P

Peter_BB

  • Peter_BB
    8. 6. 2026, 10:53

    @monghi Dik za info, a plny suhlas s tym ze verme v to klucove = zdravie nas vsetkych (a plus samozrejme pocasie, techniku atd.)

    Show thread
  • Peter_BB
    5. 6. 2026, 10:47

    @PEKY Sice "pasivne" viem o jednej "vychytavke", tak ta zavisi od toho, ci miestni ludia odidu na cely ten cas mimo domov a teda zdielanie tuto na internete by bolo maximalne neempaticke voči nim (hoc sme to uspese testli pred 2 rokmi). Uz kazdy musime individualne zvazit rizika, a najma skusit naplnit kazde auto 4+ osobami, vid hashtag "spolu na pohodu".

    Show thread
  • Peter_BB
    4. 6. 2026, 11:34

    @Doktor_Zivago Tak nejak. Ale nezovseobecnoval by som to tzv. (prezeniem) "Slovák Slovákovi závidí aj dobré počasie na pohrebe" :))) Prave naopak, hoc to vyznie narcisticky a namyslene, tak ak by som si vyslovene musel stavit ze ci existuje nejaka skupina ludi kt. charakterizuje opak, tak si vsadim na Vas kto chodite na stretavky WP (pardon za "rektalny alpinizmus" :)))

    Show thread
  • Peter_BB
    4. 6. 2026, 08:25

    @Duan_Rebid :)) Drzim ti zatial palce ohladne spontannej punkerky :), a nam vsetkym ohladne zdravia, pocasia a dostatku bezplatnej pitnej vody aj tiena :)))

    Show thread
  • Peter_BB
    3. 6. 2026, 17:42

    @katu Dik za info, kedze som to zrejme "pod-fabuloval" :), a teda na "karantenu" :) si uz teraz radsej fabulujem udrzanie tzv. biorytmu nočnej sovy :))

    Show thread
  • Peter_BB
    3. 6. 2026, 16:47

    @katu Toto by zaujimalo aj mna - az natolko, ze som sa neubranil fabulacii :) ze ak by the Cure hrali od 22:00, tak pri hodinovych koncertoch 3 "supporting acts" a pol hodinovych pauzach zacal program o 17:30.

    Show thread
  • Peter_BB
    3. 6. 2026, 15:46

    @Duan_Rebid Dost mozne pojdem "z urciteho uhlu pohladu sam" (zrejme s parom + dieta) = rad sa pripadne pridam na drink (stanovat budem v "ex-Silente"). Postaci mi email na pmzahr@gmail.com najneskor v stredu 8. 7. doobedu (cez Pohodu budem mat iny). Mal by som byt v KE cez Art film, inac len v BB (ZV). Coskoro 50 rokov :(

    Show thread
  • Peter_BB
    3. 6. 2026, 10:41

    @samoT Konyk je aspon obcas vtipny :) Ale pre uprimnost aj ferovost dodam, ze Vratko mam moj maximalny respekt aj obdiv za texty aj hudbu k 090X aj Čumilovi. Obcas ma aj napadlo, ze spolu aj s Konykom a Whiskym by mohli dat skolenie o tom, ako pisat texty, vacsine z top 5 hviezd Pohody zo SR (radsej nebudem menovat, pokec o najvacsej prvoplanovosti v textoch kvoli silenym rymom mozeme dat na stretavke WP :)

    Show thread
  • Peter_BB
    3. 6. 2026, 10:02

    @Vololo Tak nejak. Mne dava zmysel pravidlo "nekrmit trollov" aplikovat aj tak, ze si to budem vedome robiť prču zo Zvratka :)), kedze to tu verim necita :))) Inac ak si dobre pamatam, tak verejne ho takto nazval basák inej kapely, kt. tiez uz hrala na Pohode ("GDPR" kedze to bol moj spoluziak z VŠ, cez čo sa to info o prezyvke ku mne dostalo). Inac internet je plny prče z tohto wanna-be-punkáča z radov namyslenych arogantnych zbohatlickych deti - najiac som sa zabavil na reakcii k podnetu "Jediné, čo tu chýba, je podcast s názvom "A čo na to Vratko Rohoň?" ze by sa ten podcast mohol volat "Zvracat za Rohom" :)))))))

    Show thread