Letisko Trenčín 11 — 13 júl 2024

Marian_ba

 • Marian_ba
  16. 5. 2024, 20:52

  @miso98 Posledné tri roky sme v silent campe. Minulí rok sme boli tesne pri úschovni batožín a ráno okolo piatej brigádnici púšťali z repráku hudbu, hlasno rozprávali, ale po upozornení nastalo ticho. Iba toto jedno negatívum. Je to citeľný rozdiel stanovať v silent campe, žiadne diskusie do rána, žiadny podnapitý hľadajúci svôj stan, odkopnuté šnúry a pod. Stojí to za to dať 19,90-e.

  Zobraziť vlákno
 • Marian_ba
  18. 9. 2023, 20:28

  Ahojte. WP Viete mi poradiť aký je rozdiel medzi lístkom Karavan P1 a P2? Je to len v cene, alebo vo vzdialenosti ako je to na parkingu.
  Nenašiel som tu žiadne info ( a to mám 14 festivalov za sebou na Pohode).

  Zobraziť vlákno
 • Marian_ba
  11. 7. 2023, 15:01

  Ahojte.
  Ešte si užívam dva dni dovolenky po Pohode a začínam to celé spracovávať. Mám úplne vyvetranú hlavu z každodenných starostí. S akým zážitkom by som sa s Vami podelil (mimo hudobných, nakoľko to tu preberáte zo všetkých strán). Pohoda zas perfektne pripravená, tento rok sme si užili o jednu noc navyše. Kyvadlovú dopravu s jedného stanového mestečka do druhého sme si nenechali ujsť.
  Tragikomický zážitok z piatka: "Idem z SLSP arény cez runway ku kolotoču a v strede pod lampou vykonáva mladý muž malú potrebu na baner ZSE. Upozorním ho, že by mohol byť aj "normálny"...Dočkal som sa od neho vyhrážky aby som si dal pozor lebo on je "úrad vlády" a veľmi mi chcel ukázať služobný preukaz že tam pracuje".
  A veľmi pozitívny: " V sobotu o polnoci k vám prídu dobrovoľníčky so sáčkami a s úsmevom sa vás spýtajú, či môžu zobrať použitý tanier, skoro ako v reštaurácií. Nie že by ma to až tak prekvapilo, ale ten ich veselý štýl".
  A na záver. Odchádzam zo silent kempu o 13:00 v nedeľu, zostali tam posledné 4 stany a ... poriadok. Pozerám to na foto ešte raz a tam nie je ani papier, žiadna fľaša, nič. Ako keď sme v stredu prišli.
  Majte sa krásne.

  Zobraziť vlákno
 • Marian_ba
  9. 8. 2018, 21:38

  @Murdoc Ahoj. Keď už o gastre. Na Miletičke na trhovisku je dlhé roky stánok kde sa griluje bôčik a kurence! Fakt vysoká kvalita, také niečo by mohlo byť na Pohode. Kurence zo Žiliny sa tu už preberali, bojkot atď.
  To bola výzva aj pre Ľubicu nech sa niekedy zastaví " na centrááálnom tr-hovisku na bóóčik na kurencééé"! :-)

  Zobraziť vlákno
 • Marian_ba
  24. 7. 2018, 21:38

  @tomik Chodím si na Pohodu oddýchnuť, od všetkého. Takže nemám problém prehliadnúť ten kúsok "politiky" čo tam je. Z celého programu je to možno 1%. Ale, kde sa dostane obyčajný obyvateľ tak blízko k prezidentovi, dokáže s ním nesúhlasiť, položiť otázku? A presne to je tá Pohoda, ktorá prináša zo všetkého trošku.
  Názory na Pohodu sú rôzne. Môj názor. Pohoda je apolitická. Presvedčiť niekoho, že to tak nie je a hlavne niekoho kto na nej nebol je zbytočné. Inak.
  Táto webparty je obraz Pohody. Je tu kultúrna atmosféra, priateľská, hlavne o hudbe a raz začas sa objaví príspevok o politike, tak 1% zo všetkých príspevkov :-) Množstvo ľudí ju číta, menej prispieva.
  A Michal nepatrí do politiky, má chrbtovú kosť.

