Letisko Trenčín 11 — 13 júl 2024
Na Pohode 2024 vystúpi Pendulum, jedna z najznámejších drum & bassových kapiel 21. storočia

Na Pohode 2024 vystúpi Pendulum, jedna z najznámejších drum & bassových kapiel 21. storočia

Pendulum prídu na trenčianske letisko v kompletnej kapelovej live zostave. Tešiť sa môžete na poriadnu drum & bassovú smršť zabalenú do rockovej energie. Nové meno sme dnes potvrdil v živom vysielaní Rádia_FM.

07. november 2023

Pendulum sa na trenčianske letisko vrátia po 15 rokoch. Zoskupenie pochádza z Austrálie, ale aktuálne už niekoľko rokov pôsobí v Británii. Ich debutový album Hold Your Colour sa stal kultovou nahrávkou a legendárne hity Tarantula a Slam sú do dnešného dňa súčasťou drum & bassových mixov.
Remixovali songy od legiend ako Ed Rush & Optical alebo DJ Fresh a ich najznámejším remixom je remix songu Voodoo People od The Prodigy. Pred pár dňami vydali nové EP Anima, na ktorom sú aj spolupráce s Bullet For My Valentine a Scarlxrd.

"Pendulum sú výnimočná kapela, ktorá môže headlinovať rovnako elektronické aj metalové festivaly. Ich koncerty s kapelou sú hudobným sviatkom a ja som rád, že sa v plnej sile vrátia na Pohodu. Teším sa na ich energiu na hlavnom festivalovom pódiu, myslím, že energickejší štart do zverejňovania medzinárodných mien sme si nemohli predstaviť,“ dodáva k bookingu Michal Kaščák z Pohody.
Minulý týždeň sme sa zamerali na oznamovanie slovenských a českých intepretov a interpretiek, ktorí vysúpia v júli na trenčianskom letisku. Tešiť sa môžete na českú legendárnu kapelu Pražský výběr, na slovenskú koncertnú stálicu Paru, na (synth)punkových Berlin Manson, na trapový projekt Fvck_Kvlt a na Katarziu s novým albumom.

V najbližších dňoch budeme vo zverejňovaní zahraničných mien Pohody 2024 pokračovať :).

Festival Pohoda je opäť nominovaný na najprestížnejšie európske festivalové ceny European Festival Awards v kategórii Najlepší stredne veľký festival (Best Medium-Sized Festival). Organizátori spustili hlasovanie a Pohodu môžete svojím hlasom podporiť do 30. novembra na tomto linku: https://de.surveymonkey.com/r/PublicVote2023.

LÍSTKY NA POHODU 2024