Letisko Trenčín 11 — 13 júl 2024

Marian_ba

 • Marian_ba
  27. 6. 2018, 21:22

  @vladko1967 Veľká vďaka! A tento rok bez straky...?

  Zobraziť vlákno
 • Marian_ba
  25. 6. 2018, 21:09

  Ahojte WP! Fotky zo strechy paneláku tento rok?

  Zobraziť vlákno
 • Marian_ba
  1. 5. 2018, 10:32

  @Dano Môj pohľad. Idem na desiatu Pohodu. Niekedy som chodil na diskusie, s Hríbom, s Havlom, S Handzušom...
  Bol som všade. A hlavne my to niečo dalo. Nezažiješ, nevieš. Teraz je pre mňa a moju manželku Pohoda "Tri dni kempovačky s hudbou". Úplná pohoda. Bezstarostné tri dni s 30000 ľuďmi. Politika na Pohode je len tam kde ju chceš vidieť ty. To je tvôj pohľad videnia. A tvoje rozhodnutie neísť.

  Zobraziť vlákno
 • Marian_ba
  21. 7. 2017, 10:34

  Nasadám o desiatej do auta v Bratislave a naháňam hladnú manželku do auta. Jej pokus zjesť niečo v motoreste po ceste a odbočením na starú cestu nevychádza, medzičas nepustí. Chcem stihnúť otvorenie parkoviska. To som ešte za 9 rokov nezažil. Ani teraz mi to nevyšlo, ale bolo to o chlp. Parkujem na P1, slečna ma nahovára na trávu, ale ja už roky len betón. Vidím známu tvár aj keď sa osobne nepoznáme, ale tento chalan sedel aj minulí rok predomnou pri bráne čakajúc na hodinu štrnástu. Krásne od organizátorov, že nás neoddelili plotom od turniketov, aspoň sa nám ujde z toho tieňa. Logista sa vo mne nezaprie ako každý rok a od sbs-kára si vynútim pristavenie jedného kontajnera z areálu aj k priestoru pred bránu. Poriadok musí byť.
  10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 a davová psychóza. Turnikety pustili, aj keď to nemali v pláne. Päť či šesť ľudí dokonca dostalo náramky a ozlomkrky bežia po tráve. My sme si ešte počkali. Michal ako už asi tretí či štvrtí rok na bráne od parkoviska a dáva pokyn. Konečne. Plán je dohodnutý, ja vyberám miesto na stan a staviam, manželka ide po lístky. Ževraj bola najrýchlešia od druhej brány, zúročila skúsenosti z atletiky. Lístky máme. A prvé pivo.
  Keď Ylvis spustili paródiu na Kraftwerk tak ma pochytil dlhotrvajúci smiech, taký ozajstný. Ale to bolo asi všetko. Ak robia dvaja to isté, nie je to to isté. Potulky po areály, pozrieť čo je nové. Slaves počúvam zo stanu, ako všetky koncerty o tomto čase, keď sa doobliekavame k pokračovaniu noci. Moja novinka na Pohode, sprcha ešte v noci pred zaľahnutím. Komfort teplej vody.
  Piatok pohoda na Pohode. Žiadne starosti, žiaden cieľ, žiaden mobil. Len tak voľne pohodení, len tak s davom. Stratíme sa, dohoda, o celej pri check pointe. Ale dnes to dám až do rána, zažiť vítanie slnka. Siesta pri Beardymans, hodinový spánok v tieni. Večer aj s dažďom prichýlení v Pokec stane počujúc ešte koncert Solange. Na B-komplexku už len sám dočkať sa rána opretý o tyč stanu. Preberiem sa na Changing Faces o 3:30. To dám. Pozerám na to čaro hmly a sadnem si do kresla z kupé. Presvedčím sám seba, že v tejto hmle východ slnka neuvidím a 4:15 to po sprche zabalím.
  Tento rok je asi rekord kojacich matiek. Teda toľko malých detí som tu nevidel. Paráda. Na pláne v sobotu nič. Spomeniem slepačí vývar za euro. Mňa osobne najviac zaujal Black Box Relevation. Krásny zvuk dvoch gitár, kúsok od reprákov, krásne nazvučené. Tuším tento rok ste sa ani tu nesťažovali na zvuk ako iné roky. Problém mala len slečna na hlavnom pódiu, ktorú to aj tak nebavilo a začína mi pripomínať tú speváčku z Barbadosu. Tento rok ste potešili punkerov, kamarát konečne zavítal na Pohodu a končil s The Wilderness. Ja skôr a koniec TJMC som počúval vo vodorovnej polohe v stane. Do vítania som sa ani nepokúšal.
  Prší, dúfam že mi vyschne. Stan. Ranný rituál, kavička pre manželku s bodkovaného auta. A už to nastalo. Balia sa a tento rok som to zachytil časozbernými fotkami. Slnko praží, v stane peklo, kvapky zo stanu miznú rýchlo. 13:58 som na komplet. Rudla s vecami ako na dva týždne na dovolenku. Počítam asi posledných 50 stanov, niektoré zjavne opustené, nechané na Pohode. Nakladám veci do auta a vedľa nás tí istí čo vo štvrtok na začiatku. Nedá mi nekonverzovať, však sme jedna rodina. Nakoniec sa dozvedám, že je to váš kamarát z webparty Keke. No poznám už aj niekoho osobne. Odchod a o rok dúfam že zas. Koniec trojdňovej kempovačky s hudbou. Krásny začiatok leta Pohoda. Ďakujem.

  Zobraziť vlákno
 • Marian_ba
  12. 7. 2017, 08:40

  @Marian_ba už som zistil,že len streda...

  Zobraziť vlákno
 • Marian_ba
  12. 7. 2017, 08:37

  @Matwe Dá sa prísť len na 13.7.?

  Zobraziť vlákno
 • Marian_ba
  12. 7. 2017, 08:35

  @adelka sprchu treba dať ráno o piatej. 2015 bolo v noci 6 stupňov, teplá voda bola super. Vieš si predstaviť že by bola len voda studňová-studená akú som zažil napriklad na Szigete? Čo by bolo lepšie?

  Zobraziť vlákno
 • Marian_ba
  3. 7. 2017, 22:26

  @Mis Turnikety sa otvárajú o 14:00.

  Zobraziť vlákno
 • Marian_ba
  29. 6. 2017, 18:48

  @Murdoc Ešte sa obhajovali, že je to aj na iných festivaloch. Kto chce vidieť svojho obľúbeného interpreta, tak si to odstojí. Sranda bude, ak ten sektor bude prázdny.

  Zobraziť vlákno
 • Marian_ba
  29. 6. 2017, 14:00

  huráááá, takto o týždeň budem bežať po pristávacej ploche...

  Zobraziť vlákno