Letisko Trenčín 11 — 13 júl 2024
S

Swangi

 • Swangi
  2. 6. 2023, 00:00

  @corki :DDD tipujem, že bude meškať :D

  Zobraziť vlákno
 • Swangi
  31. 5. 2023, 12:32

  @corki aha tak mi to ušlo :D well, začína to byť zaujímavé.. že by dal dva koncerty v jeden deň? :D

  Zobraziť vlákno
 • Swangi
  30. 5. 2023, 19:31

  @yamk Central Cee ma ten koncert v nedeľu, takže v sobotu je na Pohode a nemá nič ine v ten den :) no a čo sa týka slowthai, tiež som zvedavý na situáciu. na nejakom festivale by mal byt tusim aj budúci tyzden a zrušený zatiaľ nebol, ťažko povedať…

  Zobraziť vlákno
 • Swangi
  17. 5. 2023, 22:40

  @emo jasneee, s týmto všetkým plne súhlasím. To som teraz nechcel vyznieť, že mám nejake nároky a očakávania :D bohvie ešte ako sa vôbec tato situácia so slowthaiom vyvinie (aj keď si myslim, že koncertovať nebude, resp. nebude chcieť). Mišo to opisoval aj na tlačovke na Pohoda dni_FM a aj bol teraz pred týždňom v jednom veľmi dobrom podcaste o tohtoročnej Pohode (link dolu), kde presne apeloval na tento problém s bookingom a silu festivalových korporácii v dnešnej dobe. O to väčší rešpekt mu patri, ako vyskladal rocnik, ktorý bol dosť náročný (a náročné to bude aj naďalej). Určite odporúčam vypočuť :)

  Link: https://open.spotify.com/episode/3I2gmaw0AmpAx8rVXPlC37?si=d5musYj6QtySkNUBHvY5fw

  Zobraziť vlákno
 • Swangi
  17. 5. 2023, 13:00

  @Newjem ano videl som, dnes ho vymazalo aj Glastonbury. Predpokladam, ze na Pohodu teda asi tiez nedojde :/ Uvidime, ci bude nejaka nahrada, alebo uz len niekoho z programu presunu na hlavny stage

  Zobraziť vlákno
 • Swangi
  13. 5. 2023, 16:28

  tí, ktorí ste boli na Pohoda dni_FM, aké boli vaše highlighty? za mňa jednoznačne Dušan Vlk :D

  Zobraziť vlákno
 • Swangi
  5. 5. 2023, 00:42

  @cookie tiež poctivo čakám na nejaký dnb doplnok ešte…ehm ehm Nia Archives :D alebo aspoň nejake lokálne meno

  Zobraziť vlákno
 • Swangi
  5. 5. 2023, 00:41

  @emo za mňa sú topky jednoznačne slowthai, Shygirl (!!!), Arca, Mandidextrous, Pussy Riot, FJAAK, Amelie Lens a aj ten pan Central :D zo SK mien zatiaľ určite TRANSmisia (veľmi odporúčam) a Dušky Vlk :)

  Zobraziť vlákno
 • Swangi
  20. 4. 2023, 08:06

  @cookie tiež sa pridávam a zrejme viacerí so mnou nesúhlasia, ale ja som s line-upom veľmi spokojný. Po ročníku 2019 mám asi najviac busy line-up a budem mat dosť krížení :D Nechcem tu vôbec kategorizovať návštevníkov podľa veku a vkusu, nakoľko zmyslom Pohody je práve multižánrovosť/diverzita a stretáva sa tam každý s každým, čo dúfam, že Pohode ešte dlho vydrží. No je jednoznačné, že Pohoda tento rok strategicky zmenila svoj focus a prioritinou skupinou návštevníkov sa stali mladí a študáci. A ja ako súčasť tejto 00s “omladiny” môžem povedať, že tento rok trafila Pohoda do čierneho :D Ja osobne som si každý rok našiel veľa mien a vždy mi hudobne sedela a ponúkala to najlepšie z alternatívy, no vždy bol obrovský problém prehovoriť kamarátov/spolužiakov/rovesníkov, aby išli na Pohodu namiesto Grapu, Szigetu a podobne. Tento rok všetci ideme na Pohodu a naozaj ponúka skvelých a veľmi aktuálnych umelcov, čo stoja za to. Keď si pozriete príspevky Pohody na Instagrame, tak tam 98% komentárov nájdete hovoriacich presný opak a že to je najlepší line-up v histórii, takže urcite nerobia niečo zle :) Ja toto strategické rozhodnutie len kvitujem, lebo Pohoda pochopila, že musí ísť s dobou a inak by to tak dlho neutiahla (obzvlášť by jej “priťažil” aj Lovestream). A k tomu Central Cee-mu… mňa tento booking tiež dosť prekvapil, nebudem klamať, no keď sa na to pozriem retrospektívne, tak prekvapil pozitívne. Ide o veľmi aktuálne meno a ten má dosť ďaleko od toho, ze sa naňho zabudne po roku či čo som tu čítal :DDD aj keď tam mám mená, na ktoré sa teším podstatne viac :) verim, ze aj skalní návštevníci si tam nájdu niečo svoje a odnesú si pekne spomienky z tohto ročníka :)))

  Zobraziť vlákno