Letisko Trenčín 11 — 13 júl 2024
3

3YOURMIND

 • 3YOURMIND
  12. 2. 2016, 10:53

  @Viktor Kerak & Rowena - smekám klobouk... LOVE AND PEACE...

  Zobraziť vlákno
 • 3YOURMIND
  11. 2. 2016, 19:45

  @Peťo - možno sme sa zle pochopili, alebo ja zle napísal, ale každý podľa svojho vlastného gusta a chuti, ja mám rád, keď na festivale poznám min 3-5 kapiel tak, že viem x skladieb naspamäť, zaspievam si s nimi a teším sa na to, zároveň občas zablúdim aj na stage, kde sú menej známe alternatívne kapely, dám pivec, vypočujem dve-tri skladby, ak vyhovuje kuk celý koncert, ak nie odchádzam. Ja nie som taký alternatívny hudobný mág ako podaktorí tu (vrátane Teba :D), ktorí sú nadupaní vedomostne o tej ktorej kapele a za hudbou precestovali celý svet... Ja mám ešte dooosť iných koníčkov, takže mne ten jeden, dva festivaly za leto bohate stačia + nejaký ten koncert v rámci roka a preto uprednostňujem line-up s (pre mňa) viac známymi kapelami, ktoré ešte aj čo to produkujú, takže ako som písal prozatím Pohoda 0 bodov (Prodigy si moc nezabékaš :D, aj keď show hustá, ale v tomto prípade v rámci zachovania si pevného zdravia, radšej z dostatočne bezpečnej vzdialenosti, PJ Harvey -OK a 4 me thats all folks)... A práve na Nova rocku nenájdeš jednu kapelu(headlinera) s posledným albumom starším ako 2-3 roky a tiež by som na Tvojom mieste Nova Rock neškatuľkoval čisto na rock(aj keď názov a väčšina kapiel...), nájdu sa tam aj výnimky (možno potvrdzujúce pravidlo) - viď Cypress tento rok...

  Celkom ma zaujíma Tvoj názor, či podľa Teba bude ešte uvedený nejaký headliner, resp. zvučné meno a zároveň si ma tým pomerovým argumentom 15 vs 60 presvedčil, že s tým predajom ešte chvíľu počkám :D

  Zobraziť vlákno
 • 3YOURMIND
  11. 2. 2016, 19:08

  @boomer - ty o čom točíš chlape? To kde, o čo, kedy a ako som zakopol je iba moja vec a ver, že si užijem aj cibula fest, cesnak open aj špalda in the park. A btw. chlape na Pohode som bol min. 10krát a ak si si správne prečítal môj príspevok, tento line-up (zatiaľ!) je pre mňa absolútne nevyhovujúci, priam podpriemerný a keďže som časovo zaneprázdnený musím si veci plánovať min. 3-4 mesiace vopred a nie čakať kým koncom apríla bude line-up uzatvorený... Nech sa ti darí a .... aj ty si uži festival, ktorý Ti vyhovuje a nieže zakopneš o niečo iné

  Zobraziť vlákno
 • 3YOURMIND
  11. 2. 2016, 14:24

  Rovnako by som rád vyjadril názor, že aj pre mňa je tohotročný line-up sklamaním a to veľkým(nepredpokladám, že nejaké výrazné meno v ňom ešte zarezonuje)... Možno je to spôsobené mojími prehnanými očakávaniami, v dôsledku faktu, že sa bude jednať o výročný ročník, ale je to proste tak. Posledné roky u nás hrajú najmä kapely, ktoré už nie sú vo svete až tak žiadané, aj keď na atmosfére festivalu (ktorú však tvorí najmä energia ľudí)to nezanecháva väčšie stopy... Verím, že tím Pohody urobil všetko preto, aby bol line-up nadupaný, ale nepodarilo sa to uskutočniť z rôznych dôvodov (smradľavé prachy, vybookované kapely atď...)
  Už teraz preto veľmi zvažujem predaj lístkov a s najväčšou pravdepodobnosťou uprednostním Nova Rock, kde je line up nadupaný na každý deň tak, že dovi dopo dopi, a nie je to až o toľko drahšie, dokonca z BA to mám ešte bližšie... Keďže nie som typ fesťáka, ktorý celé leto blúdi po festivaloch (ani nemám na to čas a mám rodičovské povinnosti)vyselektujem si 1-2 festíky, kam sa naozaj oplatí ísť - takže možno ešte skúsim Grape, ktorý sa mi z roka na rok páči viac a viac a to ako koncepčne, tak organizačne aj rozmerovo.

  Nejde mi o to tu vyplakávať alebo vyhrážať sa, že nepôjdem, proste vyjadrujem iba svoj názor. Jediné, čo mi bude chýbať sú tí skvelí (podaktorí :)) ľudia, ktorý nie sú nikde inde na svete a samozrejme Urpinerík, ale čo už, taký je život.

