Letisko Trenčín 11 — 13 júl 2024
Tent Inn, Chatky Inovec a Trenčín (mimo Family Parku) otvárame už v stredu

Tent Inn, Chatky Inovec a Trenčín (mimo Family Parku) otvárame už v stredu

Dobrá správa pre všetkých, ktorí majú zakúpené alebo si plánujú zakúpiť ubytovanie v Tent Inn stanovom mestečku a chcú prísť na Pohodu v stredu – stany budú prístupné už od stredy. Zároveň od stredy budú prístupné aj Chatky Inovec a Chatky Trenčín (mimo Family Parku). Cena týchto ubytovaní ostáva nezmenená.  

15. máj 2023

Kemping vo Family parku, tábory s 5-miestnymi stanmi a Caspule pre dvoch otvoríme vo štvrtok, 6. júla o 14:00. Aktuálne rokujeme s dodávateľmi či budeme vedieť sprístupniť od stredy aj 5-mieste stany mimo Family Parku alebo Capsule pre dvoch. Budeme vás informovať.

Tento rok otvárame naše brány prvýkrát už v stredu 5. júla o 18:00. Dôvodom je prebiehajúca rekonštrukcia cesty prvej triedy č. 9 medzi Drietomou a Mníchovou Lehotou, ktorá je hlavnou prístupovou trasou pre autá idúce na festival. Dobrou správou je, že streda pripadá na štátny sviatok 5. júla, čo prirodzene zredukuje dopravu.

V stredu 5. júla o 18:00 otvoríme festivalové parkovisko, obe stanové mestečká, Tent Inn, Chatky Inovec a Trenčín (mimo Family Parku), silent camp a karavan parking (pre stredu je potrebné si zakúpiť extra lístok). V oboch stanových mestečkách bude pripravený špeciálny program na niekoľkých miestach, budú fungovať úschovne, sociálne zariadenia, stánky s jedlom a pitím a zdravotnícke centrá. Centrum festivalu ostane až do štvrtka 14:00 uzavreté, tým pádom sa nebude dať prechádzať z jedného stanového mestečka do druhého.

Už sa tešíme, kedy vám oznámime program, ktorý sa bude konať v stanových mestečkách.

LÍSTKY NA POHODU

UBYTOVANIE NA POHODE

INFO O OTVORENÍ V STREDU