Letisko Trenčín 11 — 13 júl 2024
James Blake
Štvrtok 22:45 | Orange stage

James Blake GB

James Blake patrí k najžiadanejším spevákom, producentom a skladateľom súčasnej svetovej hudobnej scény. Na konte má nespočetné množstvo nominácií na prestížne ceny, vrátane cien Grammy, Brit Awards alebo Mercury Prize, pričom Grammy a Mercury Prize aj získal. Spolupracoval s hudobníkmi a hudobníčkami ako Beyoncé, Kendrick Lamar, Jay-Z, Travis Scott, Rosalía, RZA, Brian Eno, Bon Iver, Miley Cyrus alebo Frank Ocean a Vince Staples.

Pred pár dňami si vďaka svojmu novému albumu Playing Robots Into Heaven, ktorý vydal v septembri, vyslúžil ďalšie dve nominácie na ceny Grammy a to v kategórii Najlepší tanečný album a Najlepšia tanečná nahrávka. Na novom albume sa James vracia ku klubovému a tanečnejšiemu zvuku, preto sa nesmierne tešíme na živé prevedenie aj nových songov, ktoré budú znieť v júli na trenčianskom letisku.

James Blake každým albumom posúva hranice svojej tvorby viac a viac do budúcnosti, pričom mieša dokopy soul, dubstep, R&B, elektroniku, hip-hop a experimental, ktoré dopĺňa jeho nezameniteľný vokál.

"James Blake je pre mňa veľká srdcovka. Radím ho medzi hudobníkov, akých je na hudobnej scéne veľmi málo, pretože každá jeho nahrávka alebo spolupráca je úplná dokonalosť. Neuveriteľným spôsobom mieša množstvo štýlov, ale hlavne z jeho hudby vždy cítite aj obrovskú dávku emócií," dodáva k bookingu PR manžér Pohody Jozef Hámorský.

Koncert, ktorý určite na Pohode 2024 musíte vidieť.

LÍSTKY NA POHODU 2024