  Takže tento rock sa s najväčšou pravdepodobnosťou nevidíme, prajem však, aby festík vyšiel podľa predstáv, ďakujem za ochotu a úsilie tímu Pohody a všetkým veľa zábavy!!!! :)
  P.S.: Kto ešte nemá lístok, NEKUPUJTE!!!!, myslím, že okolo mája/júna sa budú predávať za smiešne ceny (50-70 EUR). A tímu Pohody, zachránťe to ešte aspoň kvalitným prídelom tanečnej hudby, nech to nie je retro Pohoda 1998 :D.

  Zobraziť vlákno
 • 3YOURMIND
  19. 1. 2016, 00:07

  to monghi: Díky, zaujímavý príbeh, no što dodať, hádam, len, že Molko to celkovo nemá v hlavičke v poriadku(možno práve to ho robí tak geniálnym autorom textov, hudobníkom, spevákom...) - orientácia 50 na 50 (týmto nechcem nikoho odsudzovať a uraziť), Napoleónov syndróm a v neposlednom rade by som za hlavnú príčinu diagnostikoval nie veľmi dobrý vplyv derivátov alkaloidu morfínu na psychické zdravie človeka, no a možno mal fuckt iba zlý deň, ale čo už, tú hudbu milujem, aj keď ich produkciu som zásadnejšie spoznal a dovolím si tvrdiť pochopil až neskôr, dovtedy old school GNR, U2, a samozrejme som zabudol hviezdne rakúske duo Modern Talking (just a joke :D).
  Anyway, že budú na Pohodke je viac ako nepravdepodobné (aj keď ústny kútik duše verí), takže ihneď ako zahlásia nejaké tour a budú v rámci Európy poblíž BA, neváham.
  Tak peknú Pohodu vinšujem všetkým, nech žije Urpiner!!! :D

  Zobraziť vlákno
 • 3YOURMIND
  18. 1. 2016, 12:18

  Ďakujem všetkým za názor, no ako sa vraví sto ľudí, sto chutí, ja osobne by som Placebo uvítal, nakoľko som ešte nemal možnosť ich vidieť live (teda raz áno, ale zaváhal som...)
  to monghi: popíš bližšie ako sa správal Molko k fanúšikom vo Viedni - nezachytil som a celkom ma to zaujíma, inak čo sa týka cold play, plne s Tebou súhlasím, mám ich veľmi rád, ale od kedy sú komerčnejšie ladení už to nie je ono, best album jednoznačne Parachutes. X&Y aj Viva la Vida boli ešte fajn.

  A niekto tu spomínal, že Molko svoju kapelu prirovnával ku Cold Play alebo k U2, no ak tým mal básnik na mysli, že ich produkcia vznikla aj na základe štýlu vyššie spomínaných, tak áno, ale inak je to dooosť odvážne konštatovanie.

  Btw., čo vravíte na album Loud like love, mne celkom vyhovuje.

  Zobraziť vlákno
 • 3YOURMIND
  15. 1. 2016, 11:33

  to PeterBB: áno Peťo, viem o tom, na aké účely slúži WP, ale predsa mi to nedalo...No áno Placebo už boli na Kvase, ale to bolo hoodne dávno...Odvetedy nič? No na to aký si preborník na hudobnej scéne (najmä alternatívnej), tak ti asi ušiel album loud like love z pred dvoch rokov. Každopádne, ak by prišli, bola by to pecka a zároveň pamiatka a vzdanie úcty zosnulému Bowiemu, ktorý bol s Molkom veľký kamarát...
  No a čo sa týka Cold Play, to je taktiež moja srdcovka (+U2), ale tohto sna som sa už vzdal dávno :), nie su moc festivaloví...
  Každopádne, teším sa zmene hl. sponzora, pretože bažant je nepiteľné pivo, pil som ho iba na Pohode, nakoľko iné nebolo...A Urpiner treba pochváliť, svojho času nepiteľné pivo (ešte ako Urpín - Utrpím :)), ale teraz naozaj pecka, najmä čierny ku kačičke, že konečná...
  A ešte môj názor na Radiohead, je to 50 na 50, ale ja osobne tomu neverím. Chemical Brotha by bola pecka!

  Zobraziť vlákno
 • 3YOURMIND
  14. 1. 2016, 14:49

  Hello Africa,

  Rád by som sa spýtal kompetentných, či existuje aspoň malá nádej, že príde PLACEBO... THX 4 ANSW

  Zobraziť vlákno
 • 3YOURMIND
  29. 10. 2015, 10:12

  PLACEBO!!!!!!!! COLD PLAY, EMPIRES; a konečne nejaké poriadne techno! Čo sa týka DNB, musím pochváliť POHODU kvalitatívne rastúcim trendom v tomto žánri.

  Zobraziť vlákno
 • 3YOURMIND
  23. 6. 2015, 12:27

  Michal, ten čas, kedy má hrať B-complex sa už meniť nebude, resp. je zvažujete vôbec, že pár interpretov ešte popresúvate?

  Díky za odpoveď.

  Zobraziť vlákno