monghi

I'm lost in a forest ...

  • monghi
    23. 8. 2018, 18:18

    @user56faee91b3968 oj ... tie jednotlivé gitarové party nového singla, to je zasa raz pastva pre uši! proste, Interpol :)

    Zobraziť vlákno
  • monghi
    23. 8. 2018, 11:07

    The Cure v buducom roku aj na festivaloch ... 16 + 21.3.2019 v juhoafrickom Johannesburgu a Kapskom meste ... Rock On The Lawns festival ...

    Zobraziť vlákno
  • monghi
    8. 8. 2018, 09:30

    tak ked repete, tak potom Miro Zbirka :D To bol velmi pekny koncert onoho casu :) A Tatabojs konecne!!! By ma zaujimalo, co sa medzi kapelou a organizatorom udialo, ked kedysi stalice festu, ako uz trochu nudna Para, zrazu na letisku uz niekolko rokov nehrali ... na Grape su tusim kazdy rok.

    Zobraziť vlákno
  • monghi
    2. 8. 2018, 19:46

    pre tych, ktori nemozu spat ... webcasty z Lollapalooza festu v Chicagu: https://consequenceofsound.net/2018/08/lollapalooza-2018-webcast/

    Zobraziť vlákno
  • monghi
    29. 7. 2018, 09:52

    EP "Teatime Dub Encounters" je uz v ponuke Spotify a musim uznat, ze je to vydarene dielko. Skvele sa to pocuva :) Underworld uz aj na Pohodu konecne!!! :)

    Zobraziť vlákno
  • monghi
    28. 7. 2018, 08:59

    Iggy - Underworld - Trapped ... taká slušná elektronická punkovica ala Sigue Sigue Sputnik ... https://youtu.be/vjDbyewmOK4

    Zobraziť vlákno
  • monghi
    27. 7. 2018, 13:51

    @user56faee91b3968 Arcade Fire ... tak "Reflektor" sa mi paci velmi, co zasa nemozem povedat o "Everything Now", ten jednoducho stravit neviem a pride mi to ako u inych kapiel, ze to vyvazuju koncertym uspechom starych peciek. S The Killers suhlasim, su za zenitom, ale na podiu im to jednoducho slape stale :) No a do polemiky ohladne Interpol sa s Tebou pustat nemienim, pretoze to je moja totalna srdcovka od ich debutu ... :)

    Zobraziť vlákno
  • monghi
    27. 7. 2018, 07:47

    @user56faee91b3968 take uz davno neplati, ze ked je kapela v tomto roku na festive turne, buduci nebude. To mozno uz len u legendarnych, dinasaurych kapiel. Dnes albumy uz takmer nik nekupuje, peniaze za streaming sa tiez nesypu, ak chce kapela prezit, musi hrat! Arcade Fire, ze aka kapela, a hraju takmer stale ... a hlavne festy, pretoze na ich samostatnych koncertoch az taka fulka nebyva a fest su iste peniaze. Takze, uvidime, ked sa zacnu zverejnovat prve mena lineupov prvych festov, ze koho si mozeme zelat a koho nie :) Aj Interpol tento rok ficia koncertovo ... ale jasne, bude novy album, budu koncerty :)

    Zobraziť vlákno
  • monghi
    26. 7. 2018, 21:17

    @Robo_Vnk a The Killers uz konecne!! Nech sa dobre vyskaceme! :)

    Zobraziť vlákno
  • monghi
    24. 7. 2018, 20:05

    @tomik no jo ... s rovnakym pocitom bojujem uz cez 10 rokov, ale vzdy si pri kupe listku poviem, ze idem kvoli muzike, hoc z mojho vkusu si v playliste najdem tak 10%, ale vdaka za to! Vzdy sa najde min. jeden interpret, ktoremu sa ta cena za ticket v pohode vyrovna. Takisto sme s Petrom_BB rozoberali, ze ucast Hribovcov, to je pre Pohodu taka reklama zadarmo ... ako dobre, .tyzden, N, aj Sme si precitam, ale to su vsetko ludia, pre mna, zijuci v bubline, odtrhnuti od reality. Moj nazor, niekto ma iny, neberiem mu ho, treba sa navzajom respektovat. Ale co mi fakt vadi, je, ako si spomenul, ked si pride robit na Pohodu kampan nejaka postavicka, napr. Mistrik, ktoreho aktualne uz dlhsiu dobu povazujem za "plagatoveho smogera" ... je mi jedno kto je, co dosiahol, je evidentne, ze to ide cele cez kopirak, ako ked kandidoval Kiska ... ano, vyhybam sa takym ludom na Pohode, rovnako aj politickym debatam ... pocas festu mi je to jedno, uzivam si ... len ked sa to potom vsade zacne prepierat, pripadne vyzdvihovat v spomenutych periodikach, do toho diskusie, ako si spominal, vtedy s tym zacnem mat trochu problem a vadi mi to ... ale to je moj problem :) Zo strategickeho hladiska organizatorov chapem ... a tam to asi konci. Ja to nezmenim, vzdy plati argument, ked nechces, nechod ... len, chodim na Pohodu pravidelne od r. 2000, ani raz som nevynechal, ale posledne roky fest straca caro skutocnej alternativy, na co som byval kedysi velmi hrdy. Snazim sa to vsetko filtrovat, ale je to coraz tazsie ...

    Zobraziť vlákno