Letisko Trenčín 6 — 8 júl 2023
FVLCRVM AV show aj s mnohými hosťami už o polnoci na Urpiner Stage

FVLCRVM AV show aj s mnohými hosťami už o polnoci na Urpiner Stage

Sobotňajšiu noc na hlavnom pódiu uzavrie o polnoci svojou audiovizuálnou show FVLCRVM. Viac o tom, čo si pre nás prichystal, už prezradil samotný Pišta Kráľovič: „Keďže je to pre mňa určite jeden z najšpeciálnejších koncertných momentov vôbec, trošku som svoju audiovizuálnu show ešte obohatil. Ok nie trošku, ale dosť.  

09. júl 2022

Mimo ďalších nových projekcií, ktoré mapujeme z projekcie na veľkú LED stenu a zákazkových svetiel, ktoré so sebou nosíme, budem mať na pódiu viacerých hostí s ktorými som v minulosti spolupracoval. Annet X na skladbe „Do it All Again“, s Ideom odohrám track z albumu Tempo, ktorý som spoluprodukoval, moji najbližší hudobníci z Nvmeri so mnou tiež zahrajú jednu skladbu, ktorá znie v živom prevedení úplne skvele.

No a v neposlednom rade sme s tanečníčkami pripravili niečo veľmi špeciálne, ale nemôžem ich ešte menovať aby som nepokazil prekvapko. Takto intenzívnu show napchatú do jednej hodiny sme ja a môj team ešte nemali a vlastne dôjdite radšej s dvomi pivami vopred lebo tam nebude ani 10 sekúnd na oddych.“

FVLCRVM AV show si môžete pozrieť naživo aj v Streame A na našom webe: https://www.pohodafestival.sk/sk/livestream-a