9. — 12. júl 2020
9. — 12. júl 2020

Letisko Trenčín, Slovakia
11. – 13. 7. 2019
návštevnosť: 30.000 / deň (Vypredané)


Scény

Urpiner stage • Orange stage • Sporka stage • Budiš stage • EUrópa Stage • NAY Tanečný dom • CCC Club • Sporka Science & Magic • Café Kušnierik • Garáž • Literárny stan Martinus.sk • Family park • Optimistan Nadácie Orange • Stan .týždeň • Kancelária súčasného umenia • Bezdymová zóna 18+ • Aktuality.sk • Hala • Dr. Stan • Bazzookas bus

Účinkujúci

KAPELY: -273,15 • Akua Naru • Alxndr London • Alyona Alyona • Amadou et Mariam & Blind Boys of Alabama • Andrea Bučko • B-complex feat. Mondance (Monika Yamamoto, Beshiu, Denisa Mzungu) & Michelle Marvelous & Linde Von Schwärze • Baba Zula • Bazzookas • Bolo nás jedenásť • Bukahara • Calypso Rose • Cari Cari • Čavalenky • Chalani z chatrče • Changing Faces • Charlotte Gainsbourg • Čhavorenge a Ida Kelarová a Česká Filharmonie • Csángálló • Death Grips • Dimension • Donny Benét • Dorota Nvotová • Dream Wife • Džumelec • Ekman live • Emmanuel Jal & Nyaruach • FAKA • Faktická poznámka • Fobia Kid • FS Hornád • Funny Fellows • Gipsy centrum • Gleb • Haiku Hands • Helsinki Cotonou Ensemble • Hlukár • IC3PEAK • ILLNURSE • Jeff Mills • Ještě jsme se nedohodli • John B • Juhás Tamás • Karpatskí pastieri • Kokoko! • Korben Dallas • Kornička • La Fanfarria Del Capitán • Laci Strike & SDA  • Last Days of Jesus & Bratislava Burlesque • ĽH Magura • Liam Gallagher • Lianne La Havas • LIFE • Lightning Glove • Little Big • Lokier • Lola Marsh • Lolina • Lone Taxidermist • Lupták, Lenko & Konvergencie Quartet • Luvver • Lykke Li * zrušená kvôli posunutým letom • Mac DeMarco • Matwe • Med • Medial Banana • Michael Kiwanuka • Modré hory • Mołr Drammaz • Morgan Heritage • Mura Masa • Mutanti hledaj východisko • Muzička • Nabosoposkle • Nastya Muravyova • NeferNefer & Burlesque show • Nidia • Noga Erez • Orchester ZUŠ Trenčín + Piarissimo • Our Stories • P/\st • Para • Penelope Isles • Peter Lipa • Pokora • Pokošovci • Raketkanon • Raptor Koch • Savorenge • Schifo DJ set • Sedem minút strachu • Shibuya Motors • Shortparis • Show Me The Body • Sink Ya Teeth • Skepta • Slobodná Európa • Slovak tango • Small Town Life • Snapped Ankles • Sofi Tukker • Stephen Budd • Still sparkling DJ set • Stroon • Sudan Archives • Symfonický orchester Slovenského rozhlasu • The 1975 • The Plastic people of The Universe a Filharmonie Brno • The Prophecy • The Roots • The Venopian Solitude • The Wilderness • The Youniverse • Toddler Punk • TOKiMONSTA • Tomáš Prištiak • Traumatorr • Trio Katastrofa • Trio Mandili • Trojan Sound System • Ultrazvuk • Umbra • Vec • Ventolin • Veronika Vasicka • Viagra boys • Virgen María • Vitalic Live • Vojdi • w y m e • Walter Schnitzelson • Zohra - Afghan Women's Orchestra 

