Letisko Trenčín 11 — 13 júl 2024
Čakajú nás štyri dni na ESNS v holandskom Groningene

Čakajú nás štyri dni na ESNS v holandskom Groningene

V utorok večer odchádzame na najväčší a najprestížnejší showcaseový festival v Európe ESNS 2024, ktorý sa koná v holandskom meste Groningen. V stredu sa zúčastníme odovzdávania festivalových cien European Festival Awards 2023, na ktorých máme až tri nominácie, vrátane Najlepšieho stredne veľkého festivalu. V kategórii Najlepší malý festival je nominovaný aj festival SHARPE. Držte nám prsty, aby sme niektorú z cien hrdo doniesli domov.

15. január 2024

Nasledujúce dni nás čaká množstvo koncertov a prednášok. Slovenskú hudobnú scénu budú tento rok zastupovať Meowlau X ValTamara Kramar. Na konferencii sa ako speaker predstaví aj náš Mišo v paneli s názvom Live 24 – Lust for Live in Ukraine a ako speakerka sa predstaví aj naša Paulička v paneli s názvom Swimming against the tide: promoting new European talent in 2024.

V utorok večer nasadáme do autobusu, v ktorom nás čaká pekných minimálne 12 hodín :) cesty. Spoločne s nami slovenskú delegáciu doplnia aj zástupcovia festivalu SHARPE, Rádia_FM, Hudba.sk a LALA Slovak Music Export.

Sledujte náš InstagramFacebook, na ktorých sa vám budeme snažiť preniesť atmosféru z tohto skvelého festivalu.