Letisko Trenčín 11 — 13 júl 2024

MCDema

Organizátori su fašisti

 • MCDema
  17. 11. 2022, 20:38

  To co zas ten ultraliberálny extrémista Kaščál konšpiruje šíri hoaxy dezinformácie a šíri nenávisť voči Slovákom, veď sám písal rasistické songy plné rasizmu a o eštébákoch, ten pravý pokrytec

  Zobraziť vlákno
 • MCDema
  15. 8. 2022, 01:35

  Parada konečne sa k fararovi na pohode vyjadril už aj uchylacky chlap prezleceny za zenu bcomplex, slovaci už skoro zabudli, že tento libtard aj existuje. Pravidelne na pohode blabotal svoje chore psychoticke paranoidne bludy o tom, že za každým rohom vidí nacistického vojaka, širil nenávisť voči Slovákom, možno je aj psychicky narušený. Aha takže ked je to sukromna akcia, tam si tam môže organizátor v latexe s lgbti psom v ... Aj hajlovať vo virivke, a ľudia maju pravo drzat huby? Sa zobudte uz toho vašho progresivneho sna.

  Zobraziť vlákno
 • MCDema
  7. 8. 2022, 23:59

  Viete, čo je váš problém? že máte dva metre na festivaly. Zakrývate si oči pred totalitnými prvkami na Pohode, pred politikou na Pohode, pred politikmi na Pohode. Tíško to tolerujete, a ak vám niekto napíše praudu, tak fňukáte a plačkáte ako taká ultraliberálna sekta. Ak by na inom festivale napr Topfeste dostal priestor napr. Kollár, Pellegrini, Danko tak by veľa z vás vypisovalo na ich event, stranku atd, nahlasovali by ste ich, až by im zablokovali stranku aj ludi, ktorí by to podporovali. A to nehovorim ake peklo by nastalo u vás aj v tzv správnych mediách s jedným správnym názorom, ak by náhodou dostali priestor na Topfeste, Grape, Uprisingu Mazurek Uhrík Blaha Fico Belousová Feri z OT. Ste pokrytci. A váš vocca Kaščál je bohapustý biznissman a tvrdý kapitalista, ktorí len parazituje a využíva hudbu vo svoju politickú propagandu. Nech stále neplačká v mediách, lebo určite dostáva veľké peniaze za tú propagandu od existujúcej osoby Soeroeša, alebo z jeho nadácii a mimovládnych organizácii, ktoré sú financované z USA, s tým aby ovplyvňovali a manipulovali verejnú mienku Slovákov. To sú overiteľné a dohladatelné fakty, že sa tak reálne deje. Tak by ste sa nad sebou mali už konečne vážne zamyslieť. Vaše správanie vykazuje prvky schizofrénie a pokrytectva. Nebudem reagovať na vaše prípadné subjektívne pocity. A to sa týka aj plesnivého psoofilného dedka ema, čo si namýšla, že mu to tu patrí.

  Zobraziť vlákno
 • MCDema
  17. 7. 2022, 22:12

  A to nehovorim ake peklo by nastalo u vás aj v tzv správnych mediách s jedným správnym názorom, ak by náhodou dostali priestor na Topfeste, Grape, Uprisingu Mazurek Uhrík Blaha Fico Belousová Feri z OT. Ste len zákerné protislovenské čaputooooovečkííííí i .. https://www.youtube.com/watch?v=ZBlTFKRHOvg

