Letisko Trenčín 11 — 13 júl 2024
Mecom na Pohode 2024

Mecom na Pohode 2024

Návštevníci a návštevníčky promozóny Mecom sa môžu tešiť na skutočný gurmánsky zážitok. Pre milovníkov a milovníčky mäsa ponúknu v rámci doobedia obľúbené sobotné raňajky z tých najkvalitnejších párkov, ktoré zaručene potešia každého labužníka. Nebudú chýbať ani voňavé grilované klobásky, lahodné hot-dogy a samozrejme aj ochutnávka obľúbenej Chopok salámy. V relax zóne si budú môcť malí aj veľkí pohoďáci a pohoďáčky vyskúšať rôzne interaktívne aktivity či odfotiť sa na unikátnom foto pointe.

02. júl 2024

Mecom, ako najväčší slovenský výrobca mäsových výrobkov prináša mäsové špeciality už viac ako pol storočie. Je odborníkom v oblasti mäsa a jeho spracovania a svojim spotrebiteľom a spotrebiteľkám prináša nezameniteľné výrobky a príchute. Inšpiruje sa v tradičných domácich chutiach ako správny patriot, zároveň však hľadá netradičné receptúry i vo svete.

Urobte si o párok krajšie ráno, o plátok veselšiu oslavu či o koliesko dobrodružnejší výlet s dobrotami od Mecomu. Nech je každý deň, ktorý sa rozhodnete stráviť s Mecomom, ako malý lahodný sviatok.