Letisko Trenčín 11 — 13 júl 2024
 • Tono
  7. 6. 2018, 13:16

  @Murdoc ja chodím na webparty takmer každý deň a verím, že aj moji kolegovia (minimálne Michal a Matwe určite). Vaše diskusie nás zaujímajú, počúvam(e) veci, ktoré nám tu dávate ako tipy. To, že sa nezapájame, neznamená, že tu nikdy nie sme, ale že máme tesne pred vrcholom nášho roka. Práve o podnetoch na webparty sa najčastejšie rozprávame v office. Ako som už povedal ja sám sa nevyjadrujem sa k bookingu, čo je prevažná časť príspevkov. Ale ak vás zaujíma môj osobný pohľad, tak tohtoročný line-up je pre mňa druhý najlepší v histórii po roku 2013 (keďže ja som skôr "gitarovkar". Tento rok máme umelcov s parádnymi pesničkami, ktoré sám stále počúvam v aute (ale aj doma).
  A stručne k ďalším témam: DnB bude, ale viac k tomu povedať nemôžem. Line-up bude čoskoro.
  To s Honzom ma mrzí, už aj to idem napraviť ;)

  Zobraziť vlákno
 • Tono
  7. 6. 2018, 13:02

  @ShapeIess vždy to chceme zverejniť čo najskôr, no zároveň čakáme na debaty a podobne, ale snáď sa nám to podarí do toho 20. júna

  Zobraziť vlákno
 • Tono
  6. 6. 2018, 16:24

  @Brain @Brain dik za podnet, snazim(e) sa odpovedat na otazky na viacerych forach a frontoch, no ohladom bookingu zo svojej pozicie odpovedat nezvyknem. Cely line-up sme zatial nezverejnili, postupne budu pribudat dalsie (zvacsa domace) mena. Klise ale pravdive - nikdy sa neda sa vyhoviet kazdemu. Driviva vacsina nasej komunikacie je neplatena (v tomto smere s Aerodrome, Metronome, Colours ci Szigetom nesutazime). Na facebooku sme ale dlhodobo suverenne najaktivnejsi festival v Cechach a na Slovensku (k tomu sme akurat pred par dnami dostali slusny prieskum). S navstevnikmi komunikujeme intenzivne zvacsa cez Messanger, mail ale aj telefonicky, co ale nie je vidno tak ako srdiecko ku kazdemu komentaru ;)

  Zobraziť vlákno
 • Tono
  15. 5. 2018, 13:05

  @Honza_H preverujeme, ci to utiahne ich wifi, zatial to mame v plane streamovat na facebooku...

  Zobraziť vlákno
 • Tono
  14. 5. 2018, 20:03

  @emo jaaaaj, to som hned preposlal Misovi Sladekovi. Ale uz tu nie je, aby som sa ho na to opytal (ci je to ok).

  Zobraziť vlákno
 • Tono
  14. 5. 2018, 16:11

  @adelka ahoj, pošli ešte raz, buď mi neprišiel, alebo som ho prehliadol

  Zobraziť vlákno
 • Tono
  9. 5. 2018, 15:36

  @casovac jasne, chápem :) len som rovno označil všetkých vo vlákne a cítil potrebu reagovať na porovnávanie (z môjho pohľadu) neporovnávateľného

  Zobraziť vlákno
 • Tono
  9. 5. 2018, 14:40

  @casovac @tomik @user56faee91b8396 @Peter_BB Ahojte. Zo stránky Aerodome citujem: "Během tří dnů od 28. – 30.června vystoupí na dvou pódiích celkem 32 zahraničních účinkujících". Alebo "...pre PLUS 7 DNÍ exkluzívne prezradil, že za headlinera popovej scény Lanu Del Rey zaplatili rovný milión dolárov." U nás je tých pódií takmer 20 a umelcov každoročne vyše 150. Nechceme škrtať pestrý program pre pár nezaplatiteľných výstrelkov. Ak by sme mali festival postavený na predražených menách na najväčších pódiách, tak by dnes tisíce ľudí na Slovensku stále nepoznali kapely ako Lola Marsh či My Baby a nemohli by spoznať tento rok Bukahara či Jade Bird. Aerodome má iný prístup, my ale ďalej pôjdeme vlastnou cestou, ktorá spravila z Pohody to, čím dnes je.

  Zobraziť vlákno
 • Tono
  9. 5. 2018, 11:12

  @casovac ďakujeme. @emo Filma to spravili dobrovoľne a kvalitne. Náš obdiv majú hlavne miestni ľudia, ktorí nám nesmierne pomohli a boli vždy veľmi ochotní. A teraz hor sa na Pohoda Deň_FM ;)

  Zobraziť vlákno