Letisko Trenčín 11 — 13 júl 2024

thom

luccin85@gmail.com

 • thom
  31. 1. 2018, 17:12

  Chcem sa opýtať jednu otázku , budem rád ak mi odpovie niekto ,naco potvrdzujete helenu hauff? Do lauga ju nepichnete a na slsp bude pred ňou polhodina ticho po nej polhodina ticho alebo sa mýlim? Aby nedopadla ako Nina k. Všade inde býva headlinerom svojho štýlu a na pohode si užila koľko 50ludi??? Nebolo by lepšie laugo buď navýšiť priestor aspoň 3x ako bol doteraz? Alebo ho zrušiť a pacnut ju do slsp na jeden deň a nepretržite hrať ako za starých dobrých partys?

  Zobraziť vlákno
 • thom
  28. 1. 2018, 19:07

  Ylvis :-) schválne som si pozrel kedy a kde hrali ,že či som na nich nebol ,veru že bol:))) najskôr veveričky či čo, potom tam strečkovali s mot.pilou ..este jedna a potom ako to nazvať.. išiel som inam ,normálne sa bojím to porovnať s einst.neubaten aby ste ma neukamenovali ,to sa ani nedá :)čo trepem,skôr die antword:)))... v skratke bol to riadny ustrel ale aj hajlajt pretože to zanechalo spomienku :))) ylvis:)))

  Zobraziť vlákno
 • thom
  18. 12. 2017, 17:30

  Môj skromný tip že bude vypredané pred otvorením ako bolo 2011,(:inak by mohla agentúra neskôr napísať či po zverejnení ch.b. a ako vstúpol predaj lístkov:) dúfam a verím ,lebo týchto pánov som tu chcel nejaký ten rôčik..konečne huraaaa ajemheppy:))))

  Zobraziť vlákno
 • thom
  22. 11. 2017, 19:52

  Už neviem názov tej kapely čo skúšajú volať rok čo rok ale bude to ona a nieje to radiohead kdesi v rozhovore to Michal spominal..
  môj tip 2 new order
  Tip3 kýbel mačiek

  Zobraziť vlákno
 • thom
  19. 7. 2017, 20:22

  @emo súhlasím len bolo zakaždým pritesno,na rok Repete aspoň na Orange vo štvrtok keď už má byť štvrtok kamarátsky.. či

  Zobraziť vlákno
 • thom
  10. 7. 2017, 20:38

  Zdravím,moja tiež neviem kolkata pohoda od 2011 pravidelne,predtým vynechané tri roky a predtým až po sokolice, vzdy , spočítať to neviem ,resp.nechce sa mi:)
  Ako začať:) podľa mňa jeden z najslabších ročníkov od 2011 hlavne line-up om.. ešte že som objavil austru a potešil ma taký mladý chalanisko na gitare j.bagg inak to zachraňovali iba SVK kapely ,pre Polemic bol Budiš primaly ,celá 97' mohla a byť radšej vo štvrtok v na Orange ak by to pasovalo vsetkym..techno stage to čo 30ludi a je plnka???? to by trebalo zväčšiť..alebo obetovať večer a hratstale ako na párty,nie že v slsp po hodinovej pauze ale som diagnóza pohoda takže pôjdem aj o rok ,dovi

  Zobraziť vlákno
 • thom
  16. 5. 2017, 20:12

  Veď uvidíme,možno zajtra vytiahnu nejaké to eso z rukáva,aj keď už vraj nič veľké nebude..
  Ono kto chodí na pohodu vie že vždy bude načo kukať hopsat... ale pre ľudí ktorí sú chovaný na komerčnejšich produktoch im doterajšie mena veľa nehovoria, okrem Mia,čo môže byť poklesom návštevnosti domácich..a pre festival je rozdiel 23k platiacich ako 28k platiacich a doplnenie o mladého ursinyho ten predaj asi nevytrhne aj keď tuná kopu fajnšmekrom zapadne do skladačky ako ohlásenie bolo nás 11

  Zobraziť vlákno
 • thom
  15. 5. 2017, 11:07

  Zdravím,mám taký menší postreh dotaz otázku ,moc sa do hudby nerozumiem čiže môj hlas môže mať cenu resp.ohlas tých pár tisíc čo nalakate na ,,VEĽKÉ MENÁ" nemáte pocit že to jedno meno typu chemickal brothers,Prodigy,moby ,travis, kasabian...chyba? Možno predpokladať,že predpredaj ide no mne stále niečo chyba,viem že ročník bude zas a znova super ,no pohoda potrebuje vypredané ,lebo bez peňazí to asi nejde teraz na žiadnom fronte.. ďakujem

  Zobraziť vlákno
 • thom
  29. 8. 2016, 13:54

  @emo slniečkar ? Vysvetli niekto(asi nielen mne) kto je slnieckar? Ale znie to lepsie ako nejaky mračikar:) dakujem

  Zobraziť vlákno
 • thom
  11. 7. 2016, 21:35

  Krásny ročník ,u mna top bazokas,parov stelar,dubpistol.. kusnierik stage sa mi páčil,jedine čo sa mi nepáčilo bola plnka bolo nás tam ako mravcov:) a ešte kopu ľudí čo sme sedeli na sigurros obťažovali ti čo tam stáli ,vykecavali,prechodili,aj keď časom sa to riedilo..

  Zobraziť vlákno