Letisko Trenčín 11 — 13 júl 2024

mimamima

 • mimamima
  12. 7. 2021, 19:09

  Ďakujeme! Pohoda perfektná ako vždy. Skvelá atmosfera, všetko zvladnute bez organizačneho chaosu ako to len pohoda vie. O čistote areálu atď sa ani baviť nemusíme. Chybu som spravila s Taus rovnakú, len dva dni, ale aspoň na tom piatku sme sa viacerí zhodli ;) Ďakujem za túto dávku pozitivnej energie, optimizmu a radosti po takej dlhej dobe a Taus, Murdoc, Katseft, Radim - vám za skvelu spoločnosť . Nabudúce verím už všetci naraz a cele tri dni.

  Zobraziť vlákno
 • mimamima
  18. 5. 2020, 09:36

  Klip je perfektný. Vobec nechapem Peťo tvoj príspevok. Asi ani po pive by som nepochopila:D Myslím, že ľudia sa skvele pobavili pri vymýšlaní, natáčaní a potom pri pozeraní. Mne to rozhodne zlepšilo deň;)

  Zobraziť vlákno
 • mimamima
  9. 7. 2018, 16:10

  @VV našťastie nehulim a dlhé státie v rade ma obťažuje takže dlhé vystávanie by som si všimla ;)Možno len viem kde, čo a kedy hladať. A viem, že keď je napr pred toikou dlhý rad, zaručene bude volná prvá toika ktoru otvorim.. ;) Toľko moje skúsenosti, ale videla som napr aj ludí, ktorí čakali dlllho pred sprchou... a okrem toho kopec dalšich vecí ktoré nechápem :D

  Zobraziť vlákno
 • mimamima
  9. 7. 2018, 12:46

  moj dlhy prispevok sa tu uťal! Takze pokracuje :D
  Človek chce vedieť kopec vecí, ale k doktorovi pre to nejde... takže prevencia spravená na letisku. Všetci máme síce zhubnúť, ale do ďalsej pohody to dáme :)
  Ďakujem, že to všetko pre nás robíte. Prajem vám krásne leto, veľa oddychu a potom kopu síl do nového ročníka. Lístok mám doma, vidíme sa v 2019-tom

  Zobraziť vlákno
 • mimamima
  9. 7. 2018, 12:41

  Ďakujem, bolo to skvelé! Ako vždy opat organizačne skvele zvládnuté. Napriek tomu, že bol od štvrtka areál plný, sme sa vždy dostali kam sme chceli, málokedy sme na niečo dlho čakali. Výborné jedlo, bolo z čoho vyberať. Skvelé nové záchody, na kt. sa čakalo asi minutu napriek dlhým radám, voda rovno pred nimi, splachovačky -vždy čisté, vždy toaleťák, čakanie max minutka, pitná voda po ruke. O čistote areálu sa snáď nemusíme baviť. Aj to počasie ste vybavili skvelé! Z kapiel za mňa najlepšie: LP (ďakujem za tento zážitok), st. Vincent (škoda toho neskutočne urozprávaného publika), Charlie Winston, rodriguez, jamie cullum, jessie ware,... Nedeľné vítanie slnka so skvelou atmosférou -toto priam brutálne ranné vstávanie o 4,45 nikdy neobanujem ;) Ešte s celou partiou oceňujeme Dr.Stan!

  Zobraziť vlákno
 • mimamima
  3. 7. 2018, 13:17

  Mne sa to páči... dnes sa vek odhaduje ťažko...buď pýtam občiansky od 30-kov alebo nalejem 17-tkam... neustale vyhovorky ako mam OP v aute, fakt som mal minulý tyzden 18 atd... barmanom to ulahčí život, brala by som to na všetkych festivaloch. Mladí budu odhalení včas a starší nebudu otravovaní s dokazovaním veku

  Zobraziť vlákno
 • mimamima
  14. 8. 2017, 19:28

  @tomik Mne sa tento ročník mimoriadne páčil! Organizačne aj hudobne asi najlepší... práveže som bola prekvapená, že pri takom počte ľudí boli záchody stale čisté, žiadne rady,...ale na pisoáre nechodím tak neviem posúdit situáciu objektívne ;)) Čo sa "výzdoby" týka je to tam vždy fajn... ale motýlie krídla na Pohode sú najviac! Bez nich letisko by nebolo už ono! ;) A čo je hlavné, už tieto dva festivaly neporovnávam, s pohodou sa uz snažím neporovnavat nic :D Ale som rada že s WP kamošmi z pohody sa vieme zabaviť nielen na pohode... aj vďaka tomu bol ten grejp taký skvelý ;)

  Zobraziť vlákno
 • mimamima
  11. 7. 2017, 19:21

  @Matwe škoda preškoda že musím do roboty :( hneď by som sa pridala... snáď sa upratéka ujme a o rok s ňou budeme rátať včas ;) pekný záver festivalu prajem :)

  Zobraziť vlákno
 • mimamima
  10. 7. 2017, 21:20

  Ako každý rok, aj teraz si neodpustím veľké Ďakujem! Zase krásna Pohoda, výborná atmosféra ktorú nepokazilo ani počasie...Z koncertov jednoznačne najlepší Future Islands ♥♥♥ Obrovský zážitok, ďakujem zaň! Bolo nás jedenásť, Blas, Gallowstreet, magické vítania slnka aj dažďa :)...kopa krásnych zážitkov. A bavili ma aj Ylvis! Nasmiali sme sa jak kone, ľudia okolo nás sa bavili, spievali sme (zobrazený text má svoje výhody :D ), na štvrtok sadli ako riť na šerbeľ ;) Organizácia opäť ukážková, toaletný papier na wckach od štvrtka do nedele, horúca voda v sprchách, voda pod podiom kedykoľvek k dispozícií, na pivo takmer žiadne rady,... Viac neporiadku som si tiež všimla, resp. o trošku dlhšiu dobu odstránenia než minulé roky..to už je ale o ľuďoch ktorí ho rozhadzujú ;) Areál opäť nádherný, motýlie krídla ma nikdy neomrzia a víťazom tohto roka je jednoznačne Pičus :D Ten nás dostal všetkých ;)
  WP stretnutie tiež potešilo... po roku vidieť Ema, Petra BB, Murdoca,...radosť veľká ♥ Teším sa o rok.

  Zobraziť vlákno
 • mimamima
  4. 7. 2017, 08:53

  Michal všetko najlepšie k narodeninám! Pevné zdravie, aby si zvládol ten pracovný kolotoč a minimum spánku, veľa radosti, priateľov, koncertov, slnka, oddychu s rodinou a nech táto Pohoda opat dopadne najlepšie na svete, možno aj lepšie než si dovolíš dúfať. Díky za to čo v agentúre všetci robíte, neviem sa už dočkať štvrtka :* :* :*

  Zobraziť vlákno