D

Darkov_tato

  • Darkov_tato
    24. 2. 2018, 18:08

    @user56faee91b3968 ked mohli zavolat zeal&ardor sprcnuty blackmetalom mohli by aj at the drive in...

    Zobraziť vlákno
  • Darkov_tato
    24. 2. 2018, 16:05

    Bude mat pohoda este nejakeho velkeho headlinera resp. vacsie meno? mozme ocakavat neviete? Ja vidim "len" Chemical Brothers.. neviem ako to tu chodi ale ak to citate organizatori line-up vyborny este tomu ale nieco chyba.. vyjadrujem moje skromne zelania co pohoda este nemala z tych stredne velkych mien a co turuju tento rok.. mgmt, beach house, jon hopkins, gus gus z gitarovych legiend my bloody valentine a poriadnu punkovu šou At the drive in nech pritvrdime alebo nieco co nam este vyvola motyliky v podbrusku nejaku zaujimavu legendu

    Zobraziť vlákno