Letisko Trenčín 11 — 13 júl 2024
Katarína Koščová a Daniel Špiner na Pohode 2024

Katarína Koščová a Daniel Špiner na Pohode 2024

Jedna speváčka a jeden klavirista. Len dvaja intepreti a spolutvorcovia úplne stačia na to, aby sa ich hudba dostala až na najhlbšie miesta v nás. Na koncertoch Katky a Dana sa smeje i plače, stávame sa svedkami a súčasťou intímnej výpovede, skutočného priateľstva, lyrického prežívania i spoločného humoru. Takto sú najuveriteľnejší pre seba aj pre ostatných.

18. apríl 2024

Prvý spoločný album Hranica dažďa vydali v roku 2019. V novembri 2023 vydali nový album s názvom Krehkosť, ktorý celý vznikal v zrube pod Tatrami. Nájdete na ňom piesne o intimite, kráse ale aj bolesti, krehkosti a pominuteľnosti momentov, ktoré žijeme. Hudobná krehkosť zachytená bez príkras a filtrov. Základom minimalistických aranžmánov je klavír a spev, občas sa nenápadne ozve kontrabas, gitara a akordeón. Za album získali cenu Radio_Head Awards v kategórii folkový album roka.
Katka má za sebou tiež úspešné koncerty s Geišbergovcami a ako hosť pravidelne koncertovala s českou folkovou legendou Neřež. Zaspievala si s Danom Bártom, jazzovým AMC triom, swingovým Prešovským Dixielandom a mnohými ďalšími kapelami, interpretmi a intepretkami.

LÍSTKY NA POHODU 2024