Letisko Trenčín 11 — 13 júl 2024
 • Tono
  7. 2. 2020, 14:03

  @Peter_BB lovim lovim, vdaka za tip ;)

  Zobraziť vlákno
 • Tono
  29. 1. 2020, 10:02

  @Doktor_Zivago Prsny budget nemame, ani nemozeme mat. Takym sposobom sa festival ako Pohoda neda robit. V kategorii velkych mien sme nemali nikdy tolko zverejneni este pred februarom (pre porovnanie Bjork bola prve velke meno zverejnene v roku 2015 a to bolo zaciatkom februara. Na programe jednoznacne nesetrime, furt sa ho snazime mat co najsilnejsi a tento rok sa to bookingu podarilo na vybornu. Ja by som ako navstevnik uz teraz nestihal lietat medzi podiami. Snad to este PR oddelenie dobre odkomunikuje, nech aj ludi pride dost... Ale co vam budem hovirit, v novembri ocakavam nominaciu na EFA v kategorii line-up roka ;)

  Zobraziť vlákno
 • Tono
  29. 1. 2020, 09:48

  @Tono och sorry @gress namiesto odpovedat, som dal zablokovat spravu :/
  Kazdopadne, tento rok nam vyslo skoro vsetko. Na druhej strane, uz teraz je to najdrahsi line-up, aky sme kedy mali (a FKA je jedno z najdrahsich mien ever). Ale verim, ze to bude stat za to.

  Zobraziť vlákno
 • Tono
  29. 1. 2020, 09:42

 • Tono
  28. 1. 2020, 22:38

  @Matej___ tak napríklad aj zajtra prezradíme v Ráne na eFeMku ďalšie super meno ;)

  Zobraziť vlákno
 • Tono
  28. 1. 2020, 22:19

  @Matej___ tak napríklad aj zajtra prezradíme v Ráne na eFeMku ďalšie super meno ;)

  Zobraziť vlákno
 • Tono
  23. 1. 2020, 14:26

  @LKW snáď poteší ;) www.pohodafestival.sk/sk/novinky/richie-hawtin-na-pohode-2020

  Zobraziť vlákno
 • Tono
  23. 1. 2020, 09:26

  @Peter_BB :DDD presne, trefne prirovnanie

  Zobraziť vlákno
 • Tono
  11. 1. 2020, 22:39

  @jazzist :) som rád, že sa line-up zatiaľ páči. Aj mne :) Pozastavím sa len pri tom, že "hudbu" nepočúva hlavná cieľovka. Podľa mňa majú naši návštevníci veľmi fajn vkus. Slovo cieľovka zároveň nie je vo výbave ľudí zodpovedných za booking Pohody. Buď sa im niečo páči, alebo nie. Toto slovo v práci občas použijem akurát tak ja :) Ale ani ja už vlastne po piatich rokoch veľmi neverím na cieľovku návštevníkov Pohody. Ich vkus je hádam ešte rôznorodejší, než náš program.

  Tento rok nám zatiaľ vychádzajú veci takým spôsobom, až sa začínam obávať, aby sme to mali z čoho zaplatiť aj v prípade, že vypredáme :) Ja osobne by som už pri tomto zozname mien nevedel, kde skôr. Ale som dosť zaujatý, keďže mám všetkých umelcov naštudovaných a napočúvaných. Posledné roky si vždy na jar sťahujem náš Spotify playlist a dávam sa ním postupne do nálady. Teraz som si ho stiahol už v decembri...

  Zobraziť vlákno
 • Tono
  11. 1. 2020, 22:26

  @Captain_Obvious ahoj a vďaka za super tipy. Nerozumiem asi úplne poznámke "lowcost" pri kapele Sales (akože by nemuseli byť drahí?). Kapely z USA zvyknú byť totiž finančne dosť náročné (z pochopiteľných dôvodov - veľký trh, veľa sponzorov, veľa klubov, festivalov...). Táto má navyše veľmi veľa fanúšikov - teda dva milióny monthly listeners na Spotify je slušné číslo. The Milk tiež super. K zvyšku line-upu: Yorke, Morby, Kokoroko, Parcels či Archive podľa mňa nie sú veľké buchoty vreskoty ale veľmi príjemné hudobné lahôdky. Ale proti gustu žaden dišputát. Každopádne sme niekde tak v tretinke-štvrtinke potvrdených hudobných mien, čiže ešte tam toho pribudne a snáď aj podľa tvojho gusta ;)

  Zobraziť vlákno