Ivco
-
Ivco
8. 6. 2026, 23:53@Captain_Obvious konkretne je aka otazka?
Show thread -
Ivco
8. 6. 2026, 16:58@Peter_BB tak tie samoobsluzne pokladne bez vahy su vzdy lakadlom.
Show thread -
Ivco
8. 6. 2026, 16:58@Majkl ano bude Billa. A este vacsia nez bola a este dlhsie otvorena nez bola.
Show thread -
Ivco
27. 5. 2026, 22:39@tack ci uz na pohodu alebo aj ine festy, chodia a platia rovnake vstupne volici vsetkych stran a aj sympatizanti ci uz ukrajiny alebo aj ruska. Ak moze taky grape alebo lovestream fungovat bez politickych aktivit, ktore su zamerane len jednym "smerom", preco by tak nemohla fungovat aj pohoda?
Show thread -
Ivco
27. 5. 2026, 20:42@tack ale no... zas sa netvarme, ze nikto nic nevidel a nikto nic nepocul.
Show thread -
Ivco
27. 5. 2026, 18:11@Mofo chodim na pohodu od 2004. Ale vzdy som bol proti politickym veciam ktore sa tam odohravali a tvrdil som uz davno, ze raz sa to organizatorom vypomsti. A je to tu. Uz minuly rok som si vsimol, ze bolo menej lgbt, ukrajiny a politiky. Avsak prislo to asi neskoro...
Show thread -
Ivco
8. 5. 2026, 11:38Zamyslal sa niekto aj nad tym, ze ropna kriza bude pokracovat a naozaj nebude letecke palivo? Obavam sa, ze v tom pripade to bude velky pruser a Lykke Li neprileti ako prva.
Show thread -
Ivco
28. 4. 2026, 17:17@haluzman kedze hraju 90 minut a tolko maju hrat aj na pohode, myslim si, ze to zazijeme komplet. Mna by potesilo este aj to, keby doviezli aj vsetky tie lasery .
Show thread -
Ivco
24. 11. 2025, 15:32@Peter_BB presne tak a ak to ma byt oslava, tak Prodigy k tomu treba, kedze koncert z roku 2005 je naozaj pamatny a tazko prekonatelny. A preto by som poprosil na vitanie slnka Percujove, kedze vitanie slnka s nimi bolo taktiez to naj.
Show thread -
Ivco
24. 11. 2025, 15:21@haluzman tak to som teda naozaj necakal. Ale waaaau. V 2005 to bolo mega, 2006 tak pol na pol a teraz to bude uz len tom, kolko mi telo vzhladom na vek dovoli.
Show thread