  Zobraziť vlákno
 • Marian_ba
  15. 7. 2018, 13:26

  Po týždni pokojná nedeľa, spomienka na tri pohodové dni na Pohode. Ďakujem.
  Pozitívne zážitky prevalcujú tie negatívne, ktoré boli len dve (dve rady na pivo).
  Krásne čisto, ráno dve vozidlá o šiestej leštia plochu betónu do čista. Ak si pozriem fotky, ani by som neuveril ako je tam naozaj čisto. Aj počas koncertov, počas dňa.
  Čítam si týždeň z Pohody "zistil som, že veľa z mojich priateľov začalo byť trochu paranoidných a vekom začali veriť rôznym konšpiráciám..." hovorí frontman EverythingEverything. To sa stalo aj mne. V piatok stretnem kamarátov z detstva a informujú ma o tom, že ticketportal priniesol tlačiareň a tlačí tu lístky... načo! však vo svojich stánkoch majú tlačiarne nemusia ich nosiť na Pohodu. Posielam ich na bránu aby sa presvedčili, že sa lístky nepredávajú.
  Ďaľší známy mi oznamuje že je tu o 10 000 ľudí viac! Kam by sa pomestili. Trvá mi hodnú chvíľu s mojimi výpočtami aby som ho o tom presvedčil. Katastrofa. Kam sa podel zdravý rozum?!
  A na záver. Ja som jeden z tých čo veria v to, že to celé sa robí pre pohodlie nás všetkých a nie pre zisk. Ak sa spraví parkovisko P4 tak nie pre prachy, ale preto, aby mal ten čo si nedokázal kúpiť lístok na parking, ešte kam zaparkovať. Čo vy na to?

  Zobraziť vlákno
 • Marian_ba
  13. 7. 2018, 16:58

  @keke Ahoj. Ty si tento rok nebol, alebo si bol s karavanom?

  Zobraziť vlákno
 • Marian_ba
  12. 7. 2018, 19:13

  @Peter_BB Fox je mňa výhoda. Som odtiaľ cca 10m a perfektne odhlučnia zvuky od elektrocentrál, ktoré sú pri gastro. :-)
  Ale mali tam veľa nevyužitého miesta, čo sa mi zdá nanajvýš divné ak je plocha za nimi pre stany zaplnená.

  Zobraziť vlákno
 • Marian_ba
  12. 7. 2018, 18:57

  @Doktor_Zivago Ahoj. Vstup o 14:00 je oficiálny. Tento rok zo strany parkoviska to bolo presne, 2017- 14:10, 2016 načas. Čo sa týka druhej brány. Michal to tu už vysvetľoval v minulosti. Ak vnútorný areál nie je dokončený a nie je pre návšteníkov bezpečný, tak ho otvoria neskôr. Kupujem lístok na Pohode na budúci rok, takže sa ponáhľam do areálu aj ja. Ale chyba bola tento rok taká, že bránu pre peších otvorili skôr a na tej našej nemali o tom žiadne info.
  Lístky za jednotnú cenu na festivale, to je novinka. Asi správna vec.

  Zobraziť vlákno
 • Marian_ba
  10. 7. 2018, 22:44

  @Peter_BB to by fakt bolo. Ja chodim na Pohodu prvy odchadzam medzi poslednymi, aby som chytil dobry flek a aby som nestal v zapche. Ak to tak bude dalej tak po fox village bude este kutik pre tych co si priplatia,potom to rozsirime lebo je toho malo,potom kutik pre slobodne mamicky lebo sa nemozu pozerat na matky s partnermi...nechcem si zvykat na taku Pohodu!

  Zobraziť vlákno