Letisko Trenčín 11 — 13 júl 2024
Arlo Parks
Štvrtok 20:15 | Orange stage

Arlo Parks GB

Arlo Parks má len pár rokov po dvadsiatke, no jej obrovský talent sa nedá vyjadriť číslami. Celý hudobný svet si podmanila v roku 2021, keď vydala debutový album Collapsed in Sunbeams. Získala BRIT Awards za Nováčika Roka, cenu Mercury Prize a na konte má ďalšie nominácie na prestížne ceny vrátane Grammy.

Arlo robí nádherené pesničky, v ktorých mieša indie pop so soulom, R&B a folkom. V textoch rieši problémy mladých ľudí v dnešnom svete, vďaka čomu ju mnohí označujú za najpoetickejšiu speváčku súčasnej doby.

V máji vydala druhý album My Soft Machine, na ktorom spolupracovala so svetovými producetmi a hosťovala na ňom aj Phoebe Bridges. Arlo ste mohli počuť aj v songu Tangerine od Glass Animals.

Arlo Parks patrí k hudobným klenotom súčasného indie popu, preto určite jej koncert na Pohode 2024 vrelo odporúčame.

„Arlo som náhodou mohla vidieť v septembri na vypredanom koncerte v legendárnom brusselskom venue Ancienne Belgique. Poznala som predtým len pár pesničiek, napriek tomu som si koncert totálne užila - prekvapilo ma, ako môže príjemnou a pokojnou hudbou magnetizovať taký veľký dav. Odvtedy ju počúvam doma veľmi často, jej hudba ma vie totálne upokojiť a pozitívne naladiť. A taktiež má u mňa plusový bodík za to, že na koncerte mala komplet ženskú technickú crew ;),“ dodávava k Arlo Parks produkčná Pohody Paula Poštolková.

LÍSTKY NA POHODU 2024