Webparty — Diskusné fórum
Podmienky používaniatack
-
Najhlavnejšie je, že sme tu všetci tolerantní a novým podnetom otvorení pohoďáci, všakáno
Zobraziť vlákno -
@Peter_BB V tak obsiahlych príspevkoch sa celkom ľahko stane, že si zasa našpiníte do úst:
Zobraziť vlákno
Peter_BB
16. 7. 2025, 21:23
@Fruitaa preco pises "Kascak" namiesto Miso (""merch"", **event"")? Preco presne ti/vam vadi uprimnost/slovencina?
Peter_BB
15. 7. 2025, 20:18
@boomer Mensie kapely, ktore hrali na podiu Kofola, predavali CD na stoliku vedla podia. OFF TOPIC: preco presne sa prestala pouzivat slovencina pri slovach tovar, podujatie a pod., a zrazu takmer vsetci nahradzaju slovenske slova anglickymi?
"Ten v župane" sa nepacil nikomu, koho poznam. Ale sucasne som velmi rad, ze tam bol, a ze na hlavnom podiu. Primarne kvoli mladym ludom, pre ktorych to bol zrejme no. 1 headliner (resp. spolu s JPEGmafia). -
@jazzist Ešte by to mohla byť Dáda Patrasová aka Koloběžka První. Oliver Tree - vizuál pološialený, hudobne môže byť.
Zobraziť vlákno -
@mm Gratulujem a držím palce kuchárovi výpravy
Zobraziť vlákno -
@scorn Ďakujem za odpoveď. Keďže spomínate "akúkoľvek kritiku", tak to nebolo určené mne. Krásny deň želám.
Zobraziť vlákno -
@scorn Veď nechajte v odpovedi aj nick, komu toto bolo určené. Či stačí raz za rok napísať o rekte a spokojnosť?
Zobraziť vlákno -
@Peter_BB Moderátor webparty v plnom nasadení .Zasa hovoríte za iných?
Zobraziť vlákno -
@Peter_BB mno a byly tam aspon ty davy decek?
Zobraziť vlákno
podaril se omladit festak?
^_____^
Odpovedať
P
Peter_BB
10. 7. 2023, 15:56
@dukon Rozhodne ano, a popri teens bolo aj dost fans rapu z kategorie "vlastne vino v 10-litrovej plastovej bandaske" (moji/nasi susedia). -
@Peter_BB Prezradím. Na stránkach skupiny alebo festivalu.
Zobraziť vlákno -
@Peter_BB Krásny deň želám. K rečiam o trolloch nič?
Zobraziť vlákno
Keďže ste už párkrát o sebe povedali, že ste grafoman (tu je to celkom vidieť), tak by som si dovolil:
K prvému: Veď povedzte, aby sme sa mali na čo tešiť. Inak budete len Xebeče.
K druhému: Nie som svetobežník a nehovorím mnohými jazykmi, ale...naozaj sa to takto želá? NY vs. ny