karel

  • karel
    19. 5. 2026, 12:53

    @kela na to si taky pamatujem :d lebo bych ho chtel taky videt ale jestli tka prodrazi ltak to uz radsi prodigyho a jine vetsi jmena

    Show thread
  • karel
    3. 5. 2026, 21:55

    @tack aha sem to blbje ochopil ja ze se areal otvírá v utery xD protoze proc by oznamovali ze budou areal otevirat ve stredu (8.) vsak to se otevrit musí uz :D

    Show thread
  • karel
    15. 4. 2026, 22:29

    @Murdoc souhlas jsem rád, že nejsem jediný kdo si toho všíma, ještě předtím když tato stage byla jen stan na mě působibila přivětivěji - v horkách jsem se tam chodil válet do trávy a stínu ted tam je jenom studená a tvrdá podlaha :/

    Show thread
  • karel
    30. 3. 2026, 10:42

    @haluzman zůstávám stále optimsitickej :)

    Show thread
  • karel
    13. 3. 2026, 19:33

    @filip_444 to bych nadšenim nerozdejchal..tiše v tom taky doufam

    Show thread
  • karel
    9. 3. 2026, 09:10

    @haluzman a ja bych chtel moc prosím Daphniho/Dana Snaitha

    Show thread
  • karel
    6. 3. 2026, 15:23

    @haluzman nouzi o elektronickou scénu jsem teda nikdy nezaregistorval, asi prostě jen generační rozdíly protože jsem si tento festival oblíbil teprve před pár lety a zanechal na mě silný dojem

    Show thread
  • karel
    27. 2. 2026, 23:33

  • karel
    26. 2. 2026, 11:41

  • karel
    12. 12. 2025, 10:00

    @blood_orange naivně jsem doufal v robyn ;D

    Show thread