Letisko Trenčín 11 — 13 júl 2024
Curaprox na Pohodu 2024 prinesie oázu jemnosti

Curaprox na Pohodu 2024 prinesie oázu jemnosti

K Pohode už dlhé roky neodmysliteľne patrí aj značka Curaprox a jej snaha viesť ľudí k zdravším úsmevom cez prevenciu, ktorá baví. A baviť bude vás bude opäť aj tento rok.

30. máj 2024

Produkty Curaprox sa v rámci ústnej hygieny stali synonymom jemnosti a šetrnej starostlivosti a práve v tom duchu sa bude niesť účasť značky na tohtoročnej Pohode. Stan bude oázou jemnosti – obsahovo a vizuálne, ale aj doslovne svojím názvom.

V stane sa budú búrať predsudky a zažijete napríklad aj pravý relax v stomatologickom kresle. Opäť budú vítané všetky staré použité kefky – za ostatné roky takto Curaprox na festivale vyzbieral (a následne zrecykloval) už tisícky zubných kefiek.

Budete mať šancu vyhrať parádne ceny v rámci foto aktivity. Špeciálne ranné hliadky pri umyvárkach pomôžu nielen so správnou techniku čistenia, ale aj s pastou zabudnutou v stane či na ubytovaní.

Je nemožné predstaviť si Curaprox stan bez nácviku čistenia zubov so všetkými dôležitými pomôckami ústnej hygieny. Aj tento rok dostanete odborný tréning od budúcich zubných lekárov a lekárok.