Ivco
-
Ivco
20. 10. 2025, 22:57@haluzman tiez nerozumiem preco taketo oznamenie kapely, ktora bola kedysi najlepsia koncertna kapela na slovensku a dnes clovek na ich koncerte skor zaspi.
Show thread -
Ivco
13. 7. 2025, 20:02Tak 21.va pohoda za mnou. Ano viem, ze stare dobre rocniky sa uz nevratia. Posledne roky to bol skor food fesival, kedze hudobne to ide uz dlho smerom dolu, naozaj som nic neobjavil a bolo tam dost vystupeni, ktore by som neobjednal ani do Hornej Dolnej.
Show thread
Ale tento rok dokonca aj vyber jedla upadol. Jednoznacne to vyhrala BILLA.
Usporiadenie arealu a celkovo organizacne bolo vsetko super.
Slovo "Palestina" je nejake nove heslo? Lebo "hovno" bolo lepsie. .. -
Ivco
10. 7. 2025, 09:22 -
Ivco
9. 7. 2025, 16:53@Zuzana_M este je oficialne v predaji.
Show thread -
Ivco
8. 7. 2025, 18:01@haluzman tak to by bol ten najkrajsi zazrak.
Show thread -
Ivco
4. 7. 2025, 19:37Mam zakupeny tent inn black plus, plus nafukovacku k tomu a lock inn. Povodne 193 eur. Posuniem komplet vsetko spolu za 130.
Show thread -
Ivco
4. 7. 2025, 19:33@Jeezo vdaka bohu...
Show thread -
Ivco
4. 7. 2025, 19:33@haluzman tak to je az nepravdepodobne, ze za tolko rokov si nebol ani raz. Ja som bol prvy krat na vitani v roku 2008 na percujove, co bolo stale historicky najlepsie vitanie slnka. To uz asi neprekona nic. Ale skusit treba aspon raz.
Show thread -
Ivco
3. 7. 2025, 20:54@Murdoc https://youtu.be/XuvGMQRABA8?si=tce2FbJsUEzqCZqv
Show thread
Ako keby to bolo vcera... -
Ivco
3. 7. 2025, 17:21Moja 21. Pohoda. Nechce sa mi ist, ale idem. :-) chyba mi ale napr. poludnajsi orchester, alebo opera, ako byvala pred rokom 2009 a aj kvalitnejsie vitania slnka, ale tak uskromnim sa. Koniec hlasenia...
Show thread