Airport Trenčín 11 — 13 July 2024
B

ben_jay

 • ben_jay
  15. 7. 2015, 21:05

  tieto kapely zvolili pred pár rokmi čitatelia časopisu Mixmag za najvplyvnejšie tanečné skupiny všetkých čias. Pohoda by nám ich mohla priniesť - tých čo sme ešte nemali, alebo boli na Slovensku ale už veľmi dávno... myslím že veľa mien už na letisku bolo...ak si dobre pamätám čísla 1, 8 - 13, 15 - 16.


  1. The Prodigy
  2. Daft Punk
  3. The Chemical Brothers
  4. Faithless
  5. Deadmau5
  6. Plastikman
  7. Underworld
  8. Fatboy Slim
  9. Orbital
  10. Moby
  11. Leftfield
  12. Kraftwerk
  13. Pendulum
  14. Depeche Mode
  15. Justice
  16. Basement Jaxx
  17. Groove Armada
  18. The Shamen
  19. Above & Beyond
  20. The KLF

  čo vy na to? len tí Shamen a KLF už neexistujú...

  Show thread
 • ben_jay
  15. 7. 2015, 20:48

  Warren Suicide sú boží!!!!

  Show thread
 • ben_jay
  15. 7. 2015, 20:10

  bohužiaľ čím mám viac rokov, tým tie tri dni akosi kratšie trvajú... takže budúci rok idem do Trenčína na 5 minút :D . . . . a to som v piatok absolvoval všetkých DJov, čo sa mi nikdy predtým nepodarilo.

  ...ale chcem sa aj ja poďakovať Miškovi and Co. za splnené sny a koncerty na ktoré budem s vďakou spomínať, na niektoré žiaľ nie, pretože sa mi ich podarilo buď zmeškať, alebo si vybrať niečo iné, čo ma až tak neoslovilo / toho ale veľa naozaj nebolo /alebo som nevládal ( v tomto roku takýto osud postihol Fufanu, Kiasmos a E. N. ) Pochváliť musím Die Antwoord, FFS, Elektro Guzzi, Cocorosie, Lolu Marsh, Fat White Family a niekoľko ďalších ( svoju hitparádu tu teraz nemám :)).

  Hlavná hviezda pani B. mi až tak nesadla, bola to na mňa moc veľká depka, ale mám k nej úctu aj k tomu čo robí. Mnohých mojich kamarátov však chytila za srdce, takže myslím že to bolo dobré rozhodnutie pozvať ju na Slovensko.

  a ...veľká vďaka WP, za tú možnosť byť s Vami, čo i len na chvíľu. Je a myslím že vždy bude príjemné s Vami posedieť, pokecať, či Vás len tak vidieť niekde na koncerte, sú to momenty a chvíle, ktoré ma veľmi obohacujú. Ste mojou nabíjačkou dobrej energie, z ktorej čerpám keď nemám svoj deň, alebo sa niečo poserie. Teším sa aj na Grejp, kde sa s mnohými opäť stretnem a viem že to bude zasa super.

  Zdravím všetkých ... a pekný večer.

  Show thread
 • ben_jay
  29. 6. 2015, 22:59

  Díkes emo :)

  Show thread
 • ben_jay
  17. 6. 2015, 20:37

  u mňa piatok "bezbolestný", horšie je to so sobotou. Ibeyi / Souleyman - ťažká voľba, predbežne asi číslo 2 - Elektro Guzzi /Of Montreal to neviem ako vyriešim, rozhodnem sa na mieste, Bjork / Fat White Family - chcel som vidieť tú recesiu, ale idem na Bjork. Škoda že Kiasmos nie je skôr... ale tento rok je to "pohoda" :)

  Show thread
 • ben_jay
  9. 6. 2015, 21:43

  Aj ja si myslím že budú fajn. pre mňa asi najzábavnejšia gitarovka ktorú som kedy naživo videl ( musím si na tie superlatívy dávať pozor :) ) a Sparks tiež nie sú nejakí akademickí suchári - stačí si pozrieť ich staršie klipy či vystúpenia. Verím že sa napokon všetci zabavíme.

  Show thread
 • ben_jay
  9. 6. 2015, 21:23

  A When I Kiss You od Sparks nič? Aj to sa chvíľu hralo :)

  Show thread
 • ben_jay
  9. 6. 2015, 20:15

  ahoj paula bolo nám povedané že počas koncertu zaznejú aj najväčšie hity od FF. takže zopár veľkých hitov budeš počuť aj na Pohode...

  Show thread
 • ben_jay
  8. 6. 2015, 22:14

  tiež myslím že asi nie, že je všetko obsadené...škoda no..

  Show thread
 • ben_jay
  8. 6. 2015, 22:08

  Omar Souleyman je pecka... cookie inak čo vravíš na Kiasmos? dosť som sa namotal... veľmi sa teším na Die Antwoord to je pre mňa čierny kôň Pohody, tá show iste bude stáť za to. Som zvedavý aj na Charlotte Oc, ktorú tu veľmi nespomínate, len sa bojím že bude v malom stane a bude tam nedýchateľne ... Bjork nekomentujem, myslím že bude dobrá, to si nenechám ujsť. k FFS asi všetci sa tešia na sólové hity od FF ale ja by som chcel aspoň jeden dva aj od Sparks, je logické že málokto si ich pamätá, možno ešte tak When Do I Get To Sing My Way.. Verím že sa zabavíme aj na Of Montreal, RL Grime snáď A Trak??? ale ten je príliš poppy na Teba. Shulo odporučil EN že boli fajní na Primavere, tak kuknem. A Toma Veka tiež nevynechám, aj fúzaté CocoRosie :)...Myslím že je toho celkom dosť. A Peťo ferreiru poznám, v rámci festivalu by som pozrel ale samostatne asi nie... mám iné elektro bohyne :D

  Show thread