Letisko Trenčín 11 — 13 júl 2024

Rowena

 • Rowena
  8. 6. 2022, 10:54

  @Murdoc Presne toto, s priateľom sme pozbierali nejaké poháre zo zeme, že poď, zaplatí nám to pivo... A ono nie. :D A áno, ešte aj z toho sme boli znechutení, že nám to načapoval bez toho, aby ich aspoň umyl. Pivo aj s pohármi sme teda namierili rovno do koša.

  Zobraziť vlákno
 • Rowena
  6. 6. 2022, 21:03

  @emo Len na Primavere ten problémik s pohármi aspoň u mňa spočíval aj v tom, že sme neraz platili aj zálohu zaň :) a napriek tomu ho nechceli vziať. Zvláštne.

  Každopádne výborný festival, mne sa najprv ani nechcelo ísť, ale zanechal na mňa dobrý dojem. Len si tam sakra dávajte pozor na svoje cennosti, na Bauhaus viacerí "podozrivo" prišli o telefóny, postihlo to aj nás...

  Zobraziť vlákno
 • Rowena
  4. 6. 2022, 12:45

  @Murdoc Áno, priateľovi včera napr. zobrali pollitrovú fľašku (bez vrchnáka), lebo sa im zdala moc veľká. Tak berieme moju mini, ktorá ale nie vždy stačí.. No aspoň ju prepašujeme so skrytým vrchnákom. :D A ten dôvod, prečo si nemôžeš vziať vrchnák, väčšiu rozprávku som ešte nepočula, vraj sa stalo, že niekto hodil plnú fľašu na umelcov na stage. Ok, preto pre 1 taký incident zatrhnime pitný režim. K baru, nechceli nám vziať poháre, o ktorých iný chlapík tvrdil, že sú vratné. Tiež som čakala, že ich nebudú chytať paprčami zvrchu a vymenia nám ich pri čapovaní za nové, ako na Pohode..

  Zobraziť vlákno
 • Rowena
  4. 6. 2022, 11:39

  @Murdoc Musí to byť zaujímavé porovnať to s predošlým ročníkom... Každopádne mám pocit, že si niektoré tie komentáre vzali k srdcu, lebo včera sme natrafili na free vodu, blízko pri vstupe a moste do Bits zóny. To len tip, keby náhodou ste si to tam nevšimli, snáď tam budú aj dnes. Dobre sa bavte ešte, všetci čo ste v Barcelone :)

  Zobraziť vlákno
 • Rowena
  3. 6. 2022, 18:55

  @Murdoc Dobre, tak ešte raz rýchlo pred Autechre, snáď to už odošle celé. Tak teda toľko k veľkosti areálu a dĺžke radov :), ak ste si niekto na Pohode povedali, že čakáte "hodinové rady", na Primavere je to doslova. Krásny areál, zvuk na jednotku, práve sedíme v hale, ktorá má vraj najlepší zvuk v Európe a je to cítiť. Ale biologické potreby na tomto festivale sú skoro nemožné, sem-tam si hovoríme, že ostaneme radšej s plným mechúrom, hladní a smädní. :D Je to celkom vidieť, že organizácia tu nie je celkom dotiahnutá, Primavera sa na sociálnych sieťach vyhovára, nikdy moc neodpovedá k veci a nesnaží sa riešiť problém.

  Zobraziť vlákno
 • Rowena
  3. 6. 2022, 17:30

  @Rowena Dokelu, prečo mi neodoslalo celý komentár? Dopíšem ho po koncerte znova

  Zobraziť vlákno
 • Rowena
  3. 6. 2022, 17:29

  @Murdoc Práve sme na ňom tiež, akurát čakáme na Low... Len toľko, že 10 000 krokov som včera splnila len čakaním na vstupe a následne čakaním na Kim Gordon

  Zobraziť vlákno
 • Rowena
  8. 7. 2019, 19:04

  @DavidB Toto by zaujímalo aj mňa, akurát som sa to išla pýtať...

  Zobraziť vlákno
 • Rowena
  13. 6. 2019, 15:40

  LIFE asi budem musieť oželieť, keďže idem najmä kvôli Liamovi, ale snáď ešte niekedy bude možnosť ich vidieť, dík za odporučenie! :) ...Ale súhlasím, výmena by v tomto prípade asi nebola bohvieaká, tak toto radšej nie...
  A za Vojdi x Mac sa ešte chvíľku pomodlím. :D

  Zobraziť vlákno
 • Rowena
  12. 6. 2019, 20:19

  Ak je ten clashfinder zhruba pravdivý, zamrzelo, že Vojdi majú hrať cez DeMarca, nedalo by sa ich ešte presunúť? :/ Zaslúžili by si väčšie publikum. Síce uznávam, že toto je veľmi subjektívne, ale skromne si myslím, že obe skupiny majú podobnú cieľovku :)).

  Btw, napriek mojim pochybám o výbere tohtoročných gitár sa mi zase klasicky aj tak všetko kríži, nemáte to podobne? Liam x LIFE napríklad, alebo slovenské kapely bude tento rok ťažké si pozrieť... a jediné speváčky, ktoré by som rada videla (Lianne a Sudan Archives), majú tiež taký veselý čas hrania :D

  Zobraziť vlákno