Letisko Trenčín 11 — 13 júl 2024

user56faee91b7d3d

 • user56faee91b7d3d
  26. 5. 2015, 18:38

  Zdravíčko :)
  Neviete cez akú spoločnosť teraz ide čapovanie piva na Pohode? Som tak kedysi chodil cez Index Nosluš, no už sa to pomenilo. Navigovať autá na parkovisko ma minulý rok moc nebavilo :D
  Poprípade neviete o nejakej inej brigáde na festivale? Píšte sem alebo na rkalnovic@gmail.com Zn. študent, ale so skúsenosťami ;)

  Keďže vidím, že to tu čítajú aj ľudia od Pohody, tak jeden návrh na zlepšenie: Min. rok som robil na parkovisku resp. pred vjazdom ešte na ceste v Opatovciach. Tým pádom sme boli prvý styčník pre prichádzajúce autá, ktoré sa nás aj náležito často pýtali rôzne veci. Preto by som tým, čo tam budú robiť tento rok, odporúčal dať aspoň hodinový pokec čo ako funguje na festivale. Alebo im dať nejaký FAQ lajster. (Pýtali sa na parkovanie, ceny, voľné sektory na parkovisku, kúpu lístkov, kam sa až dostanú bez lístka, či sa dá dostať autom pri bránu z druhej strany od Trenčína, aká je toto brána (A, B, C ,D) atď.)
  Samostatná kategória boli vystupujúci a predajcovia, ktorí nevedeli, že musia ísť úplne iným vjazdom. A samozrejme ani nevedeli, kde je. Keďže som mal v mobile mapu a vedel som, že majú ísť tou bránou ako deň dopredu dobrovoľníci, tak som im to vedel vysvetliť. Či to vedeli aj na ostatných zmenách, to už neviem.
  Doteraz si pamätám, ako nasratý Strýco z Bijouterrieru vraví "A to kto vymyslel toto? Mišo? Tak ho doj*bem!" :D
  Pre tých by bolo najjednoduchšie dať im do ruky nejaký letáčik s mapkou, fakt ich bolo veľa.

  Zobraziť vlákno