Greatest Hits na Pohoda dni_FM už tento piatok

Greatest Hits na Pohoda dni_FM už tento piatok

Donnyho na európskom turné sprevádza medzinárodná kapela z Gold Coast Greatest Hits. Kým Donny je reminiscenciou 80. rokov Greatest Hits nás vezmú ešte o jednu dekádu ďalej do minulosti. Závan sedemdesiatok, psychedélia, surf-rock a predovšetkým veľmi chytľavé rytmy a melódie. The Don si skrátka vie vybrať. Kapela vznikla na severe Anglicka, keď sa austrálsky umelec Ryan Cooper spojil s kamošmi z rôznych kútov sveta s jednoduchým zámerom, spraviť niečo, čo ma groove. Pre problémy s vízami sa napokon cez USA vrátil domov a dnes hrá kapela v zostave Ryan Cooper, Chelsea Foley a Henry Chatham. Ich hudba je o tom, ako sa vyrovnať s ťažkosťami s ľahkosťou. Ryan vraví: „Chceme sa smiať aj na našich neistotách, hovoriť o problémoch a pritom sa dobre zabaviť!“ Na konte majú zatiaľ dve vydarené EP-čka Vol. One a Volume two. 

04. máj 2022

Greatest Hits oznámili turné s Donnym so slovami: „Sme ohromne nadšení, že môžeme oznámiť, že v máji budeme na ceste s nikým iným, ako so samotným Mr. Experience Donnym Benétom. Že čo?! To je pre nás doslova splnený sen.“ Túto radosť budú šíriť aj v budove Slovenského rozhlasu a cez éter FM-ka celému Slovensku. Viac info o Pohoda dni_FM tu: www.pohodafestival.sk/sk/novinky/pohoda-den-fm-bude-po-troch-rokoch-opaet-aj-s-vami 

Vstup na Pohoda Deň_FM 2022 je voľný (koncertné štúdiá majú limitovanú kapacitu, odporúčame preto prísť čo najskôr). Tešíme sa na vás :)