Letisko Trenčín 11 — 13 júl 2024

MarekNick

 • MarekNick
  11. 6. 2024, 23:33

  @Doktor_Zivago Ďakujem za podporu, pán doktor :)

  Zobraziť vlákno
 • MarekNick
  11. 6. 2024, 23:32

  @haluzman Ďakujem za Vašu poznámku. Sprepitné je jednoduché rozdeliť tak, ako navrhuje Doktor_Zivago: medzi vsetkymi obsluhujucimi (a dodávam aj čapujúcimi) rovnakym dielom. Takto sa dostane nielen tým, ktorí priamo obsluhujú, ale aj tým, ktorí čapujú.

  Zobraziť vlákno
 • MarekNick
  11. 6. 2024, 11:49

  Dobrý deň,
  v pivných a gastro zónach som pri platbe platobnou kartou na minuloročnej Pohode chcel dať sprepitné formou zaokrúhlenia sumy na celočíselnú hodnotu. Mám skúsenosť, že v niektorých, najmä, kaviarňach :), je možne požiadať o takúto formu zaokrúhlenia, žiaľ, pri terminálovej platbe na Pohode to nebolo možné (aspoň podľa vyjadrenia účtujúcich brigádnikov).

  Rád by som Vás poprosil, aby bolo možné aj pri elektronických platbách poskytnúť sprepitné, myslím, že to ocenia zákazníci a rovnako aj mladí brigádnici, ktorí inak pri bezhotovostných platbách prichádzajú o peniaze, ktoré by sa im ako študentom hodili.

  Vopred ďakujem.

  Zobraziť vlákno
 • MarekNick
  6. 7. 2016, 21:06

  Ivco, boomer & mirka: ďakujem za podporu :) a želám krásny Festival.

  Zobraziť vlákno
 • MarekNick
  4. 7. 2016, 16:27

  Drahí priatelia organizátori,

  mal by som na Vás last minute prosby:
  Vždy s obľubou čítam festivalové noviny .deň. V jednom čísle z minuého ročníka som sa našiel najmä v kritike "stageových diskutérov", teda blbcov, ktorí sa natlačia čo najbližšie k pódiu, a potom obťažujú ostatných tým, že neustále medzi sebou "kecajú", ako keby prišli na Pohodu iba kvôli potrebe vyrečniť sa. Prosím, ak by to bolo možné, vytvorte čosi ako "Festivalové desatoro" alebo "festivalovú etiketu", ktorú občas premietnite na projekčné screeny alebo uverejnite v .dni. Okrem príkazu "Nebudeš kecať pri vystúpení blížneho umelca svojho", by som navrhoval aj "Nepokradneš pivný pohár voľne ponechaný". Už párkrát sa mi totiž stalo, že mi nejaký dobrodinec šlohol pohár, ktorý som mal položený síce blízko seba, no bez dozoru...

  V minulom ročníku som si z vyhliadkovej veže všimol, že (minimálne raz) páni smetiari nahádzali obsah všetkých kontajnerov do jedného auta. Zo separovaného odpadu sa tak stala jednoliata masa komunálneho odpadu. Pre ľudí, ktorí sa snažia byť v tomto smere zodpovední, to bol frustrujúci pohľad. Poprosil by som Vášho partnera aby občas dohliadol na poctivosť svojich zamestnancov.

  A na záver to najdôležitejšie :) Vždy v nedeľu po omši máme chuť s priateľmi dať si ešte nejaké to pivo (žiadny strach, domov ideme vlakom). Všetky výčapné miesta sú však už zavreté. Chápeme, že prevádzkovateľ stánkov sa snaží o čo najrýchlejšie zbalenie sa, tiež z bezpečnostného hladiska nie je dobré nechávať zbytočne návštevníkov pobehovať po areále, ale pre nás má nedeľné ráno svoje čaro práve preto, že je už posledné. Rád by som Vás preto poprosil, aby niekde (napríklad pri východoch alebo na mieste, kde prebieha spätné odkúpenie plastových pohárov) bola zriadená čosi ako "posledná zastávka" - miesto, kde sa dá "dať si posledné pivko pred odchodom". Určite by sa to oplatilo aj Vám (ľudia by sa rýchlejšie pratali z okolia stageov), no rovnako aj pivovaru (mohol by dopredávať posledné sudy) :)

  Verím, že u Vás nájdem pochopenie.
  ďakujem a teším sa na Festival.
  Marek

  Zobraziť vlákno