Airport Trenčín 6 — 8 July 2023

monghi

I'm lost in a forest ...

 • monghi
  15. 7. 2019, 14:45

  @baszki a ja som rad, ze Cure neprisli ... nejak som v sobotu nadobudol pocit, ze by mi ich ucast, ako fanusikovi, doslova vadila :) Pohoda ma v mojom hudobnom svete specificke miesto, videl som na nej mnozstvo dobrej hudby, ale The Cure na nej jednoducho "nechcem" :) Videl som ich na Exit-e .. fakt parada! Doslova intimna atmosfera, mozno aj preto, ze to bol maly plac a menej ludi, gro navstevnikov sa na fest hrnulo az po ich vystupeni :) Uzijem si ich na Colours a tajne dufam, ze sa v nasej republike najde "frajer", ktory ich zlaka na samostatny koncert, cisto pre Cure fans, k chystanemu albumu, ktory, zda sa, bude riadne tvrdy, v style "Pornography". Robo najnovsie zavalil, ze novymi skladami asi nadobro stratia popovu cast svojho publika :) Nech sa tak stane!

  Show thread
 • monghi
  14. 7. 2019, 22:19

  a tak sa to spýtam, aj keď som nechcel, ale ... nezdalo sa Vám, že ceny v gastro zóne by sa vyrovnali cenám na vysokohorských chatách? Akože ... poctivý bramborák za 4 Eur??? Nealko radler v plechovke, ešte k tomu štiny od Urpineru, 2 Eur??? A čo som pozeral zbežne ceny iných jedál, teda, dosť som sa divil ... ma napadlo, či organizátor nezvýšil ceny za prenájom gastro stánkov ... ale inak, ako vždy, ťažká pohoda :)

  Show thread
 • monghi
  13. 7. 2019, 23:32

  bol som len par hodin ... Vec & Škrupo - paráda!!!, Alyona Alyona - super!!! no a Liam ... bez komentára ... chýbala mi síce "bold", ale inak ... oplatilo sa mi prísť na Pohodu :) Díky moc ;)

  Show thread
 • monghi
  10. 7. 2019, 01:43

  PREDANÉ :)

  Show thread
 • monghi
  10. 7. 2019, 01:36

  PREDANÉ :)

  Show thread
 • monghi
  9. 7. 2019, 22:47

  skúsim ešte raz ... Ponuka: Tent Inn, Black&Fresh, dvojmiestny ... pôvodna cena 79 Eur, moja ponuka 59 Eur. Je to síce e-ticket, ale serióznosť z mojej strany zaručená, nebudem si tu kaziť meno. Rovnako však očakávam serióznosť z druhej strany ... viamo, či paypal výhodou :) kontakt: monghi(zavinac)gmail.com

  Show thread
 • monghi
  9. 7. 2019, 07:29

  @DavidB normalne hned pri registracii zoberies pasku aj pre kamosa, nahlasis jeho meno, aj nemusis, a neriesis. Robim to tak roky bezne, dokonca som hned registroval aj dva stany a zobral pasky, baby prisli az na druhy den. Raz je stan zaplateny, tak co :)

  Show thread
 • monghi
  7. 7. 2019, 07:38

  Ahoj. Ponuka: Tent Inn, Black&Fresh, dvojmiestny ... pôvodna cena 79 Eur, moja ponuka 59 Eur. Je to síce e-ticket, ale serióznosť z mojej strany zaručená, nebudem si tu kaziť meno. Rovnako však očakávam serióznosť z druhej strany ... viamo, či paypal výhodou :) kontakt: monghi(zavinac)gmail.com

  Show thread
 • monghi
  1. 7. 2019, 14:40

  The Killers a Johnny Marr ... kombinácia, ktorej sa neviem nabažiť :)
  https://youtu.be/VQnZTJny_b8
  https://youtu.be/QVlfINuDdKE

  Show thread
 • monghi
  28. 6. 2019, 16:53

  @emo som to myslel v style, ze 30tis ludi, vladne tam atmoska, akoby si bol na rodinnej grilovacke pred svadbou ... tym, ze je to vsetko rozlezene na obrovskom priestore, tak mas aj tak pocit, ze Vas je tam len hrstka a ked niekto urobi zabery z dronu, tak mas pocit, ze sa pozeras na Guláš cup v Hornej Lehote :) Plno deciek, tu a tam hafan, co nesteka, lebo sa mu nechce a atmoska nasmradena slnkom, ktora ta tak prefacka, ze sa nic nechce ani Tebe, len si kupit nieco na pitie a niekde sa vyvalit :) Ja som z Pohody nikdy nemal pocit, ze som na nejakom velkom feste ... a aj to sa mi na tom vzdy pacilo. A hlavne, rad si tam vzdy sadnem a pozorujem a pocuvam ludi :) Ako na grilovacke :)

  Show thread