  Zobraziť vlákno
 • MCDema
  17. 7. 2022, 22:09

  Viete, čo je váš problém? že máte dva metre na festivaly. Zakrývate si oči pred totalitnými prvkami na Pohode, pred politikou na Pohode, pred politikmi na Pohode. Tíško to tolerujete, a ak vám niekto napíše praudu, tak fňukáte a plačkáte ako taká ultraliberálna sekta. Ak by na inom festivale napr Topfeste dostal priestor napr. Kollár, Pellegrini, Danko tak by veľa z vás vypisovalo na ich event, stranku atd, nahlasovali by ste ich, až by im zablokovali stranku aj ludi, ktorí by to podporovali. A to nehovorim ake peklo by nastalo u vás aj v tzv správnych mediách s jedným správnym názorom. Ste pokrytci. A váš vocca Kaščál je bohapustý biznissman a tvrdý kapitalista, ktorí len parazituje a využíva hudbu vo svoju politickú propagandu. Nech stále neplačká v mediách, lebo určite dostáva veľké peniaze za tú propagandu od existujúcej osoby Soeroeša, alebo z jeho nadácii a mimovládnych organizácii, ktoré sú financované z USA, s tým aby ovplyvňovali a manipulovali verejnú mienku Slovákov. To sú overiteľné a dohladatelné fakty, že sa tak reálne deje. Tak by ste sa nad sebou mali už konečne vážne zamyslieť. Vaše správanie vykazuje prvky schizofrénie a pokrytectva. Nebudem reagovať na vaše prípadné subjektívne pocity.

  Zobraziť vlákno
 • MCDema
  12. 7. 2022, 23:42

  Ak je pravda, že na Pohode zhanobili kríž na verejnom mieste, tak na to je paragraf v trestnom zákonníku o hanobení náboženských symbolov.
  Ak je pravda, že tam bola veta “do crime”, tak je to bola verejná výzva konať kriminálne. Na to je tiež paragraf v trestnom zákonníku.
  Záver: zhanobenie spovedelnice bolo trestným činom a jeho páchatelia sú kriminálnici, ktorí nepatria do slušnej spoločnosti.
  Paradox: kriminálnici sú v médiách oslavovaní a obeť je označená za zdroj zla. Na rovnakom vzorci fungovali už iné totalitné a násilné ideológie: fašizmus a komunizmus.

  Zobraziť vlákno
 • MCDema
  11. 7. 2022, 22:00

  "Toto bol ročník najväčších výziev. Prišli sme na to, že väčšina ľudí je dostatočne sprostá na to, aby si kúpila polostudenú klobásu s jedným krajcom chleba za 3,50. Tomu verte, že to riskneme aj budúci rok." Kam zmizli kedysi tesco obchody, žehliareň, normálne raňajky a nie chlieb vo vajci za 6 eur! Chcem pohodu, nie pozerať na peňaženku! Chcem pohodu, kam si uhradím drahý lístok, ale neminiem mesačný plat! Ceny gastra boli fakt uletene (a to som slusna, hodil by sa iny termin). Akoze 0.75 Rajca za 2.3€ ? Chlieb vo vajci s platkom syra za 8€ ? Mala miska bryndziakov za 8€ ?ved " Pohoda" je predsa projekt liberalnej havede ...
  Kiska, Čaputova .. diabli s ľudskou tvarou ..
  Duhove vlajky( propagacia homosexuality ), drogy ... fuj , hnus ...
  A to, že tam bol Lipšic len ukazuje kto za tym vsetkym stojí a načo tato " akcia" služi ...
  Progresivno liberalna stoka , ktora vymyva mozgy ludom ...Nick Cave Pohodu vo štvrtok famózne odpálil a zial aj zhasol. Ďalšie dva dni to hudobne zial bol slabý odvar. Jeden headliner asi nestačí.

