T

tack

  • tack
    21. 1. 2026, 07:13

    Najhlavnejšie je, že sme tu všetci tolerantní a novým podnetom otvorení pohoďáci, všakáno

    Zobraziť vlákno
  • tack
    20. 1. 2026, 12:28

    @Peter_BB V tak obsiahlych príspevkoch sa celkom ľahko stane, že si zasa našpiníte do úst:


    Peter_BB
    16. 7. 2025, 21:23

    @Fruitaa preco pises "Kascak" namiesto Miso (""merch"", **event"")? Preco presne ti/vam vadi uprimnost/slovencina?



    Peter_BB
    15. 7. 2025, 20:18

    @boomer Mensie kapely, ktore hrali na podiu Kofola, predavali CD na stoliku vedla podia. OFF TOPIC: preco presne sa prestala pouzivat slovencina pri slovach tovar, podujatie a pod., a zrazu takmer vsetci nahradzaju slovenske slova anglickymi?

    "Ten v župane" sa nepacil nikomu, koho poznam. Ale sucasne som velmi rad, ze tam bol, a ze na hlavnom podiu. Primarne kvoli mladym ludom, pre ktorych to bol zrejme no. 1 headliner (resp. spolu s JPEGmafia).

    Zobraziť vlákno
  • tack
    20. 1. 2026, 07:31

    @jazzist Ešte by to mohla byť Dáda Patrasová aka Koloběžka První. Oliver Tree - vizuál pološialený, hudobne môže byť.

    Zobraziť vlákno
  • tack
    15. 1. 2026, 13:42

    @mm Gratulujem a držím palce kuchárovi výpravy

    Zobraziť vlákno
  • tack
    15. 1. 2026, 09:48

    @scorn Ďakujem za odpoveď. Keďže spomínate "akúkoľvek kritiku", tak to nebolo určené mne. Krásny deň želám.

    Zobraziť vlákno
  • tack
    15. 1. 2026, 09:23

    @scorn Veď nechajte v odpovedi aj nick, komu toto bolo určené. Či stačí raz za rok napísať o rekte a spokojnosť?

    Zobraziť vlákno
  • tack
    14. 1. 2026, 19:17

    @Peter_BB Moderátor webparty v plnom nasadení .Zasa hovoríte za iných?

    Zobraziť vlákno
  • tack
    14. 1. 2026, 08:32

    @Peter_BB mno a byly tam aspon ty davy decek?
    podaril se omladit festak?

    ^_____^

    Odpovedať
    P
    Peter_BB
    10. 7. 2023, 15:56

    @dukon Rozhodne ano, a popri teens bolo aj dost fans rapu z kategorie "vlastne vino v 10-litrovej plastovej bandaske" (moji/nasi susedia).

    Zobraziť vlákno
  • tack
    13. 1. 2026, 17:08

    @Peter_BB Prezradím. Na stránkach skupiny alebo festivalu.

    Zobraziť vlákno
  • tack
    7. 1. 2026, 11:52

    @Peter_BB Krásny deň želám. K rečiam o trolloch nič?
    Keďže ste už párkrát o sebe povedali, že ste grafoman (tu je to celkom vidieť), tak by som si dovolil:
    K prvému: Veď povedzte, aby sme sa mali na čo tešiť. Inak budete len Xebeče.
    K druhému: Nie som svetobežník a nehovorím mnohými jazykmi, ale...naozaj sa to takto želá? NY vs. ny

    Zobraziť vlákno