Webparty — Diskusné fórum
Podmienky používania
H
hynek
-
nechci říct, že jsem zklamaný, ale od jubilejního ročníku jsem čekal víc... nevím, možná je to problém multižánrových festivalů téhle velikosti, že nedokážou nalákat dost jmen a ty jedou raději někam na Opener
Zobraziť vlákno