9. — 12. júl 2020
9. — 12. júl 2020

Letisko Trenčín, Slovakia
16. – 17. 7. 2004
návštevnosť: cca 20.000 / deň


Účinkujúci

Bažant stage: Hudba Ozbrojených síl SR (SK) • Mňága a Žďorp (CZ) • Rescate (ARG) • Para (SK) • Chumbawamba (GB) • Pražský výběr (CZ) • Leningrad cowboys (FIN) • C a K Komorný dychový orchester (SK) • Karpatské chrbáty (SK) • Ska prašupina (SK) • Tata bojs (CZ) • Vidiek (SK) • Ska P (E) • Moloko (GB) • Dlhé diely (SK)

Kofola stage: Vrbovskí víťazi (SK) • Slniečko (SK) • Tolhaje (PL) • Amparanoia (E/Cuba) • Šarišan (SK) • Värttinä (FIN) • Dan Bárta + Illustratosphere (CZ) • I am X (GB) • Khoiba (CZ) • Vrbovské vŕby (SK) • Pressburger Klezmer band (SK) • Parno Graszt (H) • Earth Wheel Sky band (SRB) • Fanfare Ciocarlia (RUM) • Čechomor (CZ) • Cesaria Evora (CV) • The Wailers (JAM) • Nebeská muzika (SK)

Chio stage: Kubra sound system (SK) • Sklo 2200 (SK) • Vypsaná fixa (CZ) • Elvis Jackson (SLO) • Gaia Mesiah (CZ) • Chiki liki tu-a (SK) • Brains (H) • Darkwood dub (Srbsko) • Asian Dub foundation sound system (GB) • Backwards (SK) • Gate (SK) • Anticage (SK) • Forma (SK) • Mig 21 (CZ) • Direc-t (TUR) • Sunshine (CZ) • Másfél (H) • Armia (PL) • Zóna A (SK) • Captain Slice (SK) 

Aréna TB:

Debaty Pod lampou: Štefan Hríb • Juraj Kušnierik + Radovan Kazda • Marián Huba • Misha • Jana Belišová • Petr Fiala • Jozef Lupták • Ladislav Snopko • Vladimír Palko • Fedor Gál

Literatúra: Valerij Kupka • Marian Milčák • Primož Repar • Stanislava Chrobáková-Repar • Marek Vadas • Eman Erdélyi • Monika Kompaníková • Vlado Janček • Michal Hvorecký • Zuzana Šeršeňová • Tibor Holoda • Joachim Dvořák • Jaroslav Rudiš

Hudba: ​Situačná kapela (SK) • Phurikane Giľa (SK) • Misha (SK) • Opera Aperta ensemble (SK) • Komorný orchester mesta Trenčín (SK) • Vyšívanka Lada (SK) • Vladimír Václavek (CZ) • Marián Varga (SK) • Sui Vesan (SK) • The Plastic People of the Univere (CZ)

Divadlo: Divadlo Sklep (CZ) • Divadlo D-Efekt (SK) • Radošinské naivné divadlo (SK)

Fotografia: Ctibor Bachratý: Fotopohoda

Durex stage: H16 (SK) • SuperCrooo (CZ) • A.M.O. (SK) • Vec live (SK) • Indy & Wich (CZ) • Kontrafakt (SK) • Zipera (PL) • Triptik (F) • DJ Tuco (GB) • DJ Janko (SK) • Soundphreakers (SK) • Peter G Hawkens live (SK) • Kato & Blupcat (SK) • Galagha & Gabanna (SK) • Ed Rush (GB) • Bad Company UK & Mc Verse (GB) • Koogi (CZ) • Larry & Rickz Fitz (SK) • MC Davox (A) 

Kenvelo stage: Peter Fiala (SK) • Oswald (SK) • Heiko M/S/O (D) • Radioactive Man Live (GB) • Carl Craig (USA) • Steve Bug (D) • Tibor Holoda (SK) • Benelux djs (SK) • Jay Cortez (H) • Luho+Čára (SK) • Fishguard ‘live’ (CZ) • Akin+Glaucoma (SK) • Stewart Walker ‘live’ (D) • Toky+Loktibrada (SK) • Pacou+Angela Flame=Autofokus (D, Singapore) • Boss (SK) • HU “live” (SK) • Grining+Dee Gregg (SK, PL) 

Rock FM oáza: Ghetto Youths (SK) • Skabaret (SK) • rfm crew (SK) • Biba (SK) • Comma (SK) • Mango Molas (SK) • Robo Gregor (SK) • Kinet + Magálová (SK) • Veteran Kodak & Mr. Kikiplane • Bingidem (CZ) • Roots&Culture (SK) • BandaSKA (SK) • David zo Senca (SK) • Superskank (SK) • Puding pani Elvisovej (SK) • Markus Niemczyk (SK) • Kompas DJs (SK) • DreadSquad (PL) • Bashment Pirates (CZ) • JAH Division (SK) 

Algidance chillout tent: Zagar Kvartet (H) • MindMap (SK) • The Cas!o Samples (H) • Nierika (CZ) • DJ Bootsie Trio (H) • Dee M (SK) • Bugz in the Attic show case (GB) • Aleks Svaenson (SK) • Eye (SK) • Zzub (SK) • Noise cut (SK) • Veneer (SK) • Abuse (SK) • Ralph Myerz & Jack Herren Band (NOR) • Mersey (SK) • Maurice Fulton (GB) • Astigmatic (PL)

Bažant kinematograf:

Díky za každé nové ráno (ČR), Choking Hazard (ČR), Kamoši (NOR), Škandál v Melodias banke (SK), Strach a Hnus v Las Vegas (USA), Monty Python´s a svätý grál (GB), Anatómia myšlienky (SK), Ako sa kedysi pralo (SK), Farberaj (SK), Každodenná paša (SK), Dnes mám prvé randevú (SK), Odtlačok (SK), ...

Liga za duševné zdravie: MUDr. Jozef Hašto • doc.MUDr. Pavel Černák • prof.PhDr. Anty Heretik • Renata Ďurišová • MUDr. Drahuša Nejdlová • MUDr. Jana Somošová • Nigel Cook • MUDr. Peter Breier • PhDr.Zuzana Mardiaková • PhDr. Ivan Valkovič • MUDr. Daniel Ralaus • Mgr. Hana Vojtová • PhDr. Libor Klenovský • PhDr. Ivana Škodová • PhDr. Zlatica Bartíková • MUDr. Daniela Hrtúsová • MUDr. Zuzana Lajčiaková

Sprievodné akcie:

ST online internet truck / ST online internet pavilion • Easy park: adrenalínové športy / • súťaže • exhibície • atrakcie • paintball • volejbal • futbal • dobíjačkáreň mobilov • spinball duo • pavučina • požičovňa športových potrieb • alternative sports: adrenaline sports • contests • exhibitions • attractions • čajovne / tea tents • CD shops • body painting • hena painting • stanové mestečko / camping • úschovňa /cloakroom • neziskové organizácie / non profit organizations