Letisko Trenčín 11 — 13 júl 2024
EDUdrama
Piatok 09:00 | Family ParkPiatok 12:45 | Family ParkSobota 14:00 | Family Park

EDUdrama SK

EDUdrama: Zavárané tajomstvo (pre deti 4-7 rokov)
EDUdrama: Za siedmimi horami (pre deti 4-10 rokov)
EDUdrama: Kráľ UBU (pre mládež a dospelých)

EDUdrama: Zavárané tajomstvo (pre deti 4-7 rokov)
Každý v meste presne vie, kde býva teta Ringlota! Všade okolo jej domu, dokonca v celom modrom údolí, totiž cítiť jej slivkové a ringlotové dobroty. Ale kam sa jedného dňa táto milá stvora stratila? Slivkové údolie bez tety Ringloty...? Jej tajomstvo pozná iba Lucia. Odkedy sa pred svetom nedá viacej skrývať, nič už nebude ako predtým.

EDUdrama: Za siedmimi horami (pre deti 4-10 rokov)
Kde bolo tam bolo, za siedmimi horami, za siedmimi dolinami... takýto rozprávkový začiatok pozná každý z nás. Rozprávky neodmysliteľne patria k detstvu. Ale bolo to tak vždy? Kde je začiatok slovenských rozprávok, kto prvý ich rozprával? V programe deti spoznajú základné východiská a štruktúru ľudových rozprávok a zoznámia sa s najznámejšími zberateľmi. Či kráľovstvo zachráni jeden z troch bratov alebo sestier, zistíme, keď Dobšinského rozprávky porozprávame a zažijeme po svojom.

EDUdrama: Kráľ UBU (pre mládež a dospelých)
Obdobie moderny je plné nečakaných postáv, zvratov a súvislostí, ktoré sa na prvý pohľad môžu zdať vtipné. Skrýva sa za nimi ale až mrazivý obraz – ideálneho vládcu? Súčasných rečníkov? Nás samých? Staňte sa karikatúrou v komixe podľa modernistickej hry Alfreda Jarryho a vyskúšajte si na vlastnej koži predvolebnú kampaň či limity vlastnej osobnosti.

LÍSTKY NA POHODU 2024