Airport Trenčín 11 — 13 July 2024

Marian_ba

 • Marian_ba
  10. 7. 2024, 21:10

  @keke ahoj. Ja beriem ručnú pumpu. Boli sme tri stany od seba. Keďže tam teraz úschovňu nevidím, tak budem bližšie ku vchodu. A idem tam na 9:00, tak sa vidíme.

  Show thread
 • Marian_ba
  2. 7. 2024, 05:30

  @KatkaB ahoj, napíš mi na mail kontakt.

  Show thread
 • Marian_ba
  1. 7. 2024, 19:30

  Ahojte, mám na predaj jeden lístok do silent campu. Dcéra s priateľom nejdú.

  Show thread
 • Marian_ba
  16. 5. 2024, 20:52

  @miso98 Posledné tri roky sme v silent campe. Minulí rok sme boli tesne pri úschovni batožín a ráno okolo piatej brigádnici púšťali z repráku hudbu, hlasno rozprávali, ale po upozornení nastalo ticho. Iba toto jedno negatívum. Je to citeľný rozdiel stanovať v silent campe, žiadne diskusie do rána, žiadny podnapitý hľadajúci svôj stan, odkopnuté šnúry a pod. Stojí to za to dať 19,90-e.

  Show thread
 • Marian_ba
  18. 9. 2023, 20:28

  Ahojte. WP Viete mi poradiť aký je rozdiel medzi lístkom Karavan P1 a P2? Je to len v cene, alebo vo vzdialenosti ako je to na parkingu.
  Nenašiel som tu žiadne info ( a to mám 14 festivalov za sebou na Pohode).

  Show thread
 • Marian_ba
  11. 7. 2023, 15:01

  Ahojte.
  Ešte si užívam dva dni dovolenky po Pohode a začínam to celé spracovávať. Mám úplne vyvetranú hlavu z každodenných starostí. S akým zážitkom by som sa s Vami podelil (mimo hudobných, nakoľko to tu preberáte zo všetkých strán). Pohoda zas perfektne pripravená, tento rok sme si užili o jednu noc navyše. Kyvadlovú dopravu s jedného stanového mestečka do druhého sme si nenechali ujsť.
  Tragikomický zážitok z piatka: "Idem z SLSP arény cez runway ku kolotoču a v strede pod lampou vykonáva mladý muž malú potrebu na baner ZSE. Upozorním ho, že by mohol byť aj "normálny"...Dočkal som sa od neho vyhrážky aby som si dal pozor lebo on je "úrad vlády" a veľmi mi chcel ukázať služobný preukaz že tam pracuje".
  A veľmi pozitívny: " V sobotu o polnoci k vám prídu dobrovoľníčky so sáčkami a s úsmevom sa vás spýtajú, či môžu zobrať použitý tanier, skoro ako v reštaurácií. Nie že by ma to až tak prekvapilo, ale ten ich veselý štýl".
  A na záver. Odchádzam zo silent kempu o 13:00 v nedeľu, zostali tam posledné 4 stany a ... poriadok. Pozerám to na foto ešte raz a tam nie je ani papier, žiadna fľaša, nič. Ako keď sme v stredu prišli.
  Majte sa krásne.

  Show thread
 • Marian_ba
  9. 8. 2018, 21:38

  @Murdoc Ahoj. Keď už o gastre. Na Miletičke na trhovisku je dlhé roky stánok kde sa griluje bôčik a kurence! Fakt vysoká kvalita, také niečo by mohlo byť na Pohode. Kurence zo Žiliny sa tu už preberali, bojkot atď.
  To bola výzva aj pre Ľubicu nech sa niekedy zastaví " na centrááálnom tr-hovisku na bóóčik na kurencééé"! :-)

  Show thread
 • Marian_ba
  24. 7. 2018, 21:38

  @tomik Chodím si na Pohodu oddýchnuť, od všetkého. Takže nemám problém prehliadnúť ten kúsok "politiky" čo tam je. Z celého programu je to možno 1%. Ale, kde sa dostane obyčajný obyvateľ tak blízko k prezidentovi, dokáže s ním nesúhlasiť, položiť otázku? A presne to je tá Pohoda, ktorá prináša zo všetkého trošku.
  Názory na Pohodu sú rôzne. Môj názor. Pohoda je apolitická. Presvedčiť niekoho, že to tak nie je a hlavne niekoho kto na nej nebol je zbytočné. Inak.
  Táto webparty je obraz Pohody. Je tu kultúrna atmosféra, priateľská, hlavne o hudbe a raz začas sa objaví príspevok o politike, tak 1% zo všetkých príspevkov :-) Množstvo ľudí ju číta, menej prispieva.
  A Michal nepatrí do politiky, má chrbtovú kosť.

  Show thread
 • Marian_ba
  15. 7. 2018, 13:26

  Po týždni pokojná nedeľa, spomienka na tri pohodové dni na Pohode. Ďakujem.
  Pozitívne zážitky prevalcujú tie negatívne, ktoré boli len dve (dve rady na pivo).
  Krásne čisto, ráno dve vozidlá o šiestej leštia plochu betónu do čista. Ak si pozriem fotky, ani by som neuveril ako je tam naozaj čisto. Aj počas koncertov, počas dňa.
  Čítam si týždeň z Pohody "zistil som, že veľa z mojich priateľov začalo byť trochu paranoidných a vekom začali veriť rôznym konšpiráciám..." hovorí frontman EverythingEverything. To sa stalo aj mne. V piatok stretnem kamarátov z detstva a informujú ma o tom, že ticketportal priniesol tlačiareň a tlačí tu lístky... načo! však vo svojich stánkoch majú tlačiarne nemusia ich nosiť na Pohodu. Posielam ich na bránu aby sa presvedčili, že sa lístky nepredávajú.
  Ďaľší známy mi oznamuje že je tu o 10 000 ľudí viac! Kam by sa pomestili. Trvá mi hodnú chvíľu s mojimi výpočtami aby som ho o tom presvedčil. Katastrofa. Kam sa podel zdravý rozum?!
  A na záver. Ja som jeden z tých čo veria v to, že to celé sa robí pre pohodlie nás všetkých a nie pre zisk. Ak sa spraví parkovisko P4 tak nie pre prachy, ale preto, aby mal ten čo si nedokázal kúpiť lístok na parking, ešte kam zaparkovať. Čo vy na to?

  Show thread
 • Marian_ba
  13. 7. 2018, 16:58

  @keke Ahoj. Ty si tento rok nebol, alebo si bol s karavanom?

  Show thread