keke
-
keke
21. 7. 2017, 11:35caves, na prvy posluch ma najviac zaujala pjetka. dik za tipik ;-)
Show thread -
keke
13. 7. 2017, 12:49Bol som cerstvejsi ako min.rok, bolo mi to aj luto,ze som ti odmietol,no neostal si sam a ja som mal uz ine plany.
Show thread -
keke
28. 6. 2017, 11:04@cookie posnazim sa, chcem ocut aj bn11. Nic mi nedlzis, naopak, ja tebe a elis visim pohostenie, uz dlhsie ale rozmyslam, cim vas potesit.
Show thread -
keke
28. 6. 2017, 09:29diky
Show thread -
keke
28. 6. 2017, 09:23temné a to se mi líbí
Show thread -
keke
27. 6. 2017, 09:25@emo pri dennom svite su dla mna temer vsetky konzerty zaujimavejsie
Show thread -
keke
23. 6. 2017, 11:52na flow jedu
Show thread -
keke
12. 6. 2017, 10:49@cookie vazne uvazujem, ze po 19 rokoch kupovania listkov (aj s poradovymi no.1, este ked Rezen o nich ani nechyroval) na Pohodu v najskorsich moznych predpredajoch, lupen na 2018 nekupim
Show thread -
keke
28. 4. 2017, 12:00@emo dakujem za inspiracie, na drienku som bol 3x, vzdy ked som tam isiel, chcel som vybehnut na Tlstu a Ostru, no nebolo uz sil. Na Mosovske aleje a arboretum sa posnazim letos zbehnut. Na margo kupania v okoli TN, mna napada len Zelena Voda, pripadne pozri mapu na Hiking.sk.
Show thread -
keke
27. 4. 2017, 11:59Peter @emo ste milí, ze myslite na druhych, aby mali pokoj a pohodu. A mas pravdu Emo, na vystupenia na Pohode chodievam niekedy sam, no stanujeme spolu viacerí. Ta jurta bola vlani aj na Drienku a tu v 53 sekunde je aj nasnimana na Pohode´16 v tent city pre pesich https://www.youtube.com/watch?v=5RzY1Zagzk4&index=23&list=PLa4cpnFveefMFmRAk3zaoLnHVcdioKgmA
Show thread
Snimam ich, bo som tak trosku zatazeny na stany a stanovanie, mam ich asi 20 s roznymi tarpami,pavilonmi, zastenami a sledujem aj ich progres ;-)