Letisko Trenčín 11 — 13 júl 2024

user56faee91af5d2

 • user56faee91af5d2
  1. 5. 2019, 08:18

 • user56faee91af5d2
  23. 2. 2017, 16:57

  @Krpaty to že sa nedokážeš vyvíjať a ani akceptovat vývoj niekoho iného svedčí skor o tvojej obmedzenosti, Tiež mená ako The Prodigy, Kaiser Chiefs a Moby svedčia o tom že nie si moc progresívny. Takže možeš byt dalej rozčarovaný:-)) alebo sa pokus sa aspon trochu zoznámit s lineupom ktorý je tento rok (ako vlastne každý)daleko za ostatnými v tomto regione. Tiež milujem tých hipsterov ktorý apriori neznašajú všetko čo i len trochu zaanajuce popom. Na pope nie je nič zlé, radšej pojdem na Solange než na SIgur Ros, Bjork a podobne. Mám ich oboch rád ale myslím že letný festival je hlavne o zábave. Každé ohlasené meno čekujem a aj ked nepoznám tak je to vždy kvalita, vid tento rok Idles alebo Baloji? takže trochu rešpektu a rozhladu by neškodilo:-))) a aj tak su na Pohode vždy najlepšie tie neznáme kapely ako nás presvedčilo už x umelcov čo ma napadá len tak z hlavy: Les Ambasadeurs, Woven Hand (ktorý boli na Pohode skor ako začali byt hipstermi oblubený), Monsieur Perine atd atd, I am the POp KId ,SOlange rulezzzzzaj tak je všetko POP

  Zobraziť vlákno
 • user56faee91af5d2
  11. 7. 2016, 20:14

  ahojte,

  dakujem už po 15 krát som si to max užil, toto je proste top víkend roka. mám pocit že som bol asi na najmenej koncertoch tento rok ale zase boli odskákané poctivo. takže moja POHODA bola:

  PJ Harvey (perfektné, pripomínala mi mačku a najviac ma dostali chalani ako spievali), Monsieur Périne (odskákané, čistá radosť), Mbongwana Star (takto si ja predstavujem trance), Easy-Star All Star (tí ma trochu sklamali lebo nedali Majkela:-))), Sonido Gallo Negro (masaker, potom už som mohol jedine odpadnúť-odskákané)

  Ernest Ranglin and FRIENDS (krásne, ujo bol super a mal fasa FRIENDS-skákačka), Savages (skvelééééééé, metááál, odskákané), Róisín Murphy (úplný top tento rok, this is pop music:-)), odskákané, odšalené), Ester Rada (Blake bol daleko ale nelutujem, skvelý jazzík a NIna Simone) potom som už bol mierne unavený a indisponovaný, takže kúsok malej Prodigy ale len spoza betonovej kocky aby ma náhodou nevidela, chudinka bola taká trošku, sa mi zdalo) a končil som Thundercat (skvelé, future soul)

  chcel som moc vidiet Flying Lotus aj DJ Shadow ale nakoniec to nevydalo.jediná vec čo by som vytkol bola že ma boleli nohy:-)))
  inak jednotka s hviezdičkou

  ešte raz ďakujem POHODA crew, vidíme sa o rok

  Zobraziť vlákno
 • user56faee91af5d2
  20. 8. 2015, 18:10

  a to je už ako final version?
  je to úplne otrasné, som z toho celý zmätený, neviem nič nájst, aj moje pekné postranné rebríčky zmizli:-))
  no super, aj Rock and Pop sa po 20 rokoch totálne pokazil, najviac ma dostali recenzie kde Alkehol má 5 hviezdičiek z 5 a Blur má 2 hviezdičky:-)))

  nenávidím zmeny:-))))

  Zobraziť vlákno
 • user56faee91af5d2
  8. 8. 2015, 11:46

  ahojte, som odpadol z tohoto lineupu, kráááása
  http://www.wayoutwest.se/en/

  Zobraziť vlákno
 • user56faee91af5d2
  2. 7. 2015, 09:51

  ahojte, predám 2 lístky za 170 €, len osobný odber v Prahe alebo na letisku vo štvrtok podvečer,, práve som ich vyhral na R1 a ja už dávno lístky mám:-))
  píšte na sonino@centrum.sk

  Zobraziť vlákno