Airport Trenčín 11 — 13 July 2024

Emu

https://youtu.be/y48cX6XPUfc

 • Emu
  22. 7. 2022, 15:23

  @emo teba oslovia aby si sa vyjadril ku kazdej veci ako taka vtierka

  Show thread
 • Emu
  21. 7. 2022, 14:51

  @Peter_BB takže už nebudeš fňukať a robit z lgbti uchylakov v latexe a z pedofilov obete?

  Show thread
 • Emu
  19. 7. 2022, 21:27

 • Emu
  19. 7. 2022, 13:32

  A ty si odkád? Z marsu?

  Show thread
 • Emu
  18. 7. 2022, 22:40

  Cookie to je z ten varič stimulantov z toho filmu pre smažki? Ja som sa už stretol s ludmi z webparty na pohode. Nech žije pán Luboško Blaha na večné časy a nigdy jinak holki. Vamos a la playa ritmo de la noche.

  Show thread
 • Emu
  18. 7. 2022, 22:28

  Parada konečne sa k fararovi na pohode vyjadril už aj uchylacky chlap prezleceny za zenu bcomplex, slovaci už skoro zabudli, že tento libtard aj existuje. Pravidelne na pohode blabotal svoje chore psychoticke paranoidne bludy o tom, že za každým rohom vidí nacistického vojaka, širil nenávisť voči Slovákom, možno je aj psychicky narušený. Aha takže ked je to sukromna akcia, tam si tam môže organizátor v latexe s lgbti psom v r... Aj hajlovať vo virivke, a ľudia maju pravo drzat huby? Sa zobudte uz toho vašho progresivneho sna.

  Show thread
 • Emu
  18. 7. 2022, 15:15

  Zúfalí a frustrovaní sú vaši voccovia zuza bluza chudinka čaputova, agresivny pacient vágovič, hrib a zelensky, ktorí má v trezore kokain a miliardy, nakradnute ako vojnovy štváč a oligarcha. Frustrovaní zufalci sú aj organizátori, ktorí musia fanušikov za slušný názor blokovať a cenzúrovať, bo nič iné nevedia ale libtardov, ktorí sa mi vyhrázaju smrťou a fyz.likvidáciou, si tam nechávajú. To je také slobodné, mierumilovné a liberálne.

  Show thread
 • Emu
  18. 7. 2022, 14:49

  O xenofobii extremizmu a homofobii možte vy jehovisti z pohody držať piču. Na vašej mierumilovnej tolerantnej pohode dostava priestor extremista vagovič, ktorý tam dával návody a svoje agresivne psychoticke bludy, ako napádať krajanov na ulici za názor s jednym psychosociopatyckym magoorom z policie. Slovákom tam nadával do dezolátov a pod.Pohoda dáva priestor pre vypatľaných extremistov a kriminálnikov rozpor, ktorí páchajú trestné extrémistické činy a násilnú trestnú činnosť, napádaju mladých chlapcov a dievčatá na ulici za názor a výzor a potom plaču na vysluchoch, až im bohaty tatko vybaví podmienku. Fest pank. Takisto používaju zakazane extremisticke vlajky antifa. Nie ste hippies, tak držte piču, sluníčkáři.

  Show thread
 • Emu
  18. 7. 2022, 14:29

  @Peter_BB neňi to sukromná akcia, lebo pán liberálny protislovenský extremista organizator pohody pan pište všetcia jednym duhovym perom ina farba nebude a autor rasistickych songov v 80tych rokoch, dostáva veľké finančné dotácie z našich daní, za naše dane proti nám, za tú protislovenskú propagandu, to už mu peniaze Slovákov nesmrdia, mal by sa hanbiť ak má vôbec chrbtovú kosť.

  Show thread
 • Emu
  12. 7. 2022, 20:10

  @cookie vidím, že si psychicky najzdravší človek v galaxii a dobre sa ti vstrebávalo Lsd do krvi.

  Show thread