Letisko Trenčín 11 — 13 júl 2024

kristin

 • kristin
  13. 11. 2018, 16:13

  @user5b06bb53e2c34 :)))) to všetko je pravda, ale pointa je aj to, že všetky festivali sa posnažili o Cure, dokonca aj Rumunsko a Srbsko, kde ešte neboli, len Pohoda nič. Proste ma sklamali. A keďže u nás je Cure úplne top (ale to Ty iste vieš), tak je jasné, že ideme do Ostravy, a nie do Trenčína. Čakali sme do poslednej chvíle, ale Pohoda len potvrdila to, čo som si aj myslela, že sa proste zmenila;)

  Zobraziť vlákno
 • kristin
  8. 11. 2018, 14:06

  @monghi aj my by sme jej zostali verní, keby sme neboli štyria. My sme si na Pohode tiež vždy niečo našli, aj keď väčšie mená ako Nick Cave, Atoms For Peace, Portishead, Pixies, XX... vždy potešili :) A čo sa týka Ostravy, ubytovanie máme pri Frýdku Místku :) My sme aj na Pohode niektoré roky fungovali tak, že sme sa ubytovali v Trenčíne. No a čo sa týka Cure, tí sú pre nás vždy No. 1, a preto sa možno uvidíme aj inde;)

  Zobraziť vlákno
 • kristin
  8. 11. 2018, 13:19

  Nemôžem si pomôcť, ale nejako mi na tej Pohode chýba Kušnierik :( Možno keby tu s nami ešte bol, tak by aj Cure na Pohodu prišli.

  Zobraziť vlákno
 • kristin
  8. 11. 2018, 13:15

  @monghi my na Pohodu chodíme už skoro 20 rokov, aj naši chlapci na nej vyrástli, ale keď spoplatnili aj deti, tak sme sa tento rok rozhodli, že s ňou končíme, aj kvôli programovým zmenám za posledné dva roky. Bolo to veľmi ťažké rozhodnutie, lebo Pohoda bola naša srdcovka. Asi nikto nemá na prednom skle auta toľko nálepiek ako my :) no a logicky sme sa začali obzerať po iných festivaloch a Colours boli taká prvá voľba, no a keď oznámili Cure, tak sme to brali ako také znamenie :) Keby ich oznámili na Pohode, tak by sme museli ísť aj na Pohodu, lebo zažiť ich na Slovensku by bolo úplne najlepšie. Ja som ich videla už dvakrát v Budapešti a na Ostravu sa už teraz veľmi tešíme;)

  Zobraziť vlákno
 • kristin
  8. 11. 2018, 12:13

  @monghi mal si pravdu, The Cure na Mad Cool :)

  Zobraziť vlákno
 • kristin
  1. 11. 2018, 21:42

  @monghi Si super. Cele roky chodime na Tvoju stranku thecure a vďaka za ňu;) My sme si už BTW kupili listky na Colors

  Zobraziť vlákno