Pohoda 2026 stream
Mladá dievčenská kapela ŠKRIDLE na Pohode 2025

Mladá dievčenská kapela ŠKRIDLE na Pohode 2025

ŠKRIDLE sú päťčlenné zoskupenie mladých hudobníčok pôvodom zo stredného Slovenska. Ich cieľom je zdieľať komplikované myšlienky o sebe samých, no i o ľudstve a jeho problematickom charaktere. Spájajú pop s jazzovými a rockovými prvkami, aby rozprávali príbehy, ktoré sú zaobalené v textoch pripomínajúcich básne.

21. jún 2025

Začiatkom tohto roka vydala kapela debutový album s názvom Kam odtečieme?. Nahrávka je odkazom na vnútorné otázky snáď každého mladého človeka s obavami o to, čo sa s ním stane. Je aj o strachu z toho, čo bude s konštantne sa vyvíjajúcou situáciou v spoločnosti. Zároveň ide o názov prvej skladby, ktorú spolu zložili.

Dievčenské zoskupenie v zložení Aneta Kubincová (spev), Ela Šullová (klavír), Emma Záchenská (gitara), Dorota Pavlíková (bicie) a Aňa Čekanová (basová gitara) vám predstavia svoju tvorbu v sobotu v Café Kušnierik. 

IDEM NA POHODU 2025

POHODA 2025 FB EVENT