9. — 12. júl 2020
9. — 12. júl 2020

Letisko Trenčín, Slovakia
20. – 21. 7. 2007
návštevnosť: cca 27.000 / deň


Scény

Bažant stage • Orange stage • Semtex stage • Tatra banka aréna • Orange aréna • Nay Tanečný dom • Artforum cafe  

Účinkujúci

4 Walls • Abusus • Adam Beyer • Amadou et Mariam • Bajofondo tangoclub • Barry Adamson • Basement Jaxx • Brotherhood of Brass – Boban I Marko Markovič orkestar / Frank London's Klezmer Brass All Stars • Cello Colosseum • Client • Dan Bárta • Dano Heriban • Datarock • Dave Clarke • David Koller • Diego • DJ Marky • DJ Shadow • Ďuďovci • Ed Rush and Optical • Erik Truffaz • Erika Stucky & Roots of Communication • Folklórna skupina Telgárt • Gabanna & Galagha • Gaia Mesiah • Gipsy • Gong Gong • Gulo Čar • Hrdza • Hudba z Marsu • Ingrid Eto: Zero 7 instrumental • J.B. Kladivo • Jana Kirschner • Jiří Suchý, Zuzana Haasová a Funny fellows • Junkie XL • Khoiba • Konono No.1 • KTU • Lixx • Lou Rhodes • Ľudová hudba Michala Nogu • Magnetik • Mando Diao • Mari Boine • Marián Varga a Moyzesovo kvarteto • Messer Chups • Moimir Papalescu & The Nihilists • Moja reč • Moleque de la Rua • Opera SND • Orange Blossom • Para • Peťo Tázok band • Plan B • Puerto Muerto • Radial • RnR band M. Woodmana • Roman Malatinec a Temperament Cimbal orchestra • Romano Drom • Ruas + Ika Sali • Ska prašupina • Sunflower Caravan • Sunshine • Svet Svetozára Stračinu • Tata bojs • The Blind boys of Alabama • The Hives • The Pipettes • Toky + Loktibrada • Tying Tiffany • Ugly Duckling • Ventil RG • Wu Tang Clan • WWW • Živé kvety 

Divadlo / Theatre: Divadlo Kontra – Howie a Rookie • Petr Čtvrtníček a Jiří Lábus: Ivánku kamaráde můžeš mluvit? • Divadlo GuNaGu – Cirostratus • Divadelné združenie Stromy - Pieskovisko 

Literatúra: Svetlana Žuchová Yesim • Tomáš Janovic • Kornel Földvári • Márius Kopcsay • Ondřej Bandy Mrázek • Dušan Mitana • Pišta Vandal • Slam poetry - Básnický free style, jazyková exhibícia, súťaž 

Diskusie: Š. Hríb • J. Kušnierik • M. Jenčíková • O. Rehák • P. Zagar • Ľ. Piaček, • Marián Varga • Marián Jaslovský • Mika Kaurismäki • Matúš Pošvanc • Roman Havlíček • Eugen Korda • Richard Rybníček • Janek Kroupa • Martin Mojžiš • Marcela Ondeková • Paľo Makýš • Daniel Lipšic • Ivan Štefunko • Juraj Lukáč • Andrej Bán • Alan Hyža

Break Dance Battle: BreakFans (Prievidza) • Fantastckí Superhrdinovia (Pallas) • OutBreak (Poprad) • Produkt (Bratislava) • Shockin Moronism (Moldava nad Bodvou) • Stred (Zvolen)  

Film: Jedné noci v jedném městě, CZ, r. Jan Balej (exkluzívna predpremiéra!) • Babel, USA, r. Alejandro González Iñárritu (uvedenie za osobnej účasti oscarového autora hudby Gustavo • Santaolallu!) • Moro no Brazil (Sound of Brazil), Nem/Fin/Braz., r. Mika Kaurismäki, (uvedenie za osobnej účasti režiséra • Mika Kaurismäkiho!) • Pat Garret a Billy the Kid, USA (exkluzívna predpremiéra!) • Vratné lahve, ČR, r. Jan Svěrák (Jedno z prvých uvedení na Slovensku!) • Horšie to už nebude, USA, r. Marc Forster (exkluzívna predpremiéra!) • Koniec Stoky, SR, r. Marcel Pázman • Oni a ja, F, r. Stéphane Breton • Džínsy z Číny, USA, r. Micha Peled • Afgánci neflirtujú, D, r. Jochen Frank • Teror v Moskve, GB, r. Dan Reed • Kráľ Afroreggae, USA, BRAZ., r. J. Zimbalist • Deti zo stanice Leningradska, PL, r. H. Polak • Občan Berlusconi, ITA, r. Susan Gray • Aero kraťasy – krátke filmy • Soulský vlak vyslobodenia, USA, r. Jim Butterworth, Aaron Lubarsky, Lisa Sleeth • Cuba Libre: Najväčšia túžba, USA, r. Mateo Juez • Totálne popretie, USA, r. Milena Kaneva • Smrť v Gaze, GB, r. James Miller • Detskí vojaci, AUSTRÁLIA, r. Alan Lindsay • Vojnový fotograf, CH, r. Christian Frei • Obraz nepriateľa, F, r. Mark Daniels • Najšťastnejší oriešok na svete, GB, USA, r. Emily James • Znášanliví, neznášanliví, F, r. Lorene Debaisieux • Výber zo študentskej tvorby VŠMU

Liga za duševné zdravie: Anton Heretik • Jozef Hašto • Daniel Ralaus • Igor Obuch • Viera Satinská • Andrea Marsalová • Vlado Novotný • Hana Vojtová • Ján Pečeňák • Róbert Mathé • Miroslav Záhumenský • Katarína Jandová • Gabriel Bianchi 

Tanečné workshopy: Dragúni • F. Morong • B. Skraková • J. H.Martinez Cajido • M. Mihočková • V. Michalko • M. Svoreňová • Marišler • Jaro Bekr + Gia • Boban i Marko Markovič orkestar • Xénia Chalasová • Štúdio tanca Banská Bystrica • FS Teľgárt (spev) • Moleque de la Rua (perkusie) • Ľudová hudba Michala Nogu 

Sprievodné akcie: destký park (jašovisko, stráženie detí) • športový park • tanečné workshopy • graffitti, maľovanie • výstava fotografií Ctibora Bachratého • čajovne • nabíjačkáreň mobilov • masáže • prsníkové poradenstvo • neziskové organizácie • mobilná banka, bankomaty • separácia odpadu • 2x camping, sprchy, parking • zóna ticha