Letisko Trenčín 11 — 13 júl 2024

Andrew_M

 • Andrew_M
  10. 7. 2023, 18:14

  @dukon Ale ved tam nebol len Central Cee preboha.
  Jamiee XX, Sleaford Mods, Perfume Genius, Suzanne Vega, Viagra Boys, Ben Howard, Shame, Amelie Lens, FJAAK, Arca, Dry Cleaning, Arooj Aftab a aj ti Wet Leg alebo Caroline Polachek, ktora teraz ide dost hore teraz a jej vystupenie bolo kvalitne. Ak si z tohto nevies nic vybrat, tak to je potom tazke. To tam este bolo kopec dalsich veci a vychytavok. Tiez by som si vedel predstavit lepsieho headlinera, ale tak je to festival a nestoji a nepada predsa na jednom mene.
  Aj v minulosti boli rocniky ked vypredali a aj rocniky so slabsou ucastou. A Central Cee na Pohode pritiahol velky dav, tak asi svoj ucel splnil. Chcelo to asi este jedno velke meno, typu Blur napriklad. I ked neviem, ci tych si Pohoda moze dovolit, a ci by na to nalakali aj mladsie rocniky.

  Zobraziť vlákno
 • Andrew_M
  9. 7. 2023, 20:13

  Výborná Pohoda ako vždy. Kopec dobrej muziky zo všetkých žánrov. Skvelá atmosféra a organizácia ako už tradične na vysokej úrovni.
  Chcel by som vyzdvihnúť kvalitu zvuku na všetkých stageoch.
  Áno, je pravda ze niektorí headlineri nepritiahli veľké davy. Sčasti je to aj tým, že Slováci sú ešte stále trochu pozadu, čo sa týka hudobného rozhladu.
  Toľko kritizovaný Central Cee mal ale vcelku slušnú účasť.
  Je skvelé, že Pohoda ma aj svoj charakter a názor. Je chvályhodné, že mali taký priestor umelci z Ukrajiny a takisto podpora LGBT po tom, čo sa na Slovensku stalo. Ak toto bola pre niekoho politika, tak potom naozaj neviem, čo na Pohode hľadal.
  Budúci rok by to ale asi chcelo nejaké dve zvučnejšie mená, ak má festival prežiť. Tak sa hádam zadarí niečo zohnať.

  Zobraziť vlákno
 • Andrew_M
  27. 6. 2023, 13:49

  @dukon
  Ešte stále sa drží vysko:) Tak asi to nejaká hviezda bude. Ja pôjdem radšej na Arooj Aftab, ktorá hrá v rovnakom čase. Čo sa týka rapu tak tá Flohio, čo ju teraz narýchlo vybavili, môže byť. Tracky s Modeselektor sú brutálne.

  Zobraziť vlákno
 • Andrew_M
  26. 6. 2023, 20:54

  Central C má zatiaľ najsledovanejšie video z tohtoročného Glastonbury

  Zobraziť vlákno
 • Andrew_M
  26. 7. 2018, 12:42

  @svajka V com ti bolo akoze Kisku luto? Ze normalne pride medzi ludia, porozprava sa s nimi, poda si ruky, atd..?
  To by akoze prezident nemal robit?! To je akoze zle?

  Zobraziť vlákno
 • Andrew_M
  26. 7. 2018, 10:41

  @tomik Načo vytváras problém ktorý neexistuje. Dobre meno festivalu sa tu snažíš poskodit ty a tebe podobny hlupymi konspiraciami. Aj keby si tam Mistrík išiel robiť kampaň so súhlasom organizátorov tak na tom nič také nie je. Ako som už spomenul vyššie Glastonbury dali priestor politikovi na hlavnom stagei. Neviem si predstaviť keby sa niečo podobné stalo na Pohode, čo by si tu ty z toho robil.

  Zobraziť vlákno
 • Andrew_M
  25. 7. 2018, 12:53

  @tomik Nie je nič výnimočné keď hudobné festivaly vyjadria postoj k spoločenským a politickým témam.
  Na Glastonbury vystúpil na hlavnom stagei s prejavom Jeremy Corbyn ako opozičný lider. A čo?
  Diskusie na Pohode nie sú povinné nerušia hudobný program, dá sa im v pohode vyhnúť. Ľudia o ne záujem majú tak ako aj o Kisku Radicovu či Havla v minulosti o čom svedčí veľká na vstevnost v diskusných stanoch. Michal nemá najmenší dôvod to rušiť.
  A to že to dráždi ludi ako Blaha Kollár či Kotlebovcov len svedčí o tom že Pohoda je na správnej strane spektra.

  Zobraziť vlákno
 • Andrew_M
  15. 8. 2017, 21:23

  @CeceX Ako nehnevaj sa, ale trocha súdnosti by ti nezaškodilo. Na Grape som nebol, ale stačí mi pozrieť na line up a vidím, že su to len také odrobinky z toho čo bežne hrava na Pohode. Veď väčšina ich headlinerov už na Pohoda bola a to ešte hrali niekedy popoludni alebo na vadlajsich stageoch. Je to len taký úzky vysek z oveľa širšieho a pestrejsieho záberu Pohody, kde je vacsi zaber aj generačne, čo sa týka publika. Plus su tam hudobné legendy a aj experimentalnejsie a undergroundovejsie veci.
  Mne tiež az tak úplne pohodovy lineup nesadol, ale aj tak tam toho stále bolo dosť a este som aj mnohé nestihol. Elektronika mohla byť lepšia to je pravda. Grape čo tak pozerám mal len toho Fitzeralda plus nejaký dnb. Ja dnb môžem a to čo býva na Grape každý rok je len ta najväčšia dnb komercia. Dosť otras aspoň pre mňa. Ako nie je to zlý festival, su tam v pohode kapely, ale nie je to nič čo by nebolo bohato zastúpené aj na Pohode, kde je k tomu toho ešte oveľa ovela viac. Ta pridana hodnota, aj vzhľadom na cenu, je aspoň pre mňa neporovnatelna.

  Zobraziť vlákno