Letisko Trenčín 11 — 13 júl 2024

emo

 • emo
  28. 3. 2015, 17:37

  čauko :)

  Zobraziť vlákno
 • emo
  28. 3. 2015, 17:32

  ahoj :) vidíme na stretnutí v sobotu či kedy to býva

  Zobraziť vlákno
 • emo
  28. 3. 2015, 17:29

  ahojte, prečítajte si nižšie - zlá správa pre mongáča a aj iných aj mňa, cure na pohode tento rok nebudú :(
  dobrá správa - michal nižšie svojim pekným štýlom prezradil, že bez ladu skladu oslávia 30-ku na Pohode :)
  keďže ale kto mlčí, ten svedčí vyzerá a ďalej tiež nižšie neuniklo mojej pozornosti, že to bude možno aj chikilikitu-a a možno chór vážskych muzikantov :) to už len tipujem, ale jasnejšie vyplýva z nevyvráteného martina zberateľa, že sa chystá aj viac koncertov BLAS okrem Pohody, veľmi pekná akcia bola na oslavu 15-ky a 25-ky chiki+blas, s kvalitným zvukom v tabačke ... :)
  tak prosím o info aj tu keď to bude aktuálne na 30-výročné turné (?) nech to nepreserkám, kebyže ste zas raz na päťročnicu v KE, ďakujem :)

  Zobraziť vlákno
 • emo
  27. 3. 2015, 15:08

  ale hej no podľa Teba a podľa mňa
  a nie je to náhodou úplne jednoduché
  aký je rozdiel medzi tým, že každý festival by mal mať aj svoje "domovské" kapely, ktoré sú vždy vítané alebo že tak proste je a nejakú tú kapelu(y) aj má a že by mali byť vždy všetky kapely nové, alebo že takú kapelu majú mať / nesmú mať, alebo že by sa kapely mali/nemali opakovať ... nič?
  tak potom si predstav, že si ty kapela a niekde vystupuješ a potom ti napíšem že chcem aby si prišla o5 ... nič?
  tak potom si festival a mne kapele nepíšeš že by si ma o5 rada privítala ... nič?
  tak teraz Ti poviem, že malý moravský fest pár km vzdušnou čiarou od Pohody má super kapely, kt. potom za nejaký čas občas vystúpia aj na Pohode a ten mal roky svoju stálicu, až raz kapela z objektívnych príčin nemohla docestovať a tak dorazil jej protagonista sám ako účastník festu alebo asi on ani oni si už nevedeli skoré leto bez seba predstaviť (?)... stále nič?
  tak potom nič
  divná to doba na niektorých z nás doľahla :) stále to chce nový model armády

  Zobraziť vlákno
 • emo
  27. 3. 2015, 13:57

  kto ste nezaregistrovali beží projekt kmene
  https://www.youtube.com/watch?v=5q9hW5pfQFc

  Zobraziť vlákno
 • emo
  27. 3. 2015, 13:50

  ach ja no čo dodať
  nuž dodávam že seward sa po dlhom čase stali top vystúpením na Pohode a vyrovnali sa koncertom ofrin, get the blessing alebo másfél, to je najvyšší prejav spokojnosti aký dokážem dať
  je to nádherná správa, kto ste ich nevideli, určite ich vymeňte za svojho naj interpréta počas všetkých ročníkov, nevznášajú sa medzi nebom a zemou, oni sú tu a teraz a dotknú sa toho najlepšieho čo v Tebe je, nič neriskujete max. sa poberiete inam počas prvej skladby na kt. budete prítomní a život ide ďalej ...

  Zobraziť vlákno
 • emo
  25. 3. 2015, 20:52

  v stínu lejzrů murdoc spal, svět pod hlavou měl
  v stínu lejzrů taky snil, jen o stínech - žel
  v stínu lejzrů spal, sám splácel si daň
  v stínu lejzrů dál bil stohlavou saň

  lejzry možná v hlavě měl, snad umřít si přál
  stíny těch rukou, nohou, těl má na čele dál
  v stínu lejzrů zhas - měl na čele šrám
  z úcty k stínum za ten čas já lejzry mu dám

  v stínu lejzrů zhas - měl na čele šrám
  z touhy lejzrům napospas já stínum ho dám
  v stínu lejzrů zhas - měl na čele šrám
  z touhy stínům napospas všech kratochvíl a Jan

  no tak vstávej na pár chvil
  zbývá jednoho lejzru stín
  no tak vstávej na pár chvil
  chybí nám zde murdocuv stín

  lejzr dělá ze stříbra cín
  vněm se mihá murdocuv stín
  neznam co dodať k temu
  ta zatváram totu tému


  Zobraziť vlákno
 • emo
  25. 3. 2015, 13:11

  neodpovedajte mi tu prosím že HC 2009, ja mám na ten rok iné spomienky, ale bol to súčasne aj veľmi pekný ročník, prvý krát s malou babuľkou, na hudbu nebol čas, nepoznal som HC ani vtedy ani teraz, možno je to dobré, ja to nekritizujem, aby bolo jasné

  Zobraziť vlákno
 • emo
  25. 3. 2015, 13:06

  nazdar monghi, teším sa s Tebou na uspávačku hadov, zamiloval som sa do jej tvorby v sugar cubes, keď robili predkapelu Cure :) ovšem ja som cure ani SC ani ju nikdy ešte nevidel naživo, tak sa teším aj na Cure ešte :)

  Zobraziť vlákno
 • emo
  25. 3. 2015, 12:49

  ahoj cookie :)
  návštevnosť vždy stúpala, potom sa ustálila, teraz trochu kolíše
  je to spôsobené stabilitou ku ktorej sa Pohoda dopracovala
  Pohode mená nechýbajú, aj keď vieme, že niektoré mená by prilákali na festival aj ľudí, ktorí nie sú možno tak pekní navonok, ako sú pekní vo vnútri .. cesta Pohody je správna, ale hlavne je cestou Pohody... pre mňa je cesta Pohody dôraz na multižánrovosť a na kvalitu a jedinečnosť interpretácie hudobného a všeobecne umeleckého a ľudského posolstva ... či je škoda, že Pohoda nebýva vypredaná? môžme sa na to dívať aj inak, keby bol limit 20000, tak praská vo švíkoch, keby 50, tak je poloprázdna :)
  určite to nieje výsledkom kultúrnej nevyspelosti Slovákov ... nezáujem o kvalitnú kultúru je síce všeobecný no vždy relatívny, ešte relatívnejší je pojem "kvalitnej kultúry" samozrejme že mainstream vie ponúknuť kvalitu, mainstream sú podľa mňa práve aj kapely, kt. vymenúvaš vyššie, aj keď napr. ja som žiadnu MIA nepoznal, kým nebola zverejnená o tej poslednej Tvojej kapele som zatiaľ ani nepočul :), to bude asi tým že sa orientujem na nekvalitu a mainstream, teda tipujem, alebo možno som "nevyspelý Slovák", dúfam len že niektoré z tých 2 slov sa v mainstreamovom žargóne neberie ako nadávka, tu keď dobre pamätám sa to vždy označovalo ako že som sedlák a vidlák, to je už korektne prijateľnejšie asi, ale mne by sa na mňa asi najviac hodil ten Tvoj pekný korektný novotvar, trošku upravený - som kultúrne nevyspelý (spolu)občan

  Zobraziť vlákno