DIVADLO: Divadlo na tahu: Protest • Fekete Seretlek & Studio DAMÚZA: KAR • Divadlo SpozaVoza: Tesla a priatelia • ODIVO: Divočiny • Bratislavské bábkové divadlo: Rozprávky z červenej ponožky • Nové divadlo: Cisárove nové šaty • EDUdrama: Janko Hraško • Spoločné výskumné centrum Európskej komisie + Markus Zohner Arts Company: Divadlo Rádio Frankenstein • Katarína Brestovanská • Martin Kosorín: D U A L • Divadlo NUDE: Ľúbim ťa a dávaj si pozor • Lucia Holinová: Niveau Stable
 
WORKSHOPY: M. Janík - Otec Mirec • Š. Štec • D. Štecová • L. Cmorej • P. Polnišová • G. Gál • M. Gálová • M. Lopez – Sabrosura • J. Michálik • F. a B. Morongovci • D. Podolanová • K. Hutýrová • L. Auber • A. Klváčová • L. Žiaková • D. Žilinčíková • S. Očkášová
 
BREAK DANCE BATTLE: BKP • High Edition • Blex • Lil Vychodňare • SK Crew • Dogga Clan • G-Fam • Funky Amigos
 
LITERATÚRA: KK Bagala • Balla • M. Vadas • P. Vilikovský • J. Hrčka • I. Štrpka • L. Lipcei • J. Milčák • P. Milčák • J. Kováčik • V. Rozenbergová • D. Fulmeková • M. Janáč • J. Bodnárová • I. Medeši • M. Volovár • A.Makýšová • M. Habaj • M.Tallo • M. Ferenčuhová • P. Šulej • Z. Jakalová • V. Valkovičová • M. Hudec • F. Czinki • T. Hučko • M. Hvorecký • M. Gešvantner •  F. Gál •  Z. Mojžišová • O. Valková • J. Urban • L. Oravec • J. H. Hoffstädter • V. Mašek • J. Oľhová • R. Stanke • M. Lipták • M. Beňák • A. Sarvaš • R. Rus • M. Vášáryová • M. Lasica • Bene • V. Janček • L. Benkovič •  O. Rehák • J. Šlesar • E. Kausc • F. Németh • A. Bublák • M. Lacko • O. Škrabal • L. Huňadyová • B. Vojtašáková • J. Škrob • M. Tallo • I. Pekárková •  P. Rankov • J. Turzáková • A. Brozová • M. Greguš • P. Števonková • B. Hrínová • D. Moravčíková • A. Brozová • K. Kolbas • S. Uriková • M. Modrovich • M. Vadas •  L. Kerata • M. Prekop •  V. Janček • P. Čejka • Lukrecius Chang • Čavalenky • Lyrik • I. Kostra • S.U.P.A. • Tóno S. • Strýček Nicholas • D. Majling • S. Mawer • Z. Mauréry • A. Hajdu • F. Saul • M. Hatala • S. Sochor • V. Klimáček • D. Nvotová • O. Hrabal • M. Helcman • Samčo BD • Filipitch • Danica • A. Svahilec

VIZUÁLNE UMENIE: I. Németh • T. Takáčová • O. Hudec • M. Piaček • D. Černý • E. Rigová • A. Cséfalvay • R. Sikora • O. Houšťava • R. Gregor • B. Jablonská • V. Frešo • S. Masár • E. Sikora •  R. Čerevka • Kundy Crew • P. Kalmus • P. Olejňák • V. Ondo • P. Galdík • M.Barvirčák • M. Dzurek • J. Vajsábel • L. Stopková • K. Golisová • T. Rafa • Danglár

FILMY: 22 - dokument z Pohody 2018 (r. J. Kasová • SR • 2019) • Fest Anča 2019 – výber • Azyl – krátke filmy

VEDA: J. Beňuška • T. Eichler • B. Sitár • J. Tekel • S. Kováčik • R. Jones • N. Werner •  K. Velmovská • M. Mojžiš • P. Szolcsányi

PERFORMANCE: P. Paz Yee • Amor Experimental • P. Talavera • V. Martínez • Ch. Coon •  A. del Re G. Ovejero Postigo  • M. Molinaro

DEBATUJÚ: Z. Čaputová • Š. Hríb • L. Miko • M. Richter • K. Klingová • V. Šucha • G. Masson • F. Szép • Ch. Huber • A. Sarmast • M. Tóth • F. Gál • J. Urban • M. Kocáb • P. Široký • J. Zamkovský • J. Hrbáň • J. Pecho • Z. Paulíniová • B. Kuchárová • P. Hapčo • M. Paulíková • P. Radkoff • A. Ungvölgy • N. Rokická • Z. Borovská • J. Droppa • R. Murray • M. Frecer • A. Tamásová •  A. Dzureková • D. Nagy • S. Polovková • N. Galanská • J. Orlovský • R. Sloboda • R. Kvasnica • L. Šuchová • Z. Wienk • E. Akácsová • J. Malíček • M. Gučíková  • A. Giňová • P. Hrica • D. Caisová • D. Harman • M. Tomašovičová • F. Donaldson • M. Magušin • J. Kemka • E. Korda • T. Hudák • D. Milo • R. Káčer • T. Kriššák • M. Vašečka • F. Minich •  J. Shotter • N. Thorpe • M. Bútora • P. Zajac • J. Gravoldtová • T. Benedikovič • B. Németh • R. Barca • Ľ. Fellner • J. Ondrejčík • M. Novota • A. Šovčíková • F. Struhárik • P. Jančárik • K. Klingová • D. Hajdu • R. Steranka • M. Šmatlák • Z. Piussi • I. Ostrochovský • M. Šulík • F. Házeová • K. Andrášiková • L. Zorád • M. Gešvantner • B. Valábik • I. Radičová • J. Bátora • M. Dubeň • M. Oláh • R. Bezák • A. Farhadi • M. Szatmáry • L. Garajová Schrameková • J. Kákoš • M. Sidorová • T. Kelley • L. Oravec / M. M. Šimečka • J. Julény • M. Vodrážka • A. Wallner • J. Gordulič • B. Jobus • B. Kollárik  •  M. Mego • E. Martinka • J. Borovka • Z. Haasová • M. Jarošová • K. Fedorová • M. Širila • A. Džupina • L. Kotlebová • F. Jurčaga • D. Slezáková • L. Janáčková • M. Jeseňák • Z. Zelinková • N. Kováčiková • R. Fides •  P. Hlivák • R. Košturiak • M. Matisová • S. Vašíčková • P. Bárdy • M. Burgr • Zomri • A. Krajčírová • K. Hutýrová • P. Ježeková • M. Gajdoš • M. Novotová • M. Vagovič • D. Lipšic • J. Spišiak

FOTO: C Bachratý • M. Mlčúchová • M. Augustini • O. Koščík • N. Koščíková • T. Tkáčik • M. Babinčák • L. Kotrhová • T. Halász • S. Kutáš • D. Jursa

NEZISKOVÉ ORGANIZÁCIE: AIESEC Slovensko • Amnesty International Slovensko • Bod obratu • Bratislava bez náckov • Centrum včasnej intervencie Trenčín • Člověk v  •om s rakovinou • Dobrý úradník • Humánny pokrok • JPK - Združenie Ježiš pre každého • Lesoochranárske zoskupenie VLK • Liga proti rakovine SR • Mareena • Medziriadky • Necestou(ka) Footour • Odyseus • Očkolandia • PI S ROZUMOM • PRO VIDA • Saplinq • Seniori v pohybe • Slovenská katolícka charita • Srdcom doma • Teach for Slovakia • WWF Slovensko • Živena • žijemvedu

EKUMENICKÁ BOHOSLUŽBA: E. Polcková • D. Pastirčák • R. Bezák • Z. Stiefel •  J. Kudláč • J. Pastirčák • E. Šušková • J. Lupták • I. Šiller • K. Kopačková • T. Llapjani