Letisko Trenčín 11 — 13 júl 2024
F

Fil

 • Fil
  19. 12. 2016, 13:22

  Som veľmi rád za Pohodu ako festival, myslím, že ho organizujete úžasne a presne sedí môjmu (skromnému) hudobnému vkusu. Za posledné roky sa na Pohode vyskytli takmer všetky kapely, ktoré som si prial vidieť.
  Pre tento rok by mohol konečne klapnúť Gus Gus, bola by to pecka ! Bon Iver by ma dostal najviac, aj keď si nie som istý ich cenou a bookingom. Rovnako Flume - myslím, že jeho popularita len stúpa, takže ďalšie roky sa to odrazí aj na cene. Z nasledujúcich by sa vám určite pár kúskov mohlo podariť zabookovať - Jack Garrat, Ben Howard, Bob Moses, Portico, Douglas Dare, Alex Clare, Elliot Moss, Jono McCleery, Hot Chip, Local Natives, Nicolas Jaar, Matt Corby, RY X, Michael Kiwanuka, Nick Murphy, Woodkid a bol by som nesmierne vďačný, ak by ste opätovne dotiahli The XX :)

  Teším sa na ďalšie novinky a všetkým Vám prajem, aby ste si cez sviatky oddýchli a načerpali silu do skvelého nového roka, ktorý nás čaká ! ;)

  Zobraziť vlákno
 • Fil
  9. 5. 2015, 12:15

  Viem, že sa v predchádzajúcich príspevkoch spomínalo, že by už ďalšie veľké mená nemali byť, ale zvažovali ste Jamesa Blaka ? Ak nie tento rok apsoň na budúci ?
  Vďaka

  Zobraziť vlákno