Letisko Trenčín 11 — 13 júl 2024
Koncert pre Stanku: Zlokot + Got Blue Balls
Štvrtok 20:15 | Aréna Slovenskej sporiteľne

Koncert pre Stanku: Zlokot + Got Blue Balls SK

Dve skvelé kapely Zlokot a Got Blue Balls, ktoré spája(la) Stanka Apfelová, sa stretnú vo štvrtok večer na jednom pódiu, aby sme sa so Stankou spoločne rozlúčili tak, ako by si to priala – hudbou.

„Stanka bola zakladajúca a dlhoročná členka našej kapely. Väzby, ktoré sme v kapele mali boli a sú viac ako priateľstvo, často o sebe hovoríme ako o rodine. Ďakujeme za možnosť sa s ňou rozlúčiť aj takýmto spôsobom,“ dodáva ku koncertu rocková kapela Got Blue Balls, ktorá tento koncert odohrá s hosťami, ktorí boli s kapelou úzko spojení najmä v čase, kedy v nej pôsobila Stanka.
„Ako sa dá vysporiadať so stratou najbližšieho človeka na osobnej úrovni? A ako sa s ňou dá vysporiadať na úrovni kapely? Čo sa stane s genderovo vyváženou kapelou, ak ubudne jedno dievča? Nezošedne luxusná kapela, keď sa odoberie najjagavejší element? Dá sa pokračovať v ceste na troch kolesách? Udržia sa dvere len na troch pántoch? Viac otázok ako odpovedí sa natíska ohľadom split setu Got Blue Balls vs. Zlokot vo štvrtok o 20.15 v Aréne Slovenskej sporiteľne. Hráme pre našu milovanú Stanku Apfelovú,“ dodáva ku koncertu kapela Zlokot.

O vizuálnu stránku koncertu sa postará Ján Šicko - Tvorca interaktívnych inštalácií, audiovizuálnych performancií, počítačových hier, VJ, fungujúci pod značkou DevKid. Držiteľ Národnej ceny za dizajn.

LÍSTKY NA POHODU 2024