  Zobraziť vlákno
 • MCDema
  11. 7. 2022, 21:42

  @svajka K čomu sú im muzikantské "veľké mená", keď robia z festivalu stoku politického všeličoho. A budem sa naozaj baviť na tom, keď organizátor zvrtne kabát tak, ako sa zvrtne politická scéna na Slovensku. Pretože mecenášov bude potrebovať stále. Pchať na hudobný festival politiku rôzneho druhu, je prinajmenšom trápne a vyslovene otravné. Najprv podvodník Kiska známy už po celom Slovensku a nie kvôli funkcii prezidenta a teraz ďalšia "prezidentská celebrita" ktorá pôjde za chvíľu tiež do politického zabudnutia. Ale keď to splní účel, tak je to OK?Tak ak si dobre pamätám, Kiska sa tam snažil nepriamo podnecovať k malému liberálnemu povstaniu svojimi skutočnými výlevmi. Keď to vidieť nechcete, je to vaša vec. Takže nie výlevy, ale reakcia ktorú si hádam v demokratickom štáte ešte môžem dovoliť nie? A že je celý festival spolitizovaný a podprahovo manipulatívny nie je len môj názor. A stavať tam mešitu a hrať sa tu silou mocou na multikulti keď boli Nemecko a pol Európy tvrdo konfrontované primitivizmom a agresiou mnohých prisťahovalcov z arabských zemí tiež asi nebolo veľmi rozumné a potrebné. Tým nechcem povedať že ja som nie za multikulturalizmus. Ale ten sa dá robiť len s ľuďmi tolerantnými k iným kultúram.Ja nekomentujem umelcov, ani obsah ich textov, alebo úroveň hudobného výkonu. Nepíšem o niekom koho štýl sa mi nepáči, že je sračka ako si to napísal Ty. Ja komentujem nechutnosť a manipuláciu s davom. Pán Kaščák sa v minulosti snažil správať krajne recesisticky a štipľavo poukazoval na neduhy komunistického režimu. Dnes sa správa skôr ako oportunista a zrejme vie prečo. Mám v paži poznámky na moje názory a je mi naozaj jedno či chce byť niekto dúhový, alebo nosiť na sebe gotiku. Ide mi o kultúru. A žiadne politické tliachanie ani výlevy neschopnej "prezidentky" do kultúry nepatria.

  Zobraziť vlákno
 • MCDema
  11. 7. 2022, 21:28

  Pohoda stratila šmrnc..cele mi to pripadalo ako keby šetrili na budgete ľudia mali nedostatok pitnej vody nebolo kde si umyť ruky po toitoi základné veci..a o prístupe niektorých sbskarov radšej pomlcim..Ja som si tento rok nemohla dovoliť ani len normálnu stravu! Popri vode a káve boli ceny ako nikde nikdy! Žiaden vývar ani polievky, jediná miska kapustnice 6eur bolo na mňa naozaj moc! Kde bola hyza, keď sme sa najedli 6ti za 8eur z celého poctivého kuraťa!??? Kam zmizli naozaj tie pravé domáce bramboraky a nie tie zhorené veci, ktoré tam boli a za 5 eur? Deti za 100g pre pálených hranoliek 4 eur? Program detto, kam sa stratili ceruzky s programom na krk? Hlúposti ako okuliare, klobúky, noviny? VšZP stany, SLSP sútaže, bazén s guľami, boj sumo, v obrovských nafuknutých veciach, vodný futbal, vedecké kvízy, maľovanie, kurzy tanca, a normálne debaty, i keď s politikmi, bolo to mimo nej! Chcem Pohodu, ktorú som zažívala 19 rokov! Tento rok bol po 5tich rokov môj 20ty,Pohoda oslávila 25! Na túto novú už nechcem ísť! Kľudne sa vrátim na prvú na trenčiansky štadión do blata!

  Zobraziť vlákno
 • MCDema
  11. 7. 2022, 20:59

  @svajka Pohoda dáva priestor na páchanie trestných činov pre liberálnych extrémistov antifa agresívnych a nenávistných aj skupinu Rozpor. Sú to snobi z bohatých rodín, čo sa hrajú na veľký punk a okolo punku ani neprešli. Vyzorovo správaním sú podobní ako agresívni skins v 90rokoch. Rodičia ich už vysekali z napádania chalanov na ulici, podmienky dostali. Takisto napádajú 17r dievčatá na ulici. Toto Kaščák toleruje aj toleruje ak sa vám za pravdivý status vyhrážajú liberalni fanatici fyzickou likvidáciou. Mňa za slušný názor zablokovali a ich za agresivitu a nenávisť vyhrážky nechali tam. To je tá mierumilovná sloboda slova od Michala Kaščáka. Smutné.

  Zobraziť vlákno