jazzist
-
@haluzman Ja mam tiez kazdy rok menej a menej veci ktore mam oznacene ako povinne a tento rok sa zatial javi ako najhorsi. Netvrdim tym ze sa tam neda najst dost toho hudobne zaujimaveho.
Show thread
Uz som pisal ze ma potesil Hermeto Pascoal, z dalsich co si asi pozriem su Vintage Trouble, Mulatu Astatke, Arooj Aftab, Duo Ruut, Margaritas Podridas, O., Orielles, Rozi Plain. Zostava verit ze este nieco vacsieho ohlasene snad bude. -
pridavam sa k poteseniu z Mulatu
Show thread -
@user62ddb0bd5ef8b Grape 2011, isiel som tam len vylozene kvoli nim
Show thread -
@user62ddb0bd5ef8b moj druhy, ale velmi rad si ich zopaknem
Show thread -
@user62ddb0bd5ef8b Interpol su na Colours, tak nie je vylucene ze pribudnu aj tu, uz sa to neraz stalo aj pri velkych menach
Show thread -
@emo suhlasim ze robit 1,2,3 rebricky toho naj z Pohody je vemi tazke, na Shortyho som si iba spomenul ako prveho, ale veru tazko porovnavat s napr.tiez vynikajucim jazzikom Shabaka Hutchingsa z Comet Is Coming, alebo ano, s balkanskymi dychmi Bobana Markovica, vyborni boli aj Dap Kings sprevadzajuci Sharon Jones, aj original fusion Fanfara Tirana meets Transglobal Underground, ci fascinujuca pohrebna trubka Zach Condona z Beirut, postupne by som si pospominal toho vela...
Show thread -
@emo Ako naj- dychova sekcia na Pohode by som hlasoval za Trombone Shorty v 2011: https://youtu.be/BjKPGOs06MQ
Show thread
Repete by som privital nadsene, koncerty ma zatial hlasene do aprila 2023. -
@emo este som to vsetko nepocul, mozno najdem aj dalsie zaujimave
Show thread -
@Doktor_Zivago myslim ze na uvod to ujde, mne zatial celkom staci Hermeto Pascoal
Show thread -
@drpindu The Moldy Peaches - skvely tip, bodaj by vysiel
Show thread