Letisko Trenčín 11 — 13 júl 2024
Európa stage a EÚ Fun zónu prinesie na Pohodu 2024 Zastúpenie Európskej komisie na Slovensku

Európa stage a EÚ Fun zónu prinesie na Pohodu 2024 Zastúpenie Európskej komisie na Slovensku

Slovenky a Slováci sú súčasťou Európskej únie už 20 rokov. Čo všetko nám členstvo v EÚ prinieslo? Aj o tom sa budete môcť presvedčiť vďaka rôznorodým aktivitám, ktoré aj tento rok prinesie Zastúpenie Európskej komisie na Slovensku na Pohodu prostredníctvom EUrópa stage a EÚ Fun zóny.

04. júl 2024

EUrópa stage ponúkne návštevníkom nielen skvelú hudbu, ale aj diskusie s odborníkmi a ďalšími zaujímavými hosťami na aktuálne témy, ktoré rezonujú nielen na Slovensku, ale aj v celej Európe. Diskusie Café Európa sa zamerajú na slušnú či odolnú spoločnosť, vojenský konflikt na Ukrajine, a ako vždy aj tentokrát vám prinesieme diskusiu so špeciálnym hosťom.

EÚ Fun zóna bude plná zábavných a vzdelávacích aktivít, ktoré zaujmú všetky vekové kategórie. Tu budete môcť získať užitočné informácie, zúčastniť sa interaktívnych hier a súťaží a získať zaujímavé ceny. Nebude chýbať ani prezentácia Európskej iniciatívy občanov, ktorá ponúka možnosti, ako sa aktívne zapojiť do formovania európskej politiky a budúcnosti EÚ.

Zastúpenie Európskej komisie na Slovensku opäť spojí sily s partnermi, ako sú SAAIC – Národná agentúra programu Erasmus+, NIVAM – Národný inštitút vzdelávania a mládeže, a Štátny inštitút odborného vzdelávania, ktorí pre vás pripravujú ďalšie vzdelávacie aktivity a ukážky, ako zlepšiť svoje zručnosti.

Na toto všetko sa môžete tešiť v EUrópa stage a EÚ Fun zóne na Pohode 2024.