Letisko Trenčín 11 — 13 júl 2024
 • Tono
  27. 9. 2018, 19:56

  Ahojte. Ospravedlňujeme sa za výpadok na Webparty (nedali sa vkladať nové príspevky, fungovali len komentáre). Dnes sa to podarilo Milku opraviť. Webparty by tak mala byť opäť plne funkčná.

  Zobraziť vlákno
 • Matwe
  6. 9. 2018, 16:21

  @alebo80 má to za sebou jednoduchú logiku. tento rok sme totiž zaznamenali extrémne množstvo ľudí prichádzajúcich na festival autami (pomer vstupov strán Opatovce/Biskupice v tomto roku prekonal všetky očakávania, bolo to 80/20) a parking bol vypredaný prvýkrát v histórii. vývoj kapacity však dosahuje strop. chceme ľudí motivovať, aby na festival prišli primárne inými spôsobmi dopravy, každoročne vypravujeme špeciálne vlaky, posilňujeme lokálnu dopravu, robíme kyvadlovku, atď., treba ich využiť :)

  Zobraziť vlákno
 • Matwe
  6. 9. 2018, 13:45

  @monghi a ešte jedna potešujúca info: budú sa dať čítať aj z mobilov :)

  Zobraziť vlákno
 • Matwe
  6. 9. 2018, 13:10

  @alebo80 zdravím, ako vraví ansh, parking aj ubytovacie vouchre aj všetky možné ďalšie vouchre budú len vo forme e-ticketov :)

  Zobraziť vlákno
 • Tono
  25. 7. 2018, 23:45

  @tomik ach jaj :/ dufal som, ze tomu veria len ludia, co na Pohode nikdy neboli
  nic sa z ich pritomnosti nezaplati

  Zobraziť vlákno
 • Tono
  25. 7. 2018, 13:16

  @tomik Ahoj. Nemôžeme zakázať Mistríkovi alebo Čaputovej prísť na Pohodu (lístok si môže kúpiť aj premiér). Prezidenta pozýval .týždeň ako aj ďalších hostí, medzi ktorými ale nie sú aktívni členovia politických strán. Pokiaľ viem, tak Michal nemá politické ambície. To, že festival reaguje na vraždu dvoch mladých ľudí, tiež nie je politikárčenie, ale nevyhnutný občiansky postoj. Občianske postoje na festivaly patria – pozrite si Glastonbury pred brexitom, iniciatívu Take a stand. Festivaly a umelci nechcú zakladať strany a vyhrávať voľby, ale niekedy skrátka nemôžu byť ticho a tváriť sa, že všetko je ok. Tento rok sme v rámci občianskych postojov vraveli, že vražda dvoch mladých ľudí nie je ok, kyberšikana ich rodičov nie je ok, že kašľať na životné prostredie nie je ok, že potláčanie slobody prejavu nie je ok, že kradnutie nie je ok, rasizmus nie je ok, hovorili sme o zdravom životnom štýle, nových technológiách, start-upoch... Toto nie je o politike ale o normálnych občianskych postojoch, ktoré podľa mňa patria všade.

  Zobraziť vlákno
 • Matwe
  10. 7. 2018, 13:44

  @monghi ahoj monghi, možnosti predpredajov budú postupne pribúdať, verím, že stihneme nasadiť e-tickety aj v hladine 89€, aj keď už z nich dosť veľa odišlo... každopádne robíme na tom, nedalo sa to spustiť všetko naraz. díky za pochopenie :)

  Zobraziť vlákno
 • Tono
  8. 7. 2018, 03:55

  V tomto roku nájdete alkohol testery v stánku VšZP, na parkovisku a v areáli ich rozdáva ŠKODA Service a "fúknuť" si môžete aj vďaka hliadkam UNION a OZ Fórum Pi s rozumom.

  Zobraziť vlákno
 • Matwe
  4. 7. 2018, 15:38

  @robo_hc hello, z mobilu je to OK už tento rok.

  Zobraziť vlákno
 • Tono
  4. 7. 2018, 11:38

  @Peter_BB :D to s tymi gitarovkami pocuva dookola aj odo mna... ma to tazke, no nevzdava to s nami :)

  Zobraziť vlákno