9. — 12. júl 2020
9. — 12. júl 2020

Letisko Trenčín, Slovakia
10. - 12. 7. 2014
návštevnosť: 28.500 / deň


Scény

Bažant stage  • Orange stage • Space Aréna SLSP • EUropa Stage • NAY Tanečný dom • Red Bull Tour Bus • Visegrad Stage • Daylong Kids Park • Optimistan Nadácie Orange • Literárny stan Martinus.sk • Stan .týždeň • Rádio (aktívna zóna)_FM • Bažant Kinematograf • M-Factory • Kaviareň Dobrá krajina • Mariatchi • Bažant Centrum • Shalom Chaverim • Orange Roller Disco 

Účinkujúci

Hudba: A Moving Sound (TW)  • A Tribe Called Red (CA)  • Agon Orchestra (CZ)  • Aid Kid (CZ)  • Akkezdet Phiai (H)  • Aktual (CZ)  • Analogik (DK)  • Autumnist (SK)  • Azealia Banks (US)  • B-Complex (SK)  • Bad Mojo & Michael Priest (SK)  • Bachtale Apsa (CZ)  • Band Of Skulls (GB)  • Bandaska Sound (SK)  • Banjo Band Ivana Mladka (CZ)  • Bemet (IL)  • Bijouterrier (SK)  • Billy Barman (SK)  • Binery (SK)  • Brandt Brauer Frick (DE)  • Brandt Brauer Frick Ensemble (DE)  • Broke (DK)  • Caggy (SK)  • Captain Slice (SK)  • Čad (SK)  • Dance Craze Sound (SK)  • Deap Vally (US)  • DFS Kobylka (SK)  • DFS Kornička (SK)  • Disclosure Live (GB)  • DJ Pedro (SK)  • DJ Reverend (SK)  • DJ Škodis (SK)  • Djky z Brna (CZ)  • Dollsband (SK)  • East India Youth (GB)  • Esazlesa (CZ)  • Fallgrapp (SK)  • Fanfare Tirana meets Transglobal Underground (AL/GB)  • Fatoumata Diawara + Roberto Fonseca (ML /CU)  • Fíha Tralala (SK)  • Fúzy múzy (SK)  • FVLCRVM (SK)  • Gadjo.cz feat. accordion bashavel Mário Biháry (CZ/SK)  • Gilles Peterson (GB)  • Goldfrapp (GB)  • Gonsofus (RUS/SK)  • Gramofon Brothers (SK)  • Helfer (IL)  • Herzog Herzog (SK)  • Chalani z Chatrče (SK)  • Chick & Tin (SK)  • Chinawoman (CA)  • Ink Midget x Pjoni DJ set (SK)  • Jambinai (KR)  • Jana Kirschner (SK)  • Jimmy Barka Experience (SI)  • Jimmy Pé (SK)  • John Parish (GB)  • Juana Molina (AR)  • Jupiter & Okwess International (CG)  • Kamoško a kokosko (SK)  • Kasioboy (SK)  • Katarzia (SK)  • Kelis (US)  • Korben Dallas (SK)  • Kosa z nosa (SK)  • Kraftwerk (DE)  • Lola Marsh (IL)  • Lolek (SK)  • Lucy Rose (GB)  • Madame Pepper (CZ)  • Manon Meurt (CZ)  • Manu Delago Handmade (AT)  • Marián Varga a Noneto (SK)  • Matwe (SK)  • Mihály Borbély + Miquel a Baltazar Montanaro (H)  • Milan Adamčiak: Capriccia (SK)  • Millhouse (SK)  • Mishela (SK)  • Moderat (DE)  • Modeselektor (DE)  • Modré Hory (SK)  • Mogwai (GB)  • Moja Reč (SK)  • Molotov Jukebox (GB)  • Money For Rope (AU)  • Mount Kimbie (GB)  • Mr. Scruff (GB)  • Muv Ya Sound (SK)  • Mydy Rabycad (CZ)  • Naše Deti (SK)  • Never Sol (CZ)  • Ohm Square (CZ)  • Oratnitza (BG)  • Orchester ZUŠ Karola Pádivého Trenčín + zbor Piarissimo (SK)  • Para + Kokavakere Lavutara (SK)  • Pig Ignerents (GB)  • Plachta & Phonotik (SK)  • Preservation Hall Jazz Band (US)  • Putan Club (FR/ITA)  • Rafo (SK)  • Rebeka (PL)  • Respect Vibration (SK)  • Saténové ruky (SK)  • Seasick Steve (US)  • Seward (ES)  • Shuya Okino & Eddy Ramich DJ Set (JP/HR)  • Silent Disco (NL)  • Sima Martausová (SK)  • Sleigh Bells (US)  • Slobodná Európa (SK)  • Suede (GB)  • Sun Ra Centennial Dream Arkestra (US)  • Sunrise Hangar (SK)  • ((superar)) (SK)  • Škvíry & spoje (SK)  • Talkshow (SK)  • Tame Impala (AU)  • Tante Elze (SK)  • The Afghan Whigs (US)  • The Correspondents (GB)  • The Finally (CZ)  • The Global Optimistic (SK)  • The Selecter (GB)  • The Ugly Selectors (SK)  • Theo Parish Live (US)  • Tibor Holoda (SK)  • Toky (SK)  • Travis (GB)  • Tricky (GB)  • Tricot (JP)  • Tune-Yards (US)  • Ukrajinská národná filharmónia (UA)  • Vec + Valihora (SK)  • Vec + Zlokot (SK)  • Ventil RG (SK)  • Vidiek (SK)  • Vili:AM (SK)  • Vladimir 518 (CZ)  • Vložte Kočku (CZ)  • Vrbovskí víťazi a Spojené huky (SK)  • Walter Schnitzelsson (SK)  • Waves Bratislava DJ Combo (SK)  • Waves Vienna Quad Squad feat. Stoff et Calypso (AT)  • When Saints Go Machine (DK)  • WWW Neurobeat + Pavel Fajt (CZ)  • Zakarpatský národný zbor (UA)  • Zapaska (UA)  • Zlokot (SK)  • *MA (SK)  

Tanec: Break Dance Battle

Tanečné workshopy: Brazílsky Zouk, workshop: L. Kubašová, M. Martinovič  • Clip dance: Azealia Banks - 212 ft. lazy jay, workshop: S. Machovičová  • Clip dance: The Correspondents -Fear and dellight, workshop: L. Cmorej  • Dancing Tai Chi , workshop: Mia Hsieh  • Divé maky: tanečný workshop  • Gajdošské tance z Veľkého Zálužia, hudva: ĽH M. Nogu+Spojené Huky Slovenska, workshop: P. Vajda, K. Vajdová  • Hrochotskí Pankáči: Rozkazovačky z Podpoľania, hudba: Paľáčovci a Rozkazovači z Podpoľania, workshop: Dragúni - F. Morong, B. Morongová  • Kubrá je dobrá, tance z Trenčína, hudba: Nadšenci, workshop: M. Zábražný, K.Šedivá  • Len Tak Tak: Dobré ráno Pohoda (tanečno pohybová rozcvička)  • Motion Emotion: Kraftwerk - The Robots, workshop: J. Bekr  • Nie je polka ako polka - tance zo Šariša/ M.Noga, hudva: ĽH M. Nogu, workshop: V. Michalko  • Pohyb v kocke - Laban cube, workshop: V. Šoltýs, M. Čaprdová 

Divadlo: 3T: divadelno - improvizačné šialenstvo  • Bábkové divadlo na rázcestí: Dve rozprávky na brušku  • Bábkové divadlo na rázcestí: Farbatolárium  • Divadlo bez Domova: Platea  • Divadlo elledanse: YouMake ReMake  • Divadlo GuNaGu: Remix  • Divadlo L+S: Spomínam na Paríž  • Divadlo LAB: Slečna Júlia  • Divadlo Stoka: Neistý grunt  • Divadlo Úsmev: Eee..Earthlinks alebo Halo, mimozemstan!?  • Divadlo z Chatrče: Keď má divák zimomriavky  • Divé maky: Rómske rozprávky  • Haliganda: Rozprávkový automat  • Kempelen Biomatic Orchestra: Bartók a Drevený princ  

Film: Artist (r. M. Hazanavicius, FR/ BE, 2011)  • Dobré ráno Slovensko (r. M. Hanzlíček, CZ/SK, 2009)  • Fair Play (r. A. Sedláčková, CZ/SK, 2014)  • Hrana (r. P. Lančarič, SK, 2014)  • Out of Jam (r. A. Rudavský, US/SK 2007)  • Pandy (r. Matúš Vizár, SR, 2012)  • Pohoda 2013 (r. M. Nevín, P. Všelichová, SK/CZ, 2014)  • Slovensko 2.0  • Sneh (r. I. Šebestová, SK/FR 2013)  • Tanec tigra (r. M. Repka, SK/IN/AT, 2013)  • Vlčie hory (r. E. Baláž, SK, 2013)  • Vrbovský veter (r. M. Remo, SK, 2014)  • Všetky moje deti (r. L. Kaboš, SK/CZ, 2013)  • Fest Anča  • Áčko - festival študentských filmov 

Literatúra: M. Ábelová  • A. B. Pain  • K. K. Bagala  • P. Balko  • Bene  • Boryczko  • R. Denemarková  • V. Dobiáš  • D. Dušek  • S. Ferienčíková  • Z. Fuksová  • F. Gál  • M. Garajszki  • I. Gibová  • M. Grajciar  • M. Habaj  • M. Hejtmánková  • M. Herda Belicová  • S. Hošek  • R. Hric  • Jaz  • B. Jobus: krst knihy Ja nič, ja muzikant (+ Spojené huky, J. Lupták, Haliganda)  • J. Juráňová  • L. Kerata  • E. Keret  • A. Kiliánova  • P. Knapko  • M. Kočiš  • M. Kopcay  • U. Kovalyk  • V. Kremlička  • J. H. Krchovský  • D. Krištofovičová  • K. Kucbelová  • J. Kušnierik  • M. Lacko  • M. Lasica  • Lyrik  • J. Malíček  • Man Seger  • D. Mitana  • I. Molnárová Dubcová  • M. Molovčák  • J. Oľhová  • I. Pekárková  • M. Rosová  • E. Safanovič  • R. Selecký  • A. Snopko  • V. Staviarsky  • Strýček Nicholas  • V. Suchý  • Supa  • E. Šimšík  • K. Škraval  • P. Šulej  • J. Tereková  • E. Tomkuliaková  • E. Turnová  • T. Ulej  • M. Vadas  • T. Varga  • Vladimir 518  • M. Vlado  • T. Vtípil  • P. Zajac  • P. Zajíček  • S. Žuchová  

Slam Poetry: B. Bláhovec  • Dorotka  • J. Foll  • V. Janček  • Z. Kantorová  • M. Kováč  • PeterSen  • J. Šimek  • J. Těsnohlídek 

​​​​​​​Výtvarné umenie: M. Adamčiak  • A. Barth  • S. Bellérová  • M. Csinger  • P. Čejka  • E. Činčalová  • M. Čorejová  • Danglár  • E. Drličiak  • O. Felber  • V. Frešo  • A. Grebenyuk  • A. Hir  • T. Johansson  • T. Klepoch  • P. Kusý  • O. Mann  • L. Mikle  • E. M. Ondová  • Marek Ormandík  • Michal Ormandík  • R. Ormandíková  • T. Raffa  • L. Sabo  • R. Sikora  • D. Slavkovská  • M. Slováková  • A. Šakový  • M. Špirec  • J. Triaška  • D. Troskó  • A. Vrzgulová  • D. Žáková

Kreatívna zóna: L. Betinský  • Daor  • J. Hirnerová  • D. Kaplanová  • A. Kopecká  • A. Kolenčík  • A. Mikulenková  • Š. Ondruš  • F. Sabol  • Z. Spour  • K. Šimeková  • T. Rjabininová  • J. Vasilko  

​​​​​​​Design Market: Adell  • Čarbičková.design  • FRL  • Goodone  • Helmona  • Hoffe  • Chocolates  • Jamaka  • Kikasla  • Lezule  • Mossae  • Patchmaga  • Petisha  • Ponio  • Qplusbodka  • Rebuild  • Retart  • Vetesh  • Vonai  • Vulcupea  • Zzuzzi

Výstava fotografií: K. Acélová  • C. Bachratý  • M. Mlčúchová 

Diskusie: P. Adam  • M. Adamov  • E. Akácsová  • J. E. Alexander Ben – Zvi  • B-Complex  • L. Bakoš  • A. Bán  • M. Bednárová  • T. Bella  • J. Berith  • R. Bild  • F. Blaščák  • E. Borušovičová  • P. Brunovský  • V. Burjan  • D. Caisová  • H. Celušáková  • M. Cihová  • P. Černák  • M. Čupka  • Danglár  • V. Dobiáš  • J. Dodok  • J. Dubovcová  • A. Duleba  • K. Fajnorová  • K. France  • Ľ. Gábriš  • F. Gál  • A. Gajdošová  • M. Gašparovič  • O. Geče  • M. Gliganič  • M. Gučíková  • M. Hacaj  • P. Hajdin  • M. Hanus  • J. Hašto  • P. Hessel  • D. Hevier  • L. Hornáček  • I. Horváthová  • Š. Hríb  • M. Hečko  • F. Hric  • M. Hriešik  • G. Hrústič  • T. Hudák  • O. Hudec  • Ľ. Huďo  • P. Hunčík  • J. Husák  • M. Hvorecký  • M. Jasenková  • D. Jaura  • Z. Jaurová  • V. Ježová  • M. Jíra  • B. Jobus  • J. Johanides  • M. Kaščák  • P. Kaščák  • J. Kemka  • J. Kirschner  • A. Kiska, prezident SR  • Š. Klein  • L. Kollárová  • V. Korček  • P. Konečný  • E. Korda  • P. Krebs  • H. Krejča  • P. Krcho  • L. Krivošík  • J. Kušnierik  • A. Leontiev  • M. Likier  • S. Mačáková  • J. Majchrák  • A. Malangone  • I. Marko  • N. Maur  • S. Mičev  • M. Mixová  • M. Mojžiš  • A. Mušinka  • D. Nagy  • Ľ. Némeš  • B. Németh  • J. Németh  • T. Nicholson  • D. Okrutská  • R. Olos  • Š. Ondrišová  • L. Opett  • F. Paulíny  • M. Paulinyová  • J. Pavlovič  • M. Petráňová  • V. Pizano  • M. Podolinská  • M. Polák  • A. Popovič  • J. Porubský  • T. Prištiak  • T. Raffa  • R. Raz  • I. Rintel  • M. Rjabininová  • L. Rušarová  • A. Sedláčková  • M. Sládek  • S. Spáč  • J. Spišiak  • A. Srholec  • E. Stevens  • R. Šarina  • H. Ševčíková  • M. M. Šimečka  • K. Šimončičová  • Šina  • G. Šipoš  • R. Špicar  • L. Šrámeková  • L. Šúchová  • J. Tabaček  • R. Tappert  • M. Toda  • S. Tordová  • M. Tóthová Šimčáková  • M. Trnka  • N. Uhnák  • M. Vagovič  • M. Vallo  • P. Vandal  • Z. Vasičák – Očenášová  • R. Vass  • M. Vavrinčík  • N. Veľká  • J. Viazanička  • Whisky  • Z. Wienk  • A. Wolowski  • A. Znášik  • D. Žilinčíková  • M. Žilinská

Workshopy: Človekofón  • Kosher style breakfast, workshop: J. Himi, R. Raz  • Kosher style cooking, workshop: J. Himi  • Len Tak Tak: Iné telo: viditeľné a neviditeľné  • Orange Roller Disco:  • Detská Roller Univerzita I.  • Roller škôlka pre dospelých  • Quad workshop + exhibícia  • Freestyle inline exhibicia + workshop  • Sebaobrana pri škrtení, workshop: Umenie boja Krav Maga  • Židovské tancovanie, workshop: Besamim  

Kúzelník: Talostan (SK)

Ekumenická bohoslužba: D. Pastirčák • A. Polcková • A. Srholec • J. Adamuščin • Z. Cenkerová • Z. Furková • R. Harvan • Ibrahim • J. Kušnierik • B. Lenko • M. Ondrík • P. Šimun • M. Tolgyessy • M. Varga • Zakarpatský